Tanie loty Polska - Litwa

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Litwa-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Litwa
Najkrótszy czas lotu1h 05minNajszybszy lot Polska-Litwa zajmuje 1h 05min.
Loty bezpośrednieśr i ndzBezpośrednie loty Polska-Litwa – środa i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Litwa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Litwa?

Wizz Air

Brussels Airlines, LOT i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Litwa.

Która trasa podróży Polska – Litwa jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Wilno

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Wilno, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Litwa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Litwa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Litwa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN04:15Gdańsk Rębiechowo
7h 25min
1 przesiadka
VNO11:40Wilno
1 lis
VNO15:05Wilno
23h 35min
1 przesiadka
GDN14:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
15 lis
KRK01:45Kraków Balice
14h 30min
1 przesiadka
VNO16:15Wilno
27 lis
VNO01:45Wilno
9h 30min
1 przesiadka
KRK11:15Kraków Balice
Wizz Air
16 sty
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
9h 35min
1 przesiadka
VNO17:15Wilno
22 sty
VNO01:40Wilno
11h 45min
1 przesiadka
WAW13:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
16 sty
WAW07:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
VNO08:25Wilno
22 sty
VNO14:10Wilno
1h 10min
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
23 lis
WMI01:55Warszawa Modlin
7h 15min
1 przesiadka
VNO09:10Wilno
30 lis
VNO01:40Wilno
5h 20min
1 przesiadka
WMI07:00Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
17 lis
GDN14:55Gdańsk Rębiechowo
19h 35min
1 przesiadka
VNO10:30Wilno
19 lis
VNO12:20Wilno
25h 20min
1 przesiadka
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Litwa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Litwa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
30 paź
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
11h 00min
1 przesiadka
VNO17:35Wilno
Ryanair
12 lis
KRK04:10Kraków Balice
9h 20min
1 przesiadka
KUN13:30Kowno
Wizz Air
30 paź
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
VNO12:45Wilno

Znajdź oferty lotu last-minute Polska – Litwa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Polska – Litwa
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN04:15Gdańsk Rębiechowo
7h 25min
1 przesiadka
VNO11:40Wilno
1 lis
VNO15:05Wilno
23h 35min
1 przesiadka
GDN14:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
25 paź
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
5h 30min
1 przesiadka
VNO14:10Wilno
27 paź
VNO02:55Wilno
17h 00min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
24 paź
KRK09:10Kraków Balice
29h 40min
2 przesiadki
VNO14:50Wilno
27 paź
VNO15:05Wilno
22h 15min
1 przesiadka
KRK13:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 paź
GDN04:15Gdańsk Rębiechowo
27h 20min
2 przesiadki
VNO07:35Wilno
1 lis
VNO15:05Wilno
23h 35min
1 przesiadka
GDN14:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
25 paź
WMI09:40Warszawa Modlin
9h 15min
1 przesiadka
VNO18:55Wilno
27 paź
VNO02:55Wilno
10h 50min
1 przesiadka
WMI13:45Warszawa Modlin
Ryanair
23 paź
POZ13:50Poznań Ławica
28h 10min
1 przesiadka
VNO18:00Wilno
28 paź
VNO08:25Wilno
9h 40min
1 przesiadka
POZ18:05Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Litwa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Litwa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 103 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 211 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
SAS
CenaOd 389 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
Ukraine International Airlines
CenaOd 428 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
airBaltic
CenaOd 466 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Brussels Airlines
CenaOd 650 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Litwa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Litwa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, airBaltic i SAS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Litwa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Wilno
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena177 zł
Loty Wrocław - Wilno
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena220 zł
Loty Kraków - Kowno
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena268 zł
Loty Poznań - Wilno
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena358 zł
Loty Kraków - Wilno
Najkrótszy czas lotu23h 45min
Najniższa cena453 zł
Loty Kraków - Połąga
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena476 zł
Loty Katowice - Wilno
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena516 zł

Podobne loty: Polska – Litwa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Litwa

Loty do innych miast: Litwa

Litwa to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju