Cheap flights z Oslo do Waszyngtonu from 1 788 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.4
wt. 11.4

Informacje o trasie Waszyngton-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Waszyngton

Najkrótszy czas lotu

11h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Waszyngton — lotniska

2 lotniska
Najszybszy lot Oslo-Waszyngton zajmuje 11h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Oslo-Waszyngton. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Baltimore/Washington, Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat i Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl.
Są 2 lotniska w pobliżu Waszyngton: Baltimore/Washington (BWI), Waszyngton Dulles Intl (IAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - Waszyngton?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – Waszyngton są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Oslo - Waszyngton to Luty. Najdroższa pora to Lipiec.

Która trasa podróży Oslo – Waszyngton jest najtańsza?

Oslo-Gardermoen - Waszyngton R Reagan Nat. Wybierz trasę Oslo-Gardermoen - Waszyngton R Reagan Nat, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Waszyngton.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – Waszyngton?

57 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Waszyngton to 57 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - Waszyngton

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo – Waszyngton, zmieniając zakładki.
SWISS
4 maj
OSL02:45Oslo-Gardermoen
14h 30min
1 przesiadka
IAD17:15Waszyngton Dulles Intl
10 maj
IAD18:10Waszyngton Dulles Intl
19h 05min
2 przesiadki
OSL13:15Oslo-Gardermoen
1 801 zł
Znajdź podobne
Delta
4 maj
OSL05:20Oslo-Gardermoen
20h 41min
2 przesiadki
BWI02:01Baltimore/Washington
10 maj
BWI10:28Baltimore/Washington
19h 52min
2 przesiadki
OSL06:20Oslo-Gardermoen
1 844 zł
Znajdź podobne
KLM
4 maj
TRF02:20Oslo Sandefjord-Torp
14h 50min
1 przesiadka
IAD17:10Waszyngton Dulles Intl
10 maj
IAD13:50Waszyngton Dulles Intl
16h 10min
1 przesiadka
TRF06:00Oslo Sandefjord-Torp
2 017 zł
Znajdź podobne
Delta
4 maj
OSL02:30Oslo-Gardermoen
22h 01min
2 przesiadki
BWI00:31Baltimore/Washington
10 maj
BWI10:28Baltimore/Washington
19h 52min
2 przesiadki
OSL06:20Oslo-Gardermoen
1 849 zł
Znajdź podobne
Icelandair
15 cze
OSL09:50Oslo-Gardermoen
11h 25min
1 przesiadka
IAD21:15Waszyngton Dulles Intl
17 cze
IAD19:15Waszyngton Dulles Intl
16h 20min
1 przesiadka
OSL11:35Oslo-Gardermoen
4 354 zł
Znajdź podobne
Air France
15 cze
OSL02:20Oslo-Gardermoen
22h 50min
2 przesiadki
BWI01:10Baltimore/Washington
17 cze
BWI06:01Baltimore/Washington
31h 14min
2 przesiadki
OSL13:15Oslo-Gardermoen
4 811 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - Waszyngton w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – Waszyngton w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta i KLM.
Delta
7 maj
OSL02:30Oslo-Gardermoen
18h 41min
2 przesiadki
BWI21:11Baltimore/Washington
1 987 zł
Znajdź podobne
KLM
7 maj
TRF02:20Oslo Sandefjord-Torp
16h 05min
2 przesiadki
IAD18:25Waszyngton Dulles Intl
3 961 zł
Znajdź podobne
Delta
19 maj
OSL02:30Oslo-Gardermoen
17h 42min
2 przesiadki
DCA20:12Waszyngton R Reagan Nat
1 987 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Oslo – Waszyngton

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Oslo – Waszyngton
KLM
6 kwi
OSL02:30Oslo-Gardermoen
15h 58min
2 przesiadki
BWI18:28Baltimore/Washington
11 kwi
BWI07:29Baltimore/Washington
15h 16min
2 przesiadki
OSL22:45Oslo-Gardermoen
2 095 zł
Znajdź podobne
Delta
4 kwi
OSL05:20Oslo-Gardermoen
11h 50min
1 przesiadka
IAD17:10Waszyngton Dulles Intl
18 kwi
IAD17:30Waszyngton Dulles Intl
11h 00min
1 przesiadka
OSL04:30Oslo-Gardermoen
2 414 zł
Znajdź podobne
Finnair
4 kwi
OSL03:45Oslo-Gardermoen
17h 20min
1 przesiadka
BWI21:05Baltimore/Washington
23 kwi
BWI17:00Baltimore/Washington
20h 30min
1 przesiadka
OSL13:30Oslo-Gardermoen
3 498 zł
Znajdź podobne
KLM
4 kwi
OSL02:30Oslo-Gardermoen
15h 58min
2 przesiadki
IAD18:28Waszyngton Dulles Intl
22 kwi
IAD13:00Waszyngton Dulles Intl
12h 05min
1 przesiadka
OSL01:05Oslo-Gardermoen
2 362 zł
Znajdź podobne
Delta
4 kwi
OSL02:30Oslo-Gardermoen
15h 58min
2 przesiadki
IAD18:28Waszyngton Dulles Intl
24 kwi
IAD14:50Waszyngton Dulles Intl
13h 40min
1 przesiadka
OSL04:30Oslo-Gardermoen
2 427 zł
Znajdź podobne
KLM
4 kwi
OSL02:30Oslo-Gardermoen
15h 58min
2 przesiadki
BWI18:28Baltimore/Washington
20 kwi
BWI10:35Baltimore/Washington
14h 30min
2 przesiadki
OSL01:05Oslo-Gardermoen
2 362 zł
Znajdź podobne

Loty Icelandair: Oslo – Waszyngton

Nasze najlepsze oferty Icelandair na lot Oslo – Waszyngton
Icelandair
15 cze
OSL09:50Oslo-Gardermoen
11h 25min
1 przesiadka
IAD21:15Waszyngton Dulles Intl
17 cze
IAD19:15Waszyngton Dulles Intl
16h 20min
1 przesiadka
OSL11:35Oslo-Gardermoen
4 354 zł
Znajdź podobne
Icelandair
15 cze
OSL09:50Oslo-Gardermoen
11h 35min
1 przesiadka
BWI21:25Baltimore/Washington
17 cze
BWI05:08Baltimore/Washington
21h 27min
2 przesiadki
OSL02:35Oslo-Gardermoen
5 740 zł
Znajdź podobne

Loty Ethiopian Air: Oslo – Waszyngton

Nasze najlepsze oferty Ethiopian Air na lot Oslo – Waszyngton
Ethiopian Air
4 kwi
OSL15:45Oslo-Gardermoen
42h 50min
2 przesiadki
IAD10:35Waszyngton Dulles Intl
10 kwi
IAD17:15Waszyngton Dulles Intl
29h 30min
3 przesiadki
OSL22:45Oslo-Gardermoen
9 377 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
15 cze
OSL15:45Oslo-Gardermoen
42h 40min
3 przesiadki
IAD10:25Waszyngton Dulles Intl
17 cze
IAD17:15Waszyngton Dulles Intl
29h 30min
3 przesiadki
OSL22:45Oslo-Gardermoen
9 744 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
4 maj
OSL15:45Oslo-Gardermoen
42h 40min
3 przesiadki
IAD10:25Waszyngton Dulles Intl
10 maj
IAD17:15Waszyngton Dulles Intl
29h 30min
3 przesiadki
OSL22:45Oslo-Gardermoen
9 804 zł
Znajdź podobne

  • Oslo – Waszyngton – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Oslo – Waszyngton – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 6228,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 11h 25min.


Loty podobne do tych na trasie Oslo – Waszyngton

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Oslo – Waszyngton

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Oslo – Waszyngton. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Oslo – Waszyngton z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.