Tanie loty na trasie Polska – Obwód miejski Sofia od 63 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Obwód miejski Sofia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Obwód miejski Sofia
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Polska-Obwód miejski Sofia zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośredniepon i ptBezpośrednie loty Polska-Obwód miejski Sofia – poniedziałek i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Obwód miejski Sofia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Obwód miejski Sofia?

Ryanair

Austrian Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Obwód miejski Sofia.

Która trasa podróży Polska – Obwód miejski Sofia jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Sofia

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Sofia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Obwód miejski Sofia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Obwód miejski Sofia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Obwód miejski Sofia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 lut
WMI02:05Warszawa Modlin
14h 50min
1 przesiadka
SOF16:55Sofia
17 lut
SOF01:30Sofia
17h 55min
1 przesiadka
WMI19:25Warszawa Modlin
Ryanair
31 sty
WMI13:45Warszawa Modlin
14h 35min
1 przesiadka
SOF04:20Sofia
7 lut
SOF02:00Sofia
5h 05min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
Wizz Air
3 lut
GDN01:10Gdańsk Rębiechowo
6h 25min
1 przesiadka
SOF07:35Sofia
6 lut
SOF02:30Sofia
8h 55min
1 przesiadka
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
1 lut
WMI13:45Warszawa Modlin
14h 15min
1 przesiadka
SOF04:00Sofia
28 lut
SOF02:00Sofia
5h 05min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
LOT
7 lut
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
SOF07:25Sofia
21 lut
SOF13:25Sofia
2h 05min
WAW15:30Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
13 lut
WMI02:05Warszawa Modlin
14h 50min
1 przesiadka
SOF16:55Sofia
17 lut
SOF13:10Sofia
30h 30min
2 przesiadki
WMI19:40Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Obwód miejski Sofia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Obwód miejski Sofia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
13 lut
WMI02:05Warszawa Modlin
14h 50min
1 przesiadka
SOF16:55Sofia
Ryanair
8 lut
WMI13:45Warszawa Modlin
14h 15min
1 przesiadka
SOF04:00Sofia
Wizz Air
23 lut
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
8h 15min
1 przesiadka
SOF20:55Sofia

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Obwód miejski Sofia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Obwód miejski Sofia
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:55Kraków Balice
10h 40min
2 przesiadki
SOF13:35Sofia
30 sty
SOF10:40Sofia
6h 40min
1 przesiadka
KRK17:20Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK06:50Kraków Balice
10h 20min
1 przesiadka
SOF17:10Sofia
27 sty
SOF01:30Sofia
10h 40min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK01:55Kraków Balice
14h 05min
1 przesiadka
SOF16:00Sofia
27 sty
SOF01:30Sofia
10h 40min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:55Kraków Balice
10h 40min
2 przesiadki
SOF13:35Sofia
30 sty
SOF10:40Sofia
31h 05min
2 przesiadki
KRK17:45Kraków Balice
Ryanair
28 sty
KRK07:45Kraków Balice
20h 00min
1 przesiadka
SOF03:45Sofia
5 lut
SOF05:20Sofia
6h 55min
1 przesiadka
KRK12:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
23 sty
KRK14:45Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
SOF11:25Sofia
29 sty
SOF05:20Sofia
38h 39min
2 przesiadki
KRK19:59Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Obwód miejski Sofia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Obwód miejski Sofia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 208 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 248 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

8,0

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Lufthansa
CenaOd 463 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 464 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Austrian Airlines
CenaOd 526 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Ryanair: Polska – Obwód miejski Sofia

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Obwód miejski Sofia
Ryanair
31 sty
WMI13:45Warszawa Modlin
14h 35min
1 przesiadka
SOF04:20Sofia
7 lut
SOF02:00Sofia
5h 05min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
Ryanair
1 lut
WMI13:45Warszawa Modlin
14h 15min
1 przesiadka
SOF04:00Sofia
28 lut
SOF02:00Sofia
5h 05min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
Ryanair
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
11h 35min
1 przesiadka
SOF12:45Sofia
8 lut
SOF05:55Sofia
12h 40min
1 przesiadka
WMI18:35Warszawa Modlin

Loty LOT: Polska – Obwód miejski Sofia

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Obwód miejski Sofia
LOT
7 lut
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
SOF07:25Sofia
21 lut
SOF13:25Sofia
2h 05min
WAW15:30Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
18 lut
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
SOF11:35Sofia
25 lut
SOF09:05Sofia
2h 00min
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
3 lut
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
SOF11:35Sofia
6 lut
SOF09:05Sofia
2h 00min
WAW11:05Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Obwód miejski Sofia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Obwód miejski Sofia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Austrian Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Obwód miejski Sofia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sofia
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena147 zł
Loty Katowice - Sofia
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena202 zł
Loty Kraków - Sofia
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena186 zł
Loty Gdańsk - Sofia
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena226 zł
Loty Wrocław - Sofia
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena182 zł
Loty Poznań - Sofia
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena250 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Obwód miejski Sofia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Obwód miejski Sofia

Loty do innych miast: Bułgaria

Obwód miejski Sofia to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju