Cheap flights z Polski do Malaga from 124 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 5.10
śr. 12.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Malaga-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Malaga

Najkrótszy czas lotu

4h 00min

Loty bezpośrednie

pon.

Malaga — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Malaga zajmuje 4h 00min.
Bezpośrednie loty Polska-Malaga – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Smartwings.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Malaga: Malaga (AGP)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Malaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Malaga?

Ryanair. Iberia, Norwegian i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Malaga.

Która trasa podróży Polska – Malaga jest najtańsza?

Kraków Balice - Malaga. Wybierz trasę Kraków Balice - Malaga, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Malaga.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Malaga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Malaga, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 lis
KRK08:40Kraków Balice
3h 45min
AGP12:25Malaga
30 lis
AGP06:45Malaga
11h 40min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
Ryanair
1 gru
WMI09:05Warszawa Modlin
4h 00min
AGP13:05Malaga
15 gru
AGP13:40Malaga
3h 55min
WMI17:35Warszawa Modlin
Wizz Air
12 lis
WAW09:15Warszawa Chopina
4h 10min
AGP13:25Malaga
19 lis
AGP14:05Malaga
3h 50min
WAW17:55Warszawa Chopina
Wizz Air UK
27 paź
LUZ05:55Lublin
9h 55min
1 przesiadka
AGP15:50Malaga
3 lis
AGP07:45Malaga
21h 50min
1 przesiadka
LUZ05:35Lublin
Kilka linii lotniczych
12 paź
POZ03:00Poznań Ławica
12h 00min
1 przesiadka
AGP15:00Malaga
19 paź
AGP03:05Malaga
16h 35min
1 przesiadka
POZ19:40Poznań Ławica
Norwegian
13 sty
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
11h 40min
1 przesiadka
AGP19:50Malaga
21 sty
AGP13:10Malaga
14h 15min
1 przesiadka
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Malaga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Malaga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
26 paź
WMI06:20Warszawa Modlin
24h 05min
1 przesiadka
AGP06:25Malaga
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW11:35Warszawa Chopina
9h 10min
1 przesiadka
AGP20:45Malaga
Wizz Air
26 paź
KTW13:20Katowice-Pyrzowice
3h 50min
AGP17:10Malaga

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Malaga

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Malaga
Kilka linii lotniczych
5 paź
KRK03:00Kraków Balice
17h 45min
2 przesiadki
AGP20:45Malaga
12 paź
AGP03:05Malaga
10h 05min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
Ryanair
5 paź
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
18h 30min
2 przesiadki
AGP20:45Malaga
12 paź
AGP17:10Malaga
24h 10min
2 przesiadki
KTW17:20Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
4 paź
WAW13:35Warszawa Chopina
17h 15min
1 przesiadka
AGP06:50Malaga
11 paź
AGP18:20Malaga
19h 25min
2 przesiadki
WAW13:45Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
5 paź
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
18h 30min
2 przesiadki
AGP20:45Malaga
12 paź
AGP18:05Malaga
23h 15min
2 przesiadki
KTW17:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
5 paź
POZ03:35Poznań Ławica
17h 10min
2 przesiadki
AGP20:45Malaga
12 paź
AGP15:35Malaga
15h 55min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
5 paź
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
18h 30min
2 przesiadki
AGP20:45Malaga
12 paź
AGP18:05Malaga
23h 15min
2 przesiadki
KTW17:20Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Malaga

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Malaga z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 231 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Szybko i sprawnie, obsługa w Gdańsku rewelacyjna.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 491 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,5

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Dobry lot i dobra firma bez problemów .... zadowolony

1 / 7
Szukaj lotów Wizz Air
KLMCenaOd 492 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
7,6

Wejście na pokład

7,7

Komfort

8,2

Załoga

6,7

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot był rezerwowany na godzinę 16:25. Nikt nie poinformował nawet o odwołaniu tego lotu. Dowiedziałem się dopiero po telefonie do linii lotniczych kiedy to postanowiłem zadzwonić, bo nie mogłem się odmeldować online kilka godzin przed podróżą na lotnisko... Przez co z lotniska do domu wróciliśmy nad ranem, a plany były wrócić za widoku dnia poprzedniego... Brak szacunku do klienta i jawna kpina ze strony KLM

1 / 1
Szukaj lotów KLM
IberiaCenaOd 503 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,2

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,6

Rozrywka

6,3

Jedzenie

Opinie

Przemiła obsluga

1 / 1
Szukaj lotów Iberia
SmartwingsCenaOd 539 złBezpłatne odwołanieOcena
9,1
Szukaj lotów Smartwings
NorwegianCenaOd 544 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
SWISSCenaOd 608 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,7

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
LufthansaCenaOd 610 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
Norwegian Air InternationalCenaOd 623 złBezpłatne odwołanieOcena
9,2
Szukaj lotów Norwegian Air International
Scandinavian AirlinesCenaOd 680 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Scandinavian Airlines

Loty Wizz Air: Polska – Malaga

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Malaga
Wizz Air
12 lis
WAW09:15Warszawa Chopina
4h 10min
AGP13:25Malaga
19 lis
AGP14:05Malaga
3h 50min
WAW17:55Warszawa Chopina
Wizz Air
26 lis
WAW09:15Warszawa Chopina
4h 10min
AGP13:25Malaga
29 lis
AGP14:05Malaga
3h 50min
WAW17:55Warszawa Chopina
Wizz Air
1 gru
WAW09:20Warszawa Chopina
4h 05min
AGP13:25Malaga
15 gru
AGP14:05Malaga
3h 50min
WAW17:55Warszawa Chopina

Loty Ryanair: Polska – Malaga

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Malaga
Ryanair
1 gru
WMI09:05Warszawa Modlin
4h 00min
AGP13:05Malaga
15 gru
AGP13:40Malaga
3h 55min
WMI17:35Warszawa Modlin
Ryanair
25 lis
KTW05:25Katowice-Pyrzowice
9h 00min
1 przesiadka
AGP14:25Malaga
30 lis
AGP01:00Malaga
15h 10min
1 przesiadka
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 gru
WMI07:30Warszawa Modlin
4h 00min
AGP11:30Malaga
18 gru
AGP08:00Malaga
3h 55min
WMI11:55Warszawa Modlin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Malaga oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Malaga, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Wizz Air, i Norwegian Air International.



Alternatywne trasy Polska-Malaga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Malaga
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena363 zł
Loty Kraków - Sewilla
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena353 zł
Loty Kraków - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena353 zł
Loty Katowice - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena398 zł
Loty Warszawa - Sewilla
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena398 zł
Loty Wrocław - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena358 zł
Loty Poznań - Malaga
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena393 zł
Loty Gdańsk - Malaga
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena403 zł
Loty Katowice - Sewilla
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena433 zł
Loty Wrocław - Sewilla
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena522 zł
Loty Gdańsk - Sewilla
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena408 zł
Loty Warszawa - Grenada
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena731 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Malaga

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Malaga

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Malaga. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Malaga na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Polska – Malaga.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Polska – Malaga.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.