Cheap flights z Tel Awiw do Kraków from 150 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Tel Awiw

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Tel Awiw-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

150 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 55min

Loty bezpośrednie

wt.

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Tel Awiw - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 150 zł. Najlepsza oferta na lot Tel Awiw - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 417 zł.
Najszybszy lot Tel Awiw-Kraków zajmuje 3h 55min.
Bezpośrednie loty Tel Awiw-Kraków – wtorek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Tel Awiw - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Tel Awiw – Kraków są najtańsze?

Styczeń. Najtańsza pora roku na lot Tel Awiw - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Tel Awiw – Kraków są najtańsze?

środa. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Tel Awiw – Kraków są najtańsze?

wieczorem. Loty Tel Awiw - Kraków są około 0% droższe wieczorem niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Tel Awiw – Kraków?

LOT. LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Tel Awiw-Kraków.

Która trasa podróży Tel Awiw – Kraków jest najtańsza?

Tel Awiw-Ben Gurion - Kraków Balice. Wybierz trasę Tel Awiw-Ben Gurion - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Tel Awiw - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Tel Awiw – Kraków?

27 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Tel Awiw - Kraków to 27 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Tel Awiw - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Tel Awiw - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
6 lis
TLV08:10Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK12:05Kraków Balice
13 lis
KRK02:50Kraków Balice
3h 30min
TLV06:20Tel Awiw-Ben Gurion
Kilka linii lotniczych
15 lis
TLV06:45Tel Awiw-Ben Gurion
12h 30min
1 przesiadka
KRK19:15Kraków Balice
21 lis
KRK10:15Kraków Balice
3h 30min
TLV13:45Tel Awiw-Ben Gurion
Wizz Air
5 gru
TLV08:30Tel Awiw-Ben Gurion
11h 55min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
11 gru
KRK01:00Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
TLV02:35Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
6 lis
TLV08:10Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK12:05Kraków Balice
14 lis
KRK10:15Kraków Balice
3h 30min
TLV13:45Tel Awiw-Ben Gurion
Kilka linii lotniczych
8 lis
TLV06:50Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK10:50Kraków Balice
12 lis
KRK01:50Kraków Balice
3h 30min
TLV05:20Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
6 lis
TLV08:10Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK12:05Kraków Balice
13 lis
KRK02:50Kraków Balice
3h 30min
TLV06:20Tel Awiw-Ben Gurion

Znajdź najtańsze oferty lotów Tel Awiw - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Tel Awiw – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
7 lis
TLV15:35Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK19:30Kraków Balice
Wizz Air
5 lis
TLV07:50Tel Awiw-Ben Gurion
4h 00min
KRK11:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
26 gru
TLV15:30Tel Awiw-Ben Gurion
21h 35min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Tel Awiw – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Tel Awiw – Kraków
Kilka linii lotniczych
3 paź
TLV17:05Tel Awiw-Ben Gurion
27h 35min
2 przesiadki
KRK20:40Kraków Balice
7 paź
KRK06:40Kraków Balice
19h 50min
2 przesiadki
TLV02:30Tel Awiw-Ben Gurion
1 387 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
8 paź
TLV11:50Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK15:45Kraków Balice
11 paź
KRK02:20Kraków Balice
14h 40min
2 przesiadki
TLV17:00Tel Awiw-Ben Gurion
1 792 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
3 paź
TLV02:15Tel Awiw-Ben Gurion
18h 10min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
8 paź
KRK10:30Kraków Balice
26h 15min
1 przesiadka
TLV12:45Tel Awiw-Ben Gurion
2 211 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 paź
TLV17:05Tel Awiw-Ben Gurion
27h 30min
3 przesiadki
KRK20:35Kraków Balice
9 paź
KRK17:00Kraków Balice
23h 35min
2 przesiadki
TLV16:35Tel Awiw-Ben Gurion
1 537 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 paź
TLV17:05Tel Awiw-Ben Gurion
27h 35min
2 przesiadki
KRK20:40Kraków Balice
7 paź
KRK02:10Kraków Balice
10h 20min
1 przesiadka
TLV12:30Tel Awiw-Ben Gurion
1 647 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 paź
TLV17:05Tel Awiw-Ben Gurion
27h 30min
3 przesiadki
KRK20:35Kraków Balice
7 paź
KRK06:40Kraków Balice
19h 50min
2 przesiadki
TLV02:30Tel Awiw-Ben Gurion
1 747 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Tel Awiw – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Tel Awiw – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 628 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

punktualność

1 / 10
Szukaj lotów LOT
  • Loty LOT Tel Awiw – Kraków

    LOT obsługuje około 5 lotów na trasie Tel Awiw – Kraków w tygodniu. Średnia cena biletu na to połączenie waha się w granicach 220 zł, jednak niektórym osobom udało się znaleźć na momondo oferty LOT Tel Awiw – Kraków już za 126 zł w obie strony. Linie LOT oceniane są na 7,2/10 (na podstawie 198 opinii).


Loty Wizz Air: Tel Awiw – Kraków

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Tel Awiw – Kraków
Wizz Air
5 gru
TLV08:30Tel Awiw-Ben Gurion
11h 55min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
11 gru
KRK01:00Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
TLV02:35Tel Awiw-Ben Gurion
Wizz Air
8 paź
TLV11:50Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK15:45Kraków Balice
11 paź
KRK02:20Kraków Balice
14h 40min
2 przesiadki
TLV17:00Tel Awiw-Ben Gurion
1 792 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
4 paź
TLV08:15Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK12:10Kraków Balice
6 paź
KRK07:10Kraków Balice
3h 25min
TLV10:35Tel Awiw-Ben Gurion
2 161 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Tel Awiw – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Tel Awiw – Kraków
Ryanair
6 lis
TLV08:10Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK12:05Kraków Balice
13 lis
KRK02:50Kraków Balice
3h 30min
TLV06:20Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
6 lis
TLV08:10Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK12:05Kraków Balice
14 lis
KRK10:15Kraków Balice
3h 30min
TLV13:45Tel Awiw-Ben Gurion
Ryanair
6 lis
TLV08:10Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK12:05Kraków Balice
13 lis
KRK02:50Kraków Balice
3h 30min
TLV06:20Tel Awiw-Ben Gurion

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Tel Awiw-Ben Gurion – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Tel Awiw-Ben Gurion – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT i EL AL. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Tel Awiw-Ben Gurion – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Tel Awiw-Ben Gurion – Kraków Balice wynosi 2343,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 3h 55min.



Alternatywne trasy Tel Awiw-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Tel Awiw - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena454 zł
Loty Tel Awiw - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena225 zł
Loty Tel Awiw - Poznań
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena459 zł
Loty Tel Awiw - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena1 258 zł
Loty Tel Awiw - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena594 zł
Loty Tel Awiw - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena569 zł
Loty Tel Awiw - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena6 822 zł

Loty podobne do tych na trasie Tel Awiw – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Tel Awiw – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Tel Awiw – Kraków z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Tel Awiw – Kraków tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Tel Awiw – Kraków.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Tel Awiw – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.