Tanie loty na trasie Poznań – Kraj Basków od 264 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraj Basków-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Kraj Basków

Najkrótszy czas lotu

14h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Poznań-Kraj Basków zajmuje 14h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Kraj Basków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko San Sebastián i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Bilbao.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Kraj Basków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Kraj Basków?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Kraj Basków.

Która trasa podróży Poznań – Kraj Basków jest najtańsza?

Poznań Ławica - Bilbao

Wybierz trasę Poznań Ławica - Bilbao, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Kraj Basków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Kraj Basków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Kraj Basków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 wrz
POZ03:00Poznań Ławica
30h 55min
2 przesiadki
BIO09:55Bilbao
29 wrz
BIO09:55Bilbao
21h 35min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
26 wrz
POZ03:00Poznań Ławica
11h 25min
1 przesiadka
BIO14:25Bilbao
29 wrz
BIO14:10Bilbao
17h 20min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
26 wrz
POZ03:00Poznań Ławica
30h 55min
2 przesiadki
BIO09:55Bilbao
29 wrz
BIO03:35Bilbao
41h 00min
2 przesiadki
POZ20:35Poznań Ławica
KLM
25 wrz
POZ10:20Poznań Ławica
20h 55min
1 przesiadka
BIO07:15Bilbao
28 wrz
BIO02:50Bilbao
7h 00min
1 przesiadka
POZ09:50Poznań Ławica
1 210 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 wrz
POZ05:35Poznań Ławica
27h 35min
2 przesiadki
BIO09:10Bilbao
28 wrz
BIO11:50Bilbao
31h 15min
2 przesiadki
POZ19:05Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
25 wrz
POZ12:15Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
BIO04:25Bilbao
28 wrz
BIO11:50Bilbao
31h 15min
2 przesiadki
POZ19:05Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Kraj Basków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Kraj Basków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
12 wrz
POZ07:45Poznań Ławica
33h 50min
2 przesiadki
BIO17:35Bilbao
Kilka linii lotniczych
13 wrz
POZ14:30Poznań Ławica
27h 25min
2 przesiadki
BIO17:55Bilbao
Kilka linii lotniczych
14 wrz
POZ08:15Poznań Ławica
20h 10min
2 przesiadki
BIO04:25Bilbao

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Kraj Basków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Kraj Basków
Kilka linii lotniczych
8 lip
POZ11:35Poznań Ławica
18h 25min
2 przesiadki
EAS06:00San Sebastián
15 lip
EAS04:20San Sebastián
37h 05min
2 przesiadki
POZ17:25Poznań Ławica
1 573 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
POZ11:35Poznań Ławica
18h 25min
2 przesiadki
EAS06:00San Sebastián
15 lip
EAS04:20San Sebastián
37h 05min
3 przesiadki
POZ17:25Poznań Ławica
1 788 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
POZ03:10Poznań Ławica
24h 35min
2 przesiadki
EAS03:45San Sebastián
8 lip
EAS15:50San Sebastián
27h 45min
2 przesiadki
POZ19:35Poznań Ławica
1 887 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
POZ02:40Poznań Ławica
11h 10min
2 przesiadki
EAS13:50San Sebastián
8 lip
EAS08:35San Sebastián
11h 30min
1 przesiadka
POZ20:05Poznań Ławica
3 670 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
POZ02:20Poznań Ławica
11h 30min
2 przesiadki
EAS13:50San Sebastián
15 lip
EAS08:35San Sebastián
11h 30min
1 przesiadka
POZ20:05Poznań Ławica
6 350 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Kraj Basków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Kraj Basków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 525 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Kraj Basków oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Kraj Basków, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Poznań-Kraj Basków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bilbao
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena493 zł
Loty Kraków - Bilbao
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena466 zł
Loty Katowice - Bilbao
Najkrótszy czas lotu18h 10min
Najniższa cena560 zł
Loty Gdańsk - Bilbao
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena502 zł
Loty Poznań - Bilbao
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena919 zł
Loty Wrocław - Bilbao
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena497 zł
Loty Warszawa - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena690 zł
Loty Kraków - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu26h 25min
Najniższa cena1 089 zł
Loty Bydgoszcz - Bilbao
Najkrótszy czas lotu40h 45min
Najniższa cena1 797 zł
Loty Rzeszów - Bilbao
Najkrótszy czas lotu25h 55min
Najniższa cena1 237 zł
Loty Katowice - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu31h 55min
Najniższa cena1 255 zł
Loty Gdańsk - San Sebastian
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena1 725 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Kraj Basków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Kraj Basków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Poznań – Kraj Basków. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Poznań – Kraj Basków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Poznań – Kraj Basków.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Poznań – Kraj Basków, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.