Tanie loty na trasie Stuttgart – Poznań od 319 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Poznań-Stuttgart

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Stuttgart-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę2 767 złNajlepsza oferta na podróż Stuttgart – Poznań w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 767 zł. Najlepsza cena lotu Stuttgart – Poznań w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 319 zł.
Najkrótszy czas lotu6h 20minNajszybszy lot Stuttgart-Poznań zajmuje 6h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Stuttgart-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Stuttgart Echterdingen - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Stuttgart - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Stuttgart – Poznań są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Stuttgart - Poznań to Lipiec. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Stuttgart – Poznań są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Stuttgart – Poznań są najtańsze?

wieczorem

Loty Stuttgart - Poznań są około 6% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Stuttgart – Poznań?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Stuttgart-Poznań.

Która trasa podróży Stuttgart – Poznań jest najtańsza?

Stuttgart Echterdingen - Poznań Ławica

Wybierz trasę Stuttgart Echterdingen - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Stuttgart - Poznań.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Stuttgart – Poznań?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Stuttgart - Poznań to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Stuttgart - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Stuttgart - Poznań, zmieniając zakładki
LOT
9 cze
STR06:35Stuttgart Echterdingen
3h 50min
1 przesiadka
POZ10:25Poznań Ławica
12 cze
POZ14:00Poznań Ławica
25h 10min
1 przesiadka
STR15:10Stuttgart Echterdingen
KLM
3 lut
STR13:25Stuttgart Echterdingen
19h 25min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica
6 lut
POZ09:20Poznań Ławica
18h 55min
1 przesiadka
STR04:15Stuttgart Echterdingen
Kilka linii lotniczych
31 sty
STR09:30Stuttgart Echterdingen
30h 45min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica
3 lut
POZ07:00Poznań Ławica
20h 35min
2 przesiadki
STR03:35Stuttgart Echterdingen
Lufthansa
31 sty
STR01:35Stuttgart Echterdingen
6h 05min
1 przesiadka
POZ07:40Poznań Ławica
3 lut
POZ01:20Poznań Ławica
4h 00min
1 przesiadka
STR05:20Stuttgart Echterdingen
1 292 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 cze
STR11:25Stuttgart Echterdingen
8h 15min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
12 cze
POZ02:05Poznań Ławica
7h 00min
1 przesiadka
STR09:05Stuttgart Echterdingen
Kilka linii lotniczych
31 sty
STR09:30Stuttgart Echterdingen
30h 45min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica
3 lut
POZ07:00Poznań Ławica
33h 45min
3 przesiadki
STR16:45Stuttgart Echterdingen

Znajdź najtańsze oferty lotów Stuttgart - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Stuttgart – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
5 lut
STR02:45Stuttgart Echterdingen
15h 45min
2 przesiadki
POZ18:30Poznań Ławica
KLM
5 lut
STR09:30Stuttgart Echterdingen
23h 20min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
5 lut
STR09:20Stuttgart Echterdingen
23h 50min
3 przesiadki
POZ09:10Poznań Ławica

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Stuttgart – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Stuttgart – Poznań
Lufthansa
26 sty
STR06:00Stuttgart Echterdingen
3h 00min
1 przesiadka
POZ09:00Poznań Ławica
31 sty
POZ09:35Poznań Ławica
3h 15min
1 przesiadka
STR12:50Stuttgart Echterdingen
Kilka linii lotniczych
26 sty
STR06:00Stuttgart Echterdingen
13h 15min
2 przesiadki
POZ19:15Poznań Ławica
31 sty
POZ00:35Poznań Ławica
13h 25min
2 przesiadki
STR14:00Stuttgart Echterdingen
1 228 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
STR06:00Stuttgart Echterdingen
3h 00min
1 przesiadka
POZ09:00Poznań Ławica
31 sty
POZ08:20Poznań Ławica
5h 40min
2 przesiadki
STR14:00Stuttgart Echterdingen
1 248 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
STR04:50Stuttgart Echterdingen
25h 45min
2 przesiadki
POZ06:35Poznań Ławica
31 sty
POZ07:50Poznań Ławica
33h 55min
3 przesiadki
STR17:45Stuttgart Echterdingen
1 395 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
STR01:00Stuttgart Echterdingen
18h 15min
3 przesiadki
POZ19:15Poznań Ławica
31 sty
POZ12:00Poznań Ławica
42h 55min
3 przesiadki
STR06:55Stuttgart Echterdingen
1 718 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Stuttgart – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Stuttgart – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 547 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 756 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Lufthansa: Stuttgart – Poznań

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Stuttgart – Poznań
Lufthansa
26 sty
STR06:00Stuttgart Echterdingen
3h 00min
1 przesiadka
POZ09:00Poznań Ławica
31 sty
POZ09:35Poznań Ławica
3h 15min
1 przesiadka
STR12:50Stuttgart Echterdingen
Lufthansa
31 sty
STR01:35Stuttgart Echterdingen
6h 05min
1 przesiadka
POZ07:40Poznań Ławica
3 lut
POZ01:20Poznań Ławica
4h 00min
1 przesiadka
STR05:20Stuttgart Echterdingen
1 292 zł
Znajdź podobne

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Stuttgart – Poznań.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Stuttgart Echterdingen – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Stuttgart Echterdingen – Poznań Ławica, takie jak LOT i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Stuttgart – Poznań?

    Czas podróży wynoszący 3h 50min oznacza, że loty na trasie Stuttgart – Poznań pozwolą Ci zaoszczędzić czas w porównaniu do przejazdu pociągiem z miasta Stuttgart do miasta Poznań, jak i autobusem (Stuttgart – Poznań).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Stuttgart – Poznań?

    Jeżeli szukasz taniego środka transportu, połączenie kolejowe na trasie Stuttgart – Poznań będzie najlepszą z dostępnych ofert. Obecnie loty i autobusy kosztują więcej niż przejazd pociągiem. Ceny lotów na trasie Stuttgart – Poznań rozpoczynają się od 654 zł, natomiast połączenia autobusowe z miasta Stuttgart do miasta Poznań kosztują co najmniej 494 zł.

  • Stuttgart Echterdingen – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Poznań Ławica i Stuttgart Echterdingen są od siebie oddalone o 679,0 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 50min.


Alternatywne trasy Stuttgart-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena195 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena108 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena195 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena203 zł
Loty Stuttgart - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena538 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena239 zł
Loty Stuttgart - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena427 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena203 zł
Loty Karlsruhe - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 04min
Najniższa cena219 zł
Loty Stuttgart - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena614 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena387 zł
Loty Stuttgart - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena578 zł

Loty podobne do tych na trasie Stuttgart – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Stuttgart – Poznań