Tanie loty na trasie Polska – Nigeria od 1 395 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Nigeria-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Nigeria
Najkrótszy czas lotu11h 35minNajszybszy lot Polska-Nigeria zajmuje 11h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Nigeria. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Lagos Murtala Muhammed, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Lagos Murtala Muhammed i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Lagos Murtala Muhammed.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Nigeria?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Nigeria?

Ethiopian Air

Ethiopian Air, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Nigeria.

Która trasa podróży Polska – Nigeria jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Lagos Murtala Muhammed

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Lagos Murtala Muhammed, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Nigeria.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Nigeria

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Nigeria, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 lut
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
20h 40min
2 przesiadki
LOS23:10Lagos Murtala Muhammed
25 lut
LOS00:10Lagos Murtala Muhammed
16h 35min
2 przesiadki
WAW16:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 587 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
18 lut
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
11h 35min
1 przesiadka
LOS02:05Lagos Murtala Muhammed
25 lut
LOS16:30Lagos Murtala Muhammed
10h 45min
1 przesiadka
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 221 zł
Znajdź podobne
KLM
18 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
2 przesiadki
LOS16:20Lagos Murtala Muhammed
25 lut
LOS17:45Lagos Murtala Muhammed
24h 40min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 460 zł
Znajdź podobne
Air France
2 lut
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
30h 55min
2 przesiadki
ABV19:15Abudża
19 lut
ABV17:10Abudża
18h 15min
2 przesiadki
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 568 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 40min
1 przesiadka
LOS12:40Lagos Murtala Muhammed
19 lut
LOS18:50Lagos Murtala Muhammed
17h 15min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 632 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
42h 35min
3 przesiadki
LOS02:05Lagos Murtala Muhammed
16 lut
LOS00:10Lagos Murtala Muhammed
18h 00min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 978 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Nigeria w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Nigeria w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
10 lut
WAW10:55Warszawa Lotnisko Chopina
36h 15min
3 przesiadki
LOS23:10Lagos Murtala Muhammed
1 395 zł
Znajdź podobne
British Airways
11 lut
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
28h 45min
1 przesiadka
LOS12:20Lagos Murtala Muhammed
2 081 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
5 lut
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
15h 00min
1 przesiadka
LOS01:45Lagos Murtala Muhammed
2 272 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Nigeria

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Nigeria z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ethiopian Air
CenaOd 2 586 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Turkish Airlines
CenaOd 2 733 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Lufthansa
CenaOd 3 384 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Qatar Airways
CenaOd 4 036 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
KLM
CenaOd 4 230 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

Loty Lufthansa: Polska – Nigeria

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Nigeria
Lufthansa
2 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 40min
1 przesiadka
LOS12:40Lagos Murtala Muhammed
19 lut
LOS18:50Lagos Murtala Muhammed
17h 15min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 632 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 cze
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
11h 25min
1 przesiadka
LOS13:45Lagos Murtala Muhammed
9 lip
LOS19:00Lagos Murtala Muhammed
12h 35min
2 przesiadki
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 644 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Polska – Nigeria

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Nigeria
Air France
2 lut
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
30h 55min
2 przesiadki
ABV19:15Abudża
19 lut
ABV17:10Abudża
18h 15min
2 przesiadki
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 568 zł
Znajdź podobne
Air France
15 kwi
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
2 przesiadki
LOS17:00Lagos Murtala Muhammed
22 kwi
LOS18:15Lagos Murtala Muhammed
36h 30min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 743 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Nigeria oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Nigeria, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Turkish Airlines, Lufthansa, i Ethiopian Air.


Alternatywne trasy Polska-Nigeria

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena2 587 zł
Loty Katowice - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu46h 00min
Najniższa cena2 763 zł
Loty Warszawa - Abudża
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena3 448 zł
Loty Kraków - Lagos, Lagos
Najkrótszy czas lotu26h 55min
Najniższa cena3 667 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Nigeria

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Nigeria

Loty do innych miast: Nigeria

Nigeria to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju