Cheap flights z Polski do Longyearbyen from 1 217 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Longyearbyen-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Longyearbyen

Najkrótszy czas lotu

18h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Longyearbyen — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Longyearbyen zajmuje 18h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Longyearbyen. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Longyearbyen Svalbard, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Longyearbyen Svalbard i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Longyearbyen Svalbard.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Longyearbyen: Longyearbyen Svalbard (LYR)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Longyearbyen?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Longyearbyen?

Scandinavian Airlines. Norwegian i Scandinavian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Longyearbyen.

Która trasa podróży Polska – Longyearbyen jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Longyearbyen Svalbard. Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Longyearbyen Svalbard, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Longyearbyen.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Longyearbyen

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Longyearbyen, zmieniając zakładki
Scandinavian Airlines
17 lut
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
27h 15min
2 przesiadki
LYR14:00Longyearbyen Svalbard
22 lut
LYR08:15Longyearbyen Svalbard
10h 40min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 217 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
WAW13:50Warszawa Chopina
19h 10min
3 przesiadki
LYR09:00Longyearbyen Svalbard
15 lut
LYR08:15Longyearbyen Svalbard
27h 55min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Chopina
1 262 zł
Znajdź podobne
Norwegian
4 kwi
KRK08:25Kraków Balice
25h 00min
2 przesiadki
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
12 kwi
LYR10:10Longyearbyen Svalbard
21h 35min
2 przesiadki
KRK07:45Kraków Balice
1 740 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
17 lut
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
27h 15min
2 przesiadki
LYR14:00Longyearbyen Svalbard
22 lut
LYR08:15Longyearbyen Svalbard
10h 40min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 230 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
WAW13:50Warszawa Chopina
19h 10min
3 przesiadki
LYR09:00Longyearbyen Svalbard
15 lut
LYR08:15Longyearbyen Svalbard
23h 40min
2 przesiadki
WAW07:55Warszawa Chopina
1 378 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lut
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
46h 30min
3 przesiadki
LYR06:30Longyearbyen Svalbard
22 lut
LYR08:15Longyearbyen Svalbard
10h 40min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 378 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Longyearbyen

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Longyearbyen z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
NorwegianCenaOd 836 złBezpłatne odwołanieOcena
6,6
Szukaj lotów Norwegian
Scandinavian AirlinesCenaOd 1 120 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Scandinavian Airlines

Loty Norwegian: Polska – Longyearbyen

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Polska – Longyearbyen
Norwegian
4 kwi
KRK08:25Kraków Balice
25h 00min
2 przesiadki
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
12 kwi
LYR10:10Longyearbyen Svalbard
21h 35min
2 przesiadki
KRK07:45Kraków Balice
1 740 zł
Znajdź podobne
Norwegian
3 kwi
KRK05:10Kraków Balice
52h 15min
3 przesiadki
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
8 kwi
LYR15:55Longyearbyen Svalbard
13h 45min
1 przesiadka
KRK05:40Kraków Balice
2 049 zł
Znajdź podobne
Norwegian
2 mar
KRK16:40Kraków Balice
16h 00min
2 przesiadki
LYR08:40Longyearbyen Svalbard
8 mar
LYR10:05Longyearbyen Svalbard
21h 00min
2 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice
2 067 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Polska – Longyearbyen

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Polska – Longyearbyen
Scandinavian Airlines
17 lut
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
27h 15min
2 przesiadki
LYR14:00Longyearbyen Svalbard
22 lut
LYR08:15Longyearbyen Svalbard
10h 40min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 217 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
17 lut
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
27h 15min
2 przesiadki
LYR14:00Longyearbyen Svalbard
22 lut
LYR08:15Longyearbyen Svalbard
10h 40min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 230 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
20 lut
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
8h 15min
3 przesiadki
LYR09:15Longyearbyen Svalbard
26 lut
LYR02:35Longyearbyen Svalbard
16h 20min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 642 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Longyearbyen Svalbard oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Longyearbyen Svalbard, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Norwegian i Scandinavian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Norwegian, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Longyearbyen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena98 zł
Loty Kraków - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena107 zł
Loty Gdańsk - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena85 zł
Loty Katowice - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena98 zł
Loty Warszawa - Tromsø
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena761 zł
Loty Wrocław - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena94 zł
Loty Warszawa - Bergen
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena456 zł
Loty Gdańsk - Tromsø
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena336 zł
Loty Poznań - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena98 zł
Loty Kraków - Tromsø
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena846 zł
Loty Katowice - Tromsø
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena814 zł
Loty Gdańsk - Bergen
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena228 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Longyearbyen

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Longyearbyen

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Longyearbyen.

Loty na trasie Polska – Longyearbyen z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Longyearbyen.

Ceny lotów Polska – Longyearbyen można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.