Tanie loty na trasie Polska – Kosowo od 151 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kosowo-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kosowo
Najkrótszy czas lotu5h 00minNajszybszy lot Polska-Kosowo zajmuje 5h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Kosowo. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Prisztina, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Prisztina i Lotnisko Rzeszów Jasionka - Lotnisko Prisztina.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kosowo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kosowo?

Austrian Airlines

Austrian Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Kosowo.

Która trasa podróży Polska – Kosowo jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Prisztina

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Prisztina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kosowo.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kosowo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kosowo, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
19 lut
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 35min
2 przesiadki
PRN05:35Prisztina
26 lut
PRN15:45Prisztina
26h 25min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
Austrian Airlines
4 lut
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
PRN09:10Prisztina
20 lut
PRN00:00Prisztina
14h 20min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
12 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 30min
2 przesiadki
PRN09:30Prisztina
22 lut
PRN09:55Prisztina
7h 45min
2 przesiadki
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 083 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 05min
2 przesiadki
PRN13:35Prisztina
12 lut
PRN13:50Prisztina
15h 00min
1 przesiadka
WAW04:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
2 lut
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 50min
1 przesiadka
PRN13:35Prisztina
12 lut
PRN13:50Prisztina
15h 00min
1 przesiadka
WAW04:50Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
3 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 35min
1 przesiadka
PRN13:35Prisztina
13 lut
PRN07:55Prisztina
7h 00min
1 przesiadka
WAW14:55Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kosowo w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
26 sty
KTW06:05Katowice-Pyrzowice
6h 35min
1 przesiadka
PRN12:40Prisztina
Kilka linii lotniczych
24 sty
KTW01:35Katowice-Pyrzowice
32h 10min
2 przesiadki
PRN09:45Prisztina
Kilka linii lotniczych
25 sty
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
25h 10min
2 przesiadki
PRN12:40Prisztina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kosowo

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kosowo z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Austrian Airlines
CenaOd 649 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Austrian Airlines: Polska – Kosowo

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Polska – Kosowo
Austrian Airlines
4 lut
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
PRN09:10Prisztina
20 lut
PRN00:00Prisztina
14h 20min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
Austrian Airlines
4 lut
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
4h 15min
1 przesiadka
PRN19:20Prisztina
11 lut
PRN00:00Prisztina
14h 20min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 067 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kosowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kosowo, takie jak Austrian Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Kosowo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Prisztina
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena782 zł
Loty Kraków - Prisztina
Najkrótszy czas lotu29h 30min
Najniższa cena2 114 zł
Loty Gdańsk - Prisztina
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena480 zł
Loty Katowice - Prisztina
Najkrótszy czas lotu26h 10min
Najniższa cena1 095 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Kosowo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Kosowo

Loty do innych miast: Kosowo

Kosowo to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju