Tanie loty na trasie Polska – Friedrichshafen od 713 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Friedrichshafen-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Friedrichshafen

Najkrótszy czas lotu

7h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Friedrichshafen — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Friedrichshafen zajmuje 7h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Friedrichshafen. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Friedrichshafen, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Friedrichshafen i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Friedrichshafen.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Friedrichshafen: Friedrichshafen (FDH)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Friedrichshafen?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Friedrichshafen?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Friedrichshafen.

Która trasa podróży Polska – Friedrichshafen jest najtańsza?

Kraków Balice - Friedrichshafen

Wybierz trasę Kraków Balice - Friedrichshafen, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Friedrichshafen.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Friedrichshafen

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Friedrichshafen, zmieniając zakładki
Lufthansa
14 paź
WAW10:30Warszawa Chopina
3h 20min
1 przesiadka
FDH13:50Friedrichshafen
16 paź
FDH06:35Friedrichshafen
7h 50min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Chopina
Lufthansa
14 paź
WAW02:30Warszawa Chopina
3h 35min
1 przesiadka
FDH06:05Friedrichshafen
16 paź
FDH06:35Friedrichshafen
5h 45min
2 przesiadki
WAW12:20Warszawa Chopina
1 004 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 paź
WAW03:35Warszawa Chopina
6h 50min
2 przesiadki
FDH10:25Friedrichshafen
17 paź
FDH02:05Friedrichshafen
7h 40min
1 przesiadka
WAW09:45Warszawa Chopina
1 344 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 paź
WAW03:35Warszawa Chopina
6h 50min
2 przesiadki
FDH10:25Friedrichshafen
16 paź
FDH06:35Friedrichshafen
5h 45min
2 przesiadki
WAW12:20Warszawa Chopina
1 443 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Friedrichshafen w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Friedrichshafen w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
31 lip
KRK17:25Kraków Balice
16h 40min
2 przesiadki
FDH10:05Friedrichshafen
Lufthansa
9 sie
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
7h 10min
1 przesiadka
FDH18:05Friedrichshafen
Kilka linii lotniczych
4 sie
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
8h 50min
2 przesiadki
FDH10:35Friedrichshafen

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Friedrichshafen

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Friedrichshafen
Lufthansa
6 lip
WAW15:10Warszawa Chopina
22h 40min
1 przesiadka
FDH13:50Friedrichshafen
9 lip
FDH06:40Friedrichshafen
11h 30min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
1 326 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
WAW13:00Warszawa Chopina
17h 05min
1 przesiadka
FDH06:05Friedrichshafen
9 lip
FDH11:00Friedrichshafen
21h 10min
1 przesiadka
WAW08:10Warszawa Chopina
1 672 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW13:45Warszawa Chopina
24h 05min
2 przesiadki
FDH13:50Friedrichshafen
9 lip
FDH11:00Friedrichshafen
32h 10min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
1 900 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
WAW13:00Warszawa Chopina
17h 05min
1 przesiadka
FDH06:05Friedrichshafen
9 lip
FDH02:05Friedrichshafen
15h 30min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Chopina
1 954 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 lip
WAW13:00Warszawa Chopina
5h 00min
1 przesiadka
FDH18:00Friedrichshafen
9 lip
FDH11:00Friedrichshafen
17h 35min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Chopina
2 241 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW13:00Warszawa Chopina
5h 00min
1 przesiadka
FDH18:00Friedrichshafen
9 lip
FDH08:00Friedrichshafen
34h 20min
2 przesiadki
WAW18:20Warszawa Chopina
2 124 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Friedrichshafen

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Friedrichshafen z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 669 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Lufthansa: Polska – Friedrichshafen

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Friedrichshafen
Lufthansa
14 paź
WAW10:30Warszawa Chopina
3h 20min
1 przesiadka
FDH13:50Friedrichshafen
16 paź
FDH06:35Friedrichshafen
7h 50min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Chopina
Lufthansa
14 paź
WAW02:30Warszawa Chopina
3h 35min
1 przesiadka
FDH06:05Friedrichshafen
16 paź
FDH06:35Friedrichshafen
5h 45min
2 przesiadki
WAW12:20Warszawa Chopina
1 004 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 lip
WAW15:10Warszawa Chopina
22h 40min
1 przesiadka
FDH13:50Friedrichshafen
9 lip
FDH06:40Friedrichshafen
11h 30min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
1 326 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Friedrichshafen oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Friedrichshafen, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Lufthansa.



Alternatywne trasy Polska-Friedrichshafen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena654 zł
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena551 zł
Loty Warszawa - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena645 zł
Loty Wrocław - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena659 zł
Loty Gdańsk - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena704 zł
Loty Kraków - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena385 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena663 zł
Loty Katowice - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena946 zł
Loty Wrocław - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena869 zł
Loty Poznań - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena834 zł
Loty Poznań - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena1 223 zł
Loty Gdańsk - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena748 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Friedrichshafen

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Friedrichshafen

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Friedrichshafen jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Friedrichshafen i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Friedrichshafen tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Polska – Friedrichshafen momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Friedrichshafen, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.