Loty Europa Włochy Sycylia Katania Polska - Katania

Tanie loty Polska - Katania

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Polska - Katania

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Katania, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
02 gru
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
09 gru
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
139 PLN
Ryanair
Ryanair
04 gru
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
11 gru
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
08:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
155 PLN
Ryanair
Ryanair
05 sty
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
12 sty
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
08:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
155 PLN
Ryanair
Ryanair
05 lut
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
12 lut
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
08:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
155 PLN
Ryanair
Ryanair
15 gru
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
18 gru
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
08:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
159 PLN
Ryanair
Ryanair
29 sty
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
05 lut
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
08:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
159 PLN
Ryanair
Ryanair
02 gru
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
09 gru
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
139 PLN
Ryanair
Ryanair
10 sty
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
13 sty
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
174 PLN
Ryanair
Ryanair
06 mar
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
09 mar
CTA
05:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
07:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
217 PLN
Ryanair
Ryanair
14 lut
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
08:25
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
17 lut
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
240 PLN
Wizz Air
Wizz Air
11 lut
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 30min
08:30
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Wizz Air
14 lut
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 25min
08:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
387 PLN
Ryanair
Ryanair
04 gru
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
2h 35min
08:35
CTA
Lotnisko Katania Fontanarossa
Ryanair
11 gru
CTA
06:00
Lotnisko Katania Fontanarossa
2h 30min
08:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
155 PLN

Alternatywne trasy Polska-Katania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
139 PLN
Katowice - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 30min
Najniższa cena
139 PLN
Kraków - Palermo
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
194 PLN
Wrocław - Palermo
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
221 PLN
Warszawa - Katania
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
240 PLN
Warszawa - Palermo
Najkrótszy czas lotu
5h 45min
Najniższa cena
314 PLN
Katowice - Palermo
Najkrótszy czas lotu
6h 25min
Najniższa cena
406 PLN
Poznań - Palermo
Najkrótszy czas lotu
5h 55min
Najniższa cena
445 PLN
Wrocław - Katania
Najkrótszy czas lotu
5h 05min
Najniższa cena
449 PLN
Poznań - Katania
Najkrótszy czas lotu
4h 50min
Najniższa cena
457 PLN
Gdańsk - Palermo
Najkrótszy czas lotu
6h 25min
Najniższa cena
468 PLN
Gdańsk - Katania
Najkrótszy czas lotu
7h 55min
Najniższa cena
515 PLN
Rzeszów - Katania
Najkrótszy czas lotu
5h 00min
Najniższa cena
929 PLN
Lublin - Katania
Najkrótszy czas lotu
8h 30min
Najniższa cena
987 PLN
Warszawa - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu
7h 25min
Najniższa cena
1 064 PLN
Rzeszów - Palermo
Najkrótszy czas lotu
5h 55min
Najniższa cena
1 223 PLN
Bydgoszcz - Palermo
Najkrótszy czas lotu
14h 00min
Najniższa cena
1 328 PLN
Lublin - Palermo
Najkrótszy czas lotu
14h 00min
Najniższa cena
1 575 PLN
Kraków - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu
7h 35min
Najniższa cena
2 466 PLN
Wrocław - Reggio di Calabria
Najkrótszy czas lotu
10h 15min
Najniższa cena
2 957 PLN
Zobacz więcej

Polska - loty do:

*Ceny lotów do: Katania to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Sycylia Katania Polska - Katania