Tanie loty Szczecin - Malta

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Malta-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Malta
Znaleziono najlepszą cenę1 114 złNajlepsza cena za lot Szczecin – Malta znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 114 zł
Najkrótszy czas lotu8h 20minNajszybszy lot Szczecin-Malta zajmuje 8h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Malta. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Luqa Malta Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Malta?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Szczecin – Malta jest najtańsza?

Szczecin Goleniów - Luqa Malta Intl

Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Luqa Malta Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Malta.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Malta

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Malta, zmieniając zakładki
Ryanair
25 lis
SZZ05:15Szczecin Goleniów
8h 20min
1 przesiadka
MLA13:35Luqa Malta Intl
28 lis
MLA16:10Luqa Malta Intl
20h 55min
2 przesiadki
SZZ13:05Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
25 lis
SZZ05:15Szczecin Goleniów
8h 20min
1 przesiadka
MLA13:35Luqa Malta Intl
28 lis
MLA07:10Luqa Malta Intl
29h 55min
1 przesiadka
SZZ13:05Szczecin Goleniów
Ryanair
18 lis
SZZ05:15Szczecin Goleniów
8h 20min
1 przesiadka
MLA13:35Luqa Malta Intl
21 lis
MLA16:10Luqa Malta Intl
20h 55min
2 przesiadki
SZZ13:05Szczecin Goleniów
Ryanair
25 lis
SZZ05:15Szczecin Goleniów
8h 20min
1 przesiadka
MLA13:35Luqa Malta Intl
28 lis
MLA16:10Luqa Malta Intl
20h 55min
2 przesiadki
SZZ13:05Szczecin Goleniów
Ryanair
25 lis
SZZ05:15Szczecin Goleniów
8h 20min
1 przesiadka
MLA13:35Luqa Malta Intl
30 lis
MLA14:05Luqa Malta Intl
26h 35min
2 przesiadki
SZZ16:40Szczecin Goleniów
Ryanair
18 lis
SZZ05:15Szczecin Goleniów
37h 10min
2 przesiadki
MLA18:25Luqa Malta Intl
21 lis
MLA10:05Luqa Malta Intl
27h 00min
2 przesiadki
SZZ13:05Szczecin Goleniów

Znajdź oferty lotu last-minute Szczecin – Malta

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Szczecin – Malta
Ryanair
27 paź
SZZ13:20Szczecin Goleniów
29h 30min
1 przesiadka
MLA18:50Luqa Malta Intl
1 lis
MLA14:30Luqa Malta Intl
27h 05min
2 przesiadki
SZZ17:35Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
27 paź
SZZ05:10Szczecin Goleniów
30h 45min
3 przesiadki
MLA11:55Luqa Malta Intl
1 lis
MLA14:30Luqa Malta Intl
27h 05min
2 przesiadki
SZZ17:35Szczecin Goleniów
Ryanair
27 paź
SZZ13:20Szczecin Goleniów
18h 20min
2 przesiadki
MLA07:40Luqa Malta Intl
1 lis
MLA14:30Luqa Malta Intl
27h 05min
2 przesiadki
SZZ17:35Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
25 paź
SZZ18:40Szczecin Goleniów
13h 10min
1 przesiadka
MLA07:50Luqa Malta Intl
28 paź
MLA17:50Luqa Malta Intl
25h 10min
2 przesiadki
SZZ19:00Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
25 paź
SZZ16:00Szczecin Goleniów
22h 00min
2 przesiadki
MLA14:00Luqa Malta Intl
28 paź
MLA17:50Luqa Malta Intl
25h 10min
2 przesiadki
SZZ19:00Szczecin Goleniów
Ryanair
27 paź
SZZ13:20Szczecin Goleniów
21h 45min
3 przesiadki
MLA11:05Luqa Malta Intl
3 lis
MLA03:55Luqa Malta Intl
13h 45min
3 przesiadki
SZZ17:40Szczecin Goleniów

Alternatywne trasy Szczecin-Malta

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena169 zł
Loty Kraków - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena205 zł
Loty Wrocław - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena224 zł
Loty Gdańsk - Luqa
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena232 zł
Loty Katowice - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena252 zł
Loty Szczecin - Luqa
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena283 zł
Loty Rzeszów - Luqa
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena335 zł
Loty Lublin - Luqa
Najkrótszy czas lotu41h 20min
Najniższa cena524 zł
Loty Bydgoszcz - Luqa
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena815 zł

Podobne loty: Szczecin – Malta

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Szczecin – Malta

Loty do innych miast: Malta

Malta to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju