Tanie loty na trasie Polska – Izrael od 130 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Izrael-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Izrael

Najkrótszy czas lotu

3h 30min

Loty bezpośrednie

wt, pt, sob i ndz
Najszybszy lot Polska-Izrael zajmuje 3h 30min.
Bezpośrednie loty Polska-Izrael – wtorek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Izrael?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Izrael?

Ryanair

EL AL, LOT i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Izrael.

Która trasa podróży Polska – Izrael jest najtańsza?

Kraków Balice - Tel Awiw-Ben Gurion

Wybierz trasę Kraków Balice - Tel Awiw-Ben Gurion, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Izrael.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Izrael

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Izrael, zmieniając zakładki
Ryanair
21 cze
KRK12:45Kraków Balice
3h 30min
TLV16:15Tel Awiw-Ben Gurion
20 wrz
TLV18:05Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KRK21:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 paź
KRK01:55Kraków Balice
3h 30min
TLV05:25Tel Awiw-Ben Gurion
13 paź
TLV17:10Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KRK20:55Kraków Balice
Wizz Air
1 lip
KTW13:10Katowice-Pyrzowice
3h 45min
TLV16:55Tel Awiw-Ben Gurion
26 sie
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KTW22:30Katowice-Pyrzowice
LOT
21 cze
KRK20:30Kraków Balice
3h 35min
TLV00:05Tel Awiw-Ben Gurion
21 wrz
TLV16:50Tel Awiw-Ben Gurion
3h 40min
KRK20:30Kraków Balice
Aegean Airlines
18 lis
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
6h 55min
1 przesiadka
TLV13:20Tel Awiw-Ben Gurion
26 lis
TLV00:20Tel Awiw-Ben Gurion
6h 20min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
21 cze
KRK12:45Kraków Balice
3h 30min
TLV16:15Tel Awiw-Ben Gurion
20 wrz
TLV18:05Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KRK21:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Izrael w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Izrael w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
21 cze
KRK12:45Kraków Balice
3h 30min
TLV16:15Tel Awiw-Ben Gurion
Wizz Air
10 cze
KTW13:10Katowice-Pyrzowice
3h 45min
TLV16:55Tel Awiw-Ben Gurion
LOT
17 lip
KRK20:30Kraków Balice
3h 35min
TLV00:05Tel Awiw-Ben Gurion

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Izrael

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Izrael
Kilka linii lotniczych
30 maj
KTW13:10Katowice-Pyrzowice
3h 45min
TLV16:55Tel Awiw-Ben Gurion
11 cze
TLV15:00Tel Awiw-Ben Gurion
29h 15min
2 przesiadki
KTW20:15Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
28 maj
KRK10:30Kraków Balice
3h 30min
TLV14:00Tel Awiw-Ben Gurion
18 cze
TLV13:35Tel Awiw-Ben Gurion
3h 55min
KRK17:30Kraków Balice
LOT
28 maj
KRK14:45Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
TLV22:45Tel Awiw-Ben Gurion
22 cze
TLV16:50Tel Awiw-Ben Gurion
3h 40min
KRK20:30Kraków Balice
1 019 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
31 maj
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
6h 45min
1 przesiadka
TLV21:00Tel Awiw-Ben Gurion
19 lip
TLV01:10Tel Awiw-Ben Gurion
13h 15min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
1 027 zł
Znajdź podobne
Ryanair
31 maj
WMI02:00Warszawa Modlin
12h 25min
1 przesiadka
TLV14:25Tel Awiw-Ben Gurion
1 cze
TLV14:45Tel Awiw-Ben Gurion
16h 45min
1 przesiadka
WMI07:30Warszawa Modlin
1 179 zł
Znajdź podobne
EL AL
1 cze
KRK20:30Kraków Balice
3h 35min
TLV00:05Tel Awiw-Ben Gurion
5 cze
TLV16:50Tel Awiw-Ben Gurion
3h 40min
KRK20:30Kraków Balice
1 253 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Izrael

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Izrael z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,9

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 44 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Ukraine International AirlinesCenaOd 443 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
LOTCenaOd 464 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
EL ALCenaOd 714 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów EL AL
Turkish AirlinesCenaOd 931 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Turkish Airlines

Loty Ryanair: Polska – Izrael

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Izrael
Ryanair
21 cze
KRK12:45Kraków Balice
3h 30min
TLV16:15Tel Awiw-Ben Gurion
20 wrz
TLV18:05Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KRK21:50Kraków Balice
Ryanair
21 cze
KRK12:45Kraków Balice
3h 30min
TLV16:15Tel Awiw-Ben Gurion
20 wrz
TLV18:05Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KRK21:50Kraków Balice
Ryanair
25 paź
KRK12:45Kraków Balice
3h 30min
TLV16:15Tel Awiw-Ben Gurion
1 gru
TLV07:05Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KRK10:50Kraków Balice

Loty Wizz Air: Polska – Izrael

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Izrael
Wizz Air
1 lip
KTW13:10Katowice-Pyrzowice
3h 45min
TLV16:55Tel Awiw-Ben Gurion
26 sie
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KTW22:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
13 cze
KTW13:10Katowice-Pyrzowice
3h 45min
TLV16:55Tel Awiw-Ben Gurion
17 cze
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KTW22:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
12 wrz
KTW13:10Katowice-Pyrzowice
3h 45min
TLV16:55Tel Awiw-Ben Gurion
19 wrz
TLV18:45Tel Awiw-Ben Gurion
3h 45min
KTW22:30Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Izrael oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Izrael, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Izrael

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena516 zł
Loty Katowice - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena412 zł
Loty Kraków - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena334 zł
Loty Gdańsk - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena694 zł
Loty Poznań - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena806 zł
Loty Wrocław - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena798 zł
Loty Bydgoszcz - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu27h 05min
Najniższa cena1 678 zł
Loty Rzeszów - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu24h 45min
Najniższa cena1 374 zł
Loty Lublin - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu18h 45min
Najniższa cena971 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Izrael

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Izrael

Loty do innych miast: Izrael

Izrael to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Izrael z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Izrael na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Izrael. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Polska – Izrael można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.