Tanie loty na trasie Polska – Słowacja od 43 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Słowacja-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Słowacja

Najkrótszy czas lotu

1h 05min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Słowacja zajmuje 1h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Słowacja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Koszyce Barca.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Słowacja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Słowacja?

Ryanair

LOT i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Słowacja.

Która trasa podróży Polska – Słowacja jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Koszyce Barca

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Koszyce Barca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Słowacja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Słowacja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Słowacja, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 cze
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
1 przesiadka
BTS11:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
7 cze
BTS08:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
13h 30min
1 przesiadka
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
LOT
3 lip
WAW19:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC20:15Koszyce Barca
26 lip
KSC01:15Koszyce Barca
1h 10min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
4 cze
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
1 przesiadka
BTS11:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
7 cze
BTS08:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
25h 55min
2 przesiadki
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
22 cze
KRK02:20Kraków Balice
9h 25min
1 przesiadka
BTS11:45Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
22 lis
BTS13:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
4h 45min
1 przesiadka
KRK18:00Kraków Balice
LOT
21 cze
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC08:15Koszyce Barca
28 cze
KSC01:15Koszyce Barca
1h 10min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
16 cze
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC08:15Koszyce Barca
23 cze
KSC09:50Koszyce Barca
1h 10min
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Słowacja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Słowacja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
31 maj
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
13h 15min
1 przesiadka
BTS06:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
Ryanair
18 sie
KRK15:00Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
LOT
19 lip
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC08:15Koszyce Barca

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Słowacja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Słowacja
Kilka linii lotniczych
1 cze
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
8h 35min
2 przesiadki
BTS12:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
6 cze
BTS03:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
17h 55min
2 przesiadki
GDN21:05Gdańsk Rębiechowo
LOT
2 cze
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC08:15Koszyce Barca
16 cze
KSC01:15Koszyce Barca
1h 10min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
1 cze
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
8h 35min
2 przesiadki
BTS12:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
6 cze
BTS09:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
19h 55min
1 przesiadka
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
2 cze
GDN12:25Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
2 przesiadki
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
7 cze
BTS08:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
13h 30min
1 przesiadka
GDN21:45Gdańsk Rębiechowo
LOT
3 cze
WAW19:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC20:15Koszyce Barca
6 cze
KSC01:15Koszyce Barca
1h 10min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
31 maj
WAW08:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC10:00Koszyce Barca
6 cze
KSC01:15Koszyce Barca
1h 10min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Słowacja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Słowacja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 41 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LOTCenaOd 150 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty Ryanair: Polska – Słowacja

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Słowacja
Ryanair
4 cze
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
23h 10min
1 przesiadka
BTS11:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
7 cze
BTS08:15Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
25h 55min
2 przesiadki
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
23 cze
GDN03:00Gdańsk Rębiechowo
16h 00min
1 przesiadka
BTS19:00Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
27 cze
BTS03:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
29h 20min
2 przesiadki
GDN08:30Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
23 cze
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
24h 20min
2 przesiadki
BTS06:05Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
27 cze
BTS03:10Bratysława Bratislava - M. R. Štefánik
29h 20min
2 przesiadki
GDN08:30Gdańsk Rębiechowo

Loty LOT: Polska – Słowacja

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Słowacja
LOT
3 lip
WAW19:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC20:15Koszyce Barca
26 lip
KSC01:15Koszyce Barca
1h 10min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
21 cze
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC08:15Koszyce Barca
28 cze
KSC01:15Koszyce Barca
1h 10min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
16 cze
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
KSC08:15Koszyce Barca
23 cze
KSC09:50Koszyce Barca
1h 10min
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Słowacja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Słowacja, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, LOT i Austrian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Słowacja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Koszyce
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena43 zł
Loty Warszawa - Bratysława
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena477 zł
Loty Gdańsk - Bratysława
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena339 zł
Loty Kraków - Koszyce
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena215 zł
Loty Kraków - Bratysława
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena339 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Słowacja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Słowacja

Loty do innych miast: Słowacja

Słowacja to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Słowacja. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Słowacja na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Słowacja dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Słowacja, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.