Cheap flights z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich from 345 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Zjednoczone Emiraty Arabskie-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Zjednoczone Emiraty Arabskie

Najkrótszy czas lotu

5h 40min

Loty bezpośrednie

sob.
Najszybszy lot Polska-Zjednoczone Emiraty Arabskie zajmuje 5h 40min.
Bezpośrednie loty Polska-Zjednoczone Emiraty Arabskie – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Emirates i flydubai.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie?

Wizz Air

Air France, Enter Air i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Która trasa podróży Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie jest najtańsza?

Kraków Balice - Abu Zabi Abu Dhabi Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Abu Zabi Abu Dhabi Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie, zmieniając zakładki
Wizz Air
9 paź
KRK08:05Kraków Balice
5h 50min
AUH13:55Abu Zabi Abu Dhabi Intl
26 paź
AUH15:45Abu Zabi Abu Dhabi Intl
5h 55min
KRK21:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 wrz
KRK10:10Kraków Balice
29h 10min
1 przesiadka
AUH15:20Abu Zabi Abu Dhabi Intl
9 paź
AUH17:55Abu Zabi Abu Dhabi Intl
27h 15min
2 przesiadki
KRK21:10Kraków Balice
flydubai
7 wrz
KRK08:35Kraków Balice
5h 40min
DXB14:15Dubaj
14 wrz
DXB03:35Dubaj
6h 00min
KRK09:35Kraków Balice
1 333 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
2 paź
KRK08:05Kraków Balice
5h 50min
AUH13:55Abu Zabi Abu Dhabi Intl
19 paź
AUH15:45Abu Zabi Abu Dhabi Intl
5h 55min
KRK21:40Kraków Balice
Wizz Air
2 paź
KRK08:05Kraków Balice
5h 50min
AUH13:55Abu Zabi Abu Dhabi Intl
23 paź
AUH16:30Abu Zabi Abu Dhabi Intl
5h 55min
KRK22:25Kraków Balice
Air France
4 paź
WAW12:10Warszawa Chopina
13h 50min
1 przesiadka
DXB02:00Dubaj
10 paź
DXB07:10Dubaj
12h 25min
1 przesiadka
WAW19:35Warszawa Chopina
1 682 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Zjednoczone Emiraty Arabskie w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air i flydubai.
Kilka linii lotniczych
13 paź
KRK11:55Kraków Balice
25h 35min
1 przesiadka
DXB13:30Dubaj
Wizz Air
12 paź
KRK07:20Kraków Balice
5h 50min
AUH13:10Abu Zabi Abu Dhabi Intl
Wizz Air
16 paź
KRK08:05Kraków Balice
5h 50min
AUH13:55Abu Zabi Abu Dhabi Intl

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie
Kilka linii lotniczych
20 sie
KRK14:50Kraków Balice
5h 40min
DXB20:30Dubaj
23 wrz
DXB16:05Dubaj
19h 40min
1 przesiadka
KRK11:45Kraków Balice
1 623 zł
Znajdź podobne
flydubai
20 sie
KRK14:50Kraków Balice
5h 40min
DXB20:30Dubaj
23 wrz
DXB03:35Dubaj
6h 00min
KRK09:35Kraków Balice
1 682 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 sie
WRO06:50Wrocław-Strachowice
9h 45min
1 przesiadka
DXB16:35Dubaj
27 wrz
DXB20:50Dubaj
11h 25min
1 przesiadka
WRO08:15Wrocław-Strachowice
2 494 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sie
POZ11:05Poznań Ławica
29h 30min
2 przesiadki
DXB16:35Dubaj
30 wrz
DXB00:40Dubaj
10h 20min
1 przesiadka
POZ11:00Poznań Ławica
2 603 zł
Znajdź podobne
Emirates
19 sie
WAW17:25Warszawa Chopina
6h 00min
DXB23:25Dubaj
24 sie
DXB04:10Dubaj
6h 05min
WAW10:15Warszawa Chopina
2 757 zł
Znajdź podobne
flydubai
20 sie
KRK08:35Kraków Balice
5h 40min
DXB14:15Dubaj
26 sie
DXB03:35Dubaj
6h 00min
KRK09:35Kraków Balice
1 782 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 343 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,6

Załoga

6,5

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

miła obsługa

1 / 6
Szukaj lotów Wizz Air
Enter AirCenaOd 740 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Enter Air
Ukraine International AirlinesCenaOd 780 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
flydubaiCenaOd 983 złBezpłatne odwołanieOcena
6,0
Szukaj lotów flydubai
LOTCenaOd 1 062 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Czech AirlinesCenaOd 1 064 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Czech Airlines
NorwegianCenaOd 1 138 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
airBalticCenaOd 1 309 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów airBaltic
Air FranceCenaOd 1 429 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów Air France
Qatar AirwaysCenaOd 1 452 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty flydubai: Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nasze najlepsze oferty flydubai na lot Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie
flydubai
7 wrz
KRK08:35Kraków Balice
5h 40min
DXB14:15Dubaj
14 wrz
DXB03:35Dubaj
6h 00min
KRK09:35Kraków Balice
1 333 zł
Znajdź podobne
flydubai
23 wrz
KRK08:35Kraków Balice
5h 40min
DXB14:15Dubaj
7 paź
DXB03:35Dubaj
6h 00min
KRK09:35Kraków Balice
1 633 zł
Znajdź podobne
flydubai
16 paź
KRK08:35Kraków Balice
5h 40min
DXB14:15Dubaj
22 paź
DXB03:35Dubaj
6h 00min
KRK09:35Kraków Balice
1 642 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie
Air France
4 paź
WAW12:10Warszawa Chopina
13h 50min
1 przesiadka
DXB02:00Dubaj
10 paź
DXB07:10Dubaj
12h 25min
1 przesiadka
WAW19:35Warszawa Chopina
1 682 zł
Znajdź podobne
Air France
8 paź
WAW12:55Warszawa Chopina
12h 50min
1 przesiadka
DXB01:45Dubaj
15 paź
DXB07:10Dubaj
12h 25min
1 przesiadka
WAW19:35Warszawa Chopina
1 687 zł
Znajdź podobne
Air France
20 wrz
WAW12:10Warszawa Chopina
13h 20min
1 przesiadka
DXB01:30Dubaj
28 wrz
DXB07:10Dubaj
12h 25min
1 przesiadka
WAW19:35Warszawa Chopina
1 691 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: flydubai, Emirates, i Wizz Air.



Alternatywne trasy Polska-Zjednoczone Emiraty Arabskie

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Dubaj
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena1 787 zł
Loty Kraków - Dubaj
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena1 510 zł
Loty Katowice - Dubaj
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena1 342 zł
Loty Gdańsk - Dubaj
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena1 583 zł
Loty Wrocław - Dubaj
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena1 428 zł
Loty Warszawa - Abu Zabi
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena794 zł
Loty Poznań - Dubaj
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena1 261 zł
Loty Warszawa - Szardża
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena3 147 zł
Loty Kraków - Abu Zabi
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena739 zł
Loty Gdańsk - Abu Zabi
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena2 399 zł
Loty Lublin - Dubaj
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena4 539 zł
Loty Poznań - Szardża
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena2 163 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie

Loty do innych miast: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Zjednoczone Emiraty Arabskie jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Polska – Zjednoczone Emiraty Arabskie można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.