Tanie loty na trasie São Paulo – Kraków od 1 311 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-São Paulo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń São Paulo-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę12 137 złNajlepsza oferta na podróż São Paulo – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 12 137 zł. Najlepsza cena lotu São Paulo – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 311 zł.
Najkrótszy czas lotu17h 00minNajszybszy lot São Paulo-Kraków zajmuje 17h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów São Paulo-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko São Paulo-Guarulhos - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty São Paulo - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty São Paulo – Kraków są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot São Paulo - Kraków to Sierpień. Najdroższa pora to Listopad.

W który dzień tygodnia loty São Paulo – Kraków są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty São Paulo – Kraków są najtańsze?

w południe

Loty São Paulo - Kraków są około 8% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów São Paulo – Kraków?

KLM

KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie São Paulo-Kraków.

Która trasa podróży São Paulo – Kraków jest najtańsza?

São Paulo-Guarulhos - Kraków Balice

Wybierz trasę São Paulo-Guarulhos - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami São Paulo - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot São Paulo – Kraków?

44 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów São Paulo - Kraków to 44 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie São Paulo - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty São Paulo - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 maj
GRU11:30São Paulo-Guarulhos
20h 30min
2 przesiadki
KRK08:00Kraków Balice
1 cze
KRK08:45Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
GRU06:35São Paulo-Guarulhos
2 403 zł
Znajdź podobne
United Airlines
28 maj
GRU17:10São Paulo-Guarulhos
45h 10min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
5 cze
KRK02:00Kraków Balice
32h 30min
2 przesiadki
GRU10:30São Paulo-Guarulhos
2 761 zł
Znajdź podobne
KLM
4 maj
GRU15:10São Paulo-Guarulhos
17h 00min
1 przesiadka
KRK08:10Kraków Balice
1 cze
KRK02:35Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 856 zł
Znajdź podobne
Air France
12 maj
GRU11:10São Paulo-Guarulhos
15h 25min
1 przesiadka
KRK02:35Kraków Balice
21 maj
KRK08:20Kraków Balice
23h 10min
1 przesiadka
GRU07:30São Paulo-Guarulhos
3 007 zł
Znajdź podobne
SWISS
24 maj
GRU14:20São Paulo-Guarulhos
33h 30min
1 przesiadka
KRK23:50Kraków Balice
1 cze
KRK12:35Kraków Balice
17h 55min
2 przesiadki
GRU06:30São Paulo-Guarulhos
3 202 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 kwi
GRU19:30São Paulo-Guarulhos
18h 50min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
15 maj
KRK10:25Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
GRU05:20São Paulo-Guarulhos
2 697 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów São Paulo - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów São Paulo – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i United Airlines.
Kilka linii lotniczych
31 maj
GRU10:05São Paulo-Guarulhos
23h 35min
2 przesiadki
KRK09:40Kraków Balice
1 311 zł
Znajdź podobne
KLM
29 sty
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
2 006 zł
Znajdź podobne
United Airlines
29 sty
GRU17:00São Paulo-Guarulhos
34h 45min
2 przesiadki
KRK03:45Kraków Balice
2 451 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie São Paulo – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony São Paulo – Kraków
Kilka linii lotniczych
21 sty
GRU04:55São Paulo-Guarulhos
33h 25min
3 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
23 sty
KRK11:40Kraków Balice
39h 40min
3 przesiadki
GRU03:20São Paulo-Guarulhos
3 456 zł
Znajdź podobne
KLM
21 sty
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
23 sty
KRK01:00Kraków Balice
16h 00min
1 przesiadka
GRU17:00São Paulo-Guarulhos
6 178 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
GRU18:50São Paulo-Guarulhos
19h 00min
2 przesiadki
KRK13:50Kraków Balice
23 sty
KRK06:15Kraków Balice
21h 05min
1 przesiadka
GRU03:20São Paulo-Guarulhos
4 231 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
GRU15:45São Paulo-Guarulhos
33h 50min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
23 sty
KRK08:25Kraków Balice
24h 25min
2 przesiadki
GRU08:50São Paulo-Guarulhos
5 705 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
GRU04:55São Paulo-Guarulhos
32h 55min
3 przesiadki
KRK13:50Kraków Balice
23 sty
KRK13:25Kraków Balice
53h 35min
2 przesiadki
GRU19:00São Paulo-Guarulhos
5 828 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę São Paulo – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę São Paulo – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 3 697 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

Loty United Airlines: São Paulo – Kraków

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot São Paulo – Kraków
United Airlines
28 maj
GRU17:10São Paulo-Guarulhos
45h 10min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
5 cze
KRK02:00Kraków Balice
32h 30min
2 przesiadki
GRU10:30São Paulo-Guarulhos
2 761 zł
Znajdź podobne
United Airlines
15 maj
GRU17:30São Paulo-Guarulhos
44h 50min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
23 maj
KRK06:50Kraków Balice
27h 05min
2 przesiadki
GRU09:55São Paulo-Guarulhos
3 027 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 maj
GRU17:30São Paulo-Guarulhos
39h 55min
2 przesiadki
KRK09:25Kraków Balice
3 cze
KRK02:00Kraków Balice
32h 30min
2 przesiadki
GRU10:30São Paulo-Guarulhos
3 285 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: São Paulo – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot São Paulo – Kraków
KLM
4 maj
GRU15:10São Paulo-Guarulhos
17h 00min
1 przesiadka
KRK08:10Kraków Balice
1 cze
KRK02:35Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 856 zł
Znajdź podobne
KLM
3 mar
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
25 maj
KRK02:35Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 888 zł
Znajdź podobne
KLM
3 mar
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
25 maj
KRK02:35Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 892 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty São Paulo – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty São Paulo – Kraków Balice, takie jak KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • São Paulo – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    São Paulo – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 10461,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 15h 25min.


Alternatywne trasy São Paulo-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty São Paulo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu26h 20min
Najniższa cena2 479 zł

Loty podobne do tych na trasie São Paulo – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy São Paulo – Kraków