Tanie loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Nowy Jork od 1 504 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Nowy Jork-Lotnisko Rzym-Fiumicino

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Rzym-Fiumicino-Nowy Jork
Znaleziono najlepszą cenę12 157 złNajlepsza cena za lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 12 157 zł
Najkrótszy czas lotu9h 45minNajszybszy lot Lotnisko Rzym-Fiumicino-Nowy Jork zajmuje 9h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino-Nowy Jork. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Newark, Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-JFK i Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia.
Nowy Jork — lotniska3 lotniskaSą 3 lotniska w pobliżu Nowy Jork: Nowy Jork-LaGuardia (LGA), Nowy Jork Skyports SPB (NYS), Nowy Jork-JFK (JFK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Nowy Jork?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Rzym-Fiumicino - Nowy Jork to Luty. Najdroższa pora to Lipiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork?

57 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Nowy Jork to 57 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Rzym-Fiumicino - Nowy Jork

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Rzym-Fiumicino - Nowy Jork, zmieniając zakładki
British Airways
12 maj
FCO12:45Rzym-Fiumicino
11h 55min
1 przesiadka
JFK00:40Nowy Jork-JFK
15 maj
JFK17:30Nowy Jork-JFK
10h 45min
1 przesiadka
FCO04:15Rzym-Fiumicino
1 509 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sty
FCO12:15Rzym-Fiumicino
28h 35min
1 przesiadka
JFK16:50Nowy Jork-JFK
25 sty
JFK18:50Nowy Jork-JFK
10h 55min
1 przesiadka
FCO05:45Rzym-Fiumicino
1 538 zł
Znajdź podobne
Delta
1 mar
FCO01:10Rzym-Fiumicino
18h 36min
2 przesiadki
JFK19:46Nowy Jork-JFK
16 mar
JFK20:50Nowy Jork-JFK
13h 25min
1 przesiadka
FCO10:15Rzym-Fiumicino
1 559 zł
Znajdź podobne
SAS
1 mar
FCO08:20Rzym-Fiumicino
30h 05min
2 przesiadki
EWR14:25Newark
16 mar
EWR14:50Newark
11h 35min
1 przesiadka
FCO02:25Rzym-Fiumicino
1 559 zł
Znajdź podobne
KLM
1 mar
FCO01:10Rzym-Fiumicino
13h 00min
1 przesiadka
JFK14:10Nowy Jork-JFK
17 mar
JFK18:30Nowy Jork-JFK
19h 40min
1 przesiadka
FCO14:10Rzym-Fiumicino
1 567 zł
Znajdź podobne
Iberia
16 mar
FCO02:35Rzym-Fiumicino
21h 11min
2 przesiadki
EWR23:46Newark
4 kwi
EWR07:09Newark
15h 41min
1 przesiadka
FCO22:50Rzym-Fiumicino
1 571 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino - Nowy Jork w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Iberia i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
6 sty
FCO02:30Rzym-Fiumicino
12h 30min
1 przesiadka
JFK15:00Nowy Jork-JFK
1 584 zł
Znajdź podobne
Iberia
23 maj
FCO08:40Rzym-Fiumicino
13h 35min
1 przesiadka
JFK22:15Nowy Jork-JFK
1 638 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
19 maj
FCO15:45Rzym-Fiumicino
32h 50min
1 przesiadka
EWR00:35Newark
1 771 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork
SAS
6 gru
FCO08:20Rzym-Fiumicino
30h 15min
2 przesiadki
EWR14:35Newark
23 sty
EWR12:30Newark
13h 00min
1 przesiadka
FCO01:30Rzym-Fiumicino
1 713 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
7 gru
FCO10:25Rzym-Fiumicino
30h 05min
1 przesiadka
EWR16:30Newark
20 sty
EWR18:40Newark
11h 20min
1 przesiadka
FCO06:00Rzym-Fiumicino
2 396 zł
Znajdź podobne
Air Europa
7 gru
FCO13:30Rzym-Fiumicino
29h 20min
1 przesiadka
JFK18:50Nowy Jork-JFK
11 sty
JFK17:05Nowy Jork-JFK
29h 30min
1 przesiadka
FCO22:35Rzym-Fiumicino
2 421 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
5 gru
FCO13:45Rzym-Fiumicino
29h 40min
1 przesiadka
JFK19:25Nowy Jork-JFK
10 gru
JFK08:10Nowy Jork-JFK
22h 35min
1 przesiadka
FCO06:45Rzym-Fiumicino
2 734 zł
Znajdź podobne
British Airways
3 gru
FCO03:00Rzym-Fiumicino
12h 25min
1 przesiadka
JFK15:25Nowy Jork-JFK
11 sty
JFK14:00Nowy Jork-JFK
12h 20min
1 przesiadka
FCO02:20Rzym-Fiumicino
3 138 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 gru
FCO01:10Rzym-Fiumicino
13h 10min
1 przesiadka
JFK14:20Nowy Jork-JFK
10 sty
JFK13:30Nowy Jork-JFK
14h 30min
1 przesiadka
FCO04:00Rzym-Fiumicino
3 417 zł
Znajdź podobne

  • Rzym-Fiumicino – Nowy Jork – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Rzym-Fiumicino i Nowy Jork dzieli dystans 6870,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 9h 54min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lotnisko Rzym-Fiumicino-Nowy Jork

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena1 504 zł

Podobne loty: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Rzym-Fiumicino – Nowy Jork