Tanie loty Porto Alegre - Kraków od 2 555 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Kraków-Porto Alegre

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Porto Alegre-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę21 900 złNajlepsza cena za lot Porto Alegre – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 21 900 zł
Najkrótszy czas lotu32h 25minNajszybszy lot Porto Alegre-Kraków zajmuje 32h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Porto Alegre-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Porto Alegre-Salgado Filho - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Porto Alegre - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Porto Alegre – Kraków jest najtańsza?

Porto Alegre-Salgado Filho - Kraków Balice

Wybierz trasę Porto Alegre-Salgado Filho - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Porto Alegre - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Porto Alegre - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Porto Alegre - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
11 mar
POA05:45Porto Alegre-Salgado Filho
32h 25min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
26 mar
KRK07:15Kraków Balice
25h 30min
2 przesiadki
POA08:45Porto Alegre-Salgado Filho
2 555 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 mar
POA04:30Porto Alegre-Salgado Filho
25h 55min
3 przesiadki
KRK06:25Kraków Balice
26 mar
KRK07:15Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
POA09:25Porto Alegre-Salgado Filho
2 736 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 gru
POA10:20Porto Alegre-Salgado Filho
27h 50min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
19 sty
KRK01:20Kraków Balice
31h 30min
2 przesiadki
POA08:50Porto Alegre-Salgado Filho
5 563 zł
Znajdź podobne
KLM
24 gru
POA08:55Porto Alegre-Salgado Filho
41h 15min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
15 sty
KRK01:00Kraków Balice
22h 20min
2 przesiadki
POA23:20Porto Alegre-Salgado Filho
5 622 zł
Znajdź podobne
Air France
23 gru
POA23:10Porto Alegre-Salgado Filho
26h 50min
2 przesiadki
KRK02:00Kraków Balice
15 sty
KRK01:00Kraków Balice
21h 40min
2 przesiadki
POA22:40Porto Alegre-Salgado Filho
6 693 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 mar
POA04:30Porto Alegre-Salgado Filho
25h 55min
3 przesiadki
KRK06:25Kraków Balice
26 mar
KRK01:45Kraków Balice
22h 50min
3 przesiadki
POA00:35Porto Alegre-Salgado Filho
3 271 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Porto Alegre - Kraków w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
4 lis
POA21:24Porto Alegre-Salgado Filho
41h 51min
3 przesiadki
KRK15:15Kraków Balice
3 185 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lis
POA20:18Porto Alegre-Salgado Filho
36h 22min
3 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
3 586 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 paź
POA21:24Porto Alegre-Salgado Filho
41h 46min
3 przesiadki
KRK15:10Kraków Balice
3 677 zł
Znajdź podobne

  • Porto Alegre-Salgado Filho – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Porto Alegre-Salgado Filho – Kraków Balice wynosi ok. 11310,1 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 24h 40min.


Podobne loty: Porto Alegre – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Porto Alegre – Kraków