Tanie loty na trasie Warszawa – Japonia od 1 359 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Japonia-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Japonia
Znaleziono najlepszą cenę8 407 złNajlepsza oferta na podróż Warszawa – Japonia w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 8 407 zł. Najlepsza cena lotu Warszawa – Japonia w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 359 zł.
Najkrótszy czas lotu10h 30minNajszybszy lot Warszawa-Japonia zajmuje 10h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Japonia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Tokio Narita, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Tokio-Haneda i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Osaka Itami.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Japonia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Japonia?

Air France

Air China, Air France i ITA Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Japonia.

Która trasa podróży Warszawa – Japonia jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Tokio Narita

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Tokio Narita, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Japonia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Japonia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Japonia, zmieniając zakładki
LOT
7 kwi
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
10h 30min
NRT21:35Tokio Narita
13 kwi
NRT06:15Tokio Narita
11h 15min
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
1 786 zł
Znajdź podobne
SAS
18 mar
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
29h 20min
1 przesiadka
HND19:55Tokio-Haneda
21 mar
HND05:55Tokio-Haneda
31h 30min
1 przesiadka
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 109 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 maj
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
NRT22:10Tokio Narita
23 maj
NRT14:25Tokio Narita
20h 50min
2 przesiadki
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 109 zł
Znajdź podobne
Finnair
5 lip
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
HND04:20Tokio-Haneda
19 lip
HND14:40Tokio-Haneda
30h 40min
2 przesiadki
WAW21:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 157 zł
Znajdź podobne
Air France
7 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
19h 20min
1 przesiadka
NRT21:25Tokio Narita
13 kwi
NRT06:35Tokio Narita
18h 00min
1 przesiadka
WAW00:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 169 zł
Znajdź podobne
KLM
8 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
19h 40min
1 przesiadka
NRT20:45Tokio Narita
20 lut
NRT06:30Tokio Narita
19h 55min
1 przesiadka
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 320 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Japonia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Japonia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aeroflot, Air France i LOT.
Kilka linii lotniczych
13 kwi
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
52h 00min
3 przesiadki
HND08:20Tokio-Haneda
1 359 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
26 maj
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
18h 40min
1 przesiadka
HND03:20Tokio-Haneda
1 634 zł
Znajdź podobne
Air France
1 cze
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
15h 40min
1 przesiadka
HND07:30Tokio-Haneda
1 917 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Japonia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Japonia
KLM
25 sty
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
56h 25min
2 przesiadki
NRT20:10Tokio Narita
18 lut
NRT06:30Tokio Narita
19h 55min
1 przesiadka
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 651 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 sty
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
56h 20min
2 przesiadki
NRT20:10Tokio Narita
4 lut
NRT06:20Tokio Narita
18h 50min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 655 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 sty
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
19h 45min
1 przesiadka
HND00:05Tokio-Haneda
6 lut
HND19:50Tokio-Haneda
25h 25min
1 przesiadka
WAW21:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 918 zł
Znajdź podobne
Air France
25 sty
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
19h 10min
1 przesiadka
KIX20:45Osaka Kansai Intl
28 sty
KIX06:45Osaka Kansai Intl
18h 25min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 297 zł
Znajdź podobne
Finnair
30 sty
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 05min
1 przesiadka
NRT21:00Tokio Narita
8 lut
NRT06:55Tokio Narita
14h 40min
1 przesiadka
WAW21:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 384 zł
Znajdź podobne
British Airways
30 sty
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 10min
1 przesiadka
HND02:55Tokio-Haneda
4 lut
HND11:30Tokio-Haneda
34h 05min
2 przesiadki
WAW21:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 461 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Japonia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Japonia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air France
CenaOd 1 880 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
KLM
CenaOd 1 932 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
ANA
CenaOd 1 948 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Japan Airlines
CenaOd 2 088 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Air China
CenaOd 2 114 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Finnair
CenaOd 2 135 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Austrian Airlines
CenaOd 2 171 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
ITA Airways
CenaOd 2 183 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
4,0
British Airways
CenaOd 2 221 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
SWISS
CenaOd 2 226 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4

Loty Finnair: Warszawa – Japonia

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Warszawa – Japonia
Finnair
5 lip
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
HND04:20Tokio-Haneda
19 lip
HND14:40Tokio-Haneda
30h 40min
2 przesiadki
WAW21:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 157 zł
Znajdź podobne
Finnair
28 kwi
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
NRT22:10Tokio Narita
8 maj
NRT07:00Tokio Narita
14h 20min
1 przesiadka
WAW21:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 200 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 cze
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
13h 10min
1 przesiadka
HND04:20Tokio-Haneda
23 cze
HND21:35Tokio-Haneda
13h 40min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 212 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Warszawa – Japonia

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Warszawa – Japonia
Air France
7 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
19h 20min
1 przesiadka
NRT21:25Tokio Narita
13 kwi
NRT06:35Tokio Narita
18h 00min
1 przesiadka
WAW00:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 169 zł
Znajdź podobne
Air France
3 mar
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
18h 35min
1 przesiadka
NRT20:10Tokio Narita
19 mar
NRT07:20Tokio Narita
18h 50min
1 przesiadka
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 173 zł
Znajdź podobne
Air France
18 maj
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
16h 30min
1 przesiadka
HND01:10Tokio-Haneda
27 maj
HND18:55Tokio-Haneda
24h 10min
1 przesiadka
WAW19:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 177 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Japonia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Japonia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Air China i SAS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Warszawa-Japonia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Tokio
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena2 109 zł
Loty Kraków - Tokio
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena2 157 zł
Loty Gdańsk - Tokio
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena2 240 zł
Loty Warszawa - Tokushima
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena2 731 zł
Loty Katowice - Tokio
Najkrótszy czas lotu37h 05min
Najniższa cena3 396 zł
Loty Wrocław - Tokio
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena2 228 zł
Loty Gdańsk - Osaka
Najkrótszy czas lotu21h 55min
Najniższa cena3 432 zł
Loty Kraków - Osaka
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena2 284 zł
Loty Warszawa - Osaka
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena2 531 zł
Loty Warszawa - Sapporo
Najkrótszy czas lotu19h 35min
Najniższa cena2 842 zł
Loty Warszawa - Hiroszima
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena2 966 zł
Loty Poznań - Tokio
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena2 711 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Japonia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Japonia