Tanie loty na trasie Nowy Jork – Honolulu od 1 028 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Informacje o trasie Honolulu-Nowy Jork

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Nowy Jork-Honolulu

Znaleziono najlepszą cenę

1 028 zł

Najkrótszy czas lotu

10h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Honolulu — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Nowy Jork - Honolulu w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 028 zł. Najlepsza oferta na lot Nowy Jork - Honolulu w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 18 536 zł.
Najszybszy lot Nowy Jork-Honolulu zajmuje 10h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Nowy Jork-Honolulu. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Nowy Jork-JFK - Lotnisko Honolulu i Lotnisko Newark-Liberty - Lotnisko Honolulu.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Honolulu: Honolulu (HNL)

Jak znaleźć najtańsze loty Nowy Jork - Honolulu?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Nowy Jork – Honolulu są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Nowy Jork - Honolulu to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Nowy Jork – Honolulu są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Nowy Jork – Honolulu są najtańsze?

rano

Loty Nowy Jork - Honolulu są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Nowy Jork – Honolulu jest najtańsza?

Newark-Liberty - Honolulu

Wybierz trasę Newark-Liberty - Honolulu, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Nowy Jork - Honolulu.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Nowy Jork – Honolulu?

55 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Nowy Jork - Honolulu to 55 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Nowy Jork - Honolulu

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Nowy Jork - Honolulu, zmieniając zakładki
Alaska Airlines
29 paź
JFK05:30Nowy Jork-JFK
34h 35min
1 przesiadka
HNL16:05Honolulu
8 lis
HNL06:40Honolulu
29h 57min
1 przesiadka
JFK12:37Nowy Jork-JFK
2 140 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
29 paź
JFK16:10Nowy Jork-JFK
24h 00min
1 przesiadka
HNL16:10Honolulu
8 lis
HNL06:40Honolulu
29h 57min
1 przesiadka
JFK12:37Nowy Jork-JFK
2 145 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
29 paź
JFK05:30Nowy Jork-JFK
34h 35min
1 przesiadka
HNL16:05Honolulu
8 lis
HNL10:05Honolulu
35h 05min
2 przesiadki
JFK21:10Nowy Jork-JFK
2 224 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
29 paź
JFK16:10Nowy Jork-JFK
24h 00min
1 przesiadka
HNL16:10Honolulu
8 lis
HNL10:05Honolulu
35h 25min
2 przesiadki
JFK21:30Nowy Jork-JFK
2 229 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
26 paź
JFK09:00Nowy Jork-JFK
31h 05min
1 przesiadka
HNL16:05Honolulu
2 lis
HNL06:40Honolulu
15h 19min
1 przesiadka
JFK21:59Nowy Jork-JFK
2 233 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
5 lis
JFK05:30Nowy Jork-JFK
35h 40min
1 przesiadka
HNL16:10Honolulu
10 lis
HNL06:40Honolulu
23h 10min
1 przesiadka
JFK05:50Nowy Jork-JFK
2 242 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Nowy Jork - Honolulu w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Nowy Jork – Honolulu w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Alaska Airlines, Delta i Hawaiian Airlines.
Alaska Airlines
12 lis
JFK15:05Nowy Jork-JFK
24h 00min
1 przesiadka
HNL15:05Honolulu
1 028 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 wrz
EWR16:55Newark-Liberty
22h 40min
2 przesiadki
HNL15:35Honolulu
1 250 zł
Znajdź podobne
United Airlines
30 sie
JFK02:30Nowy Jork-JFK
19h 36min
2 przesiadki
HNL22:06Honolulu
1 387 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Nowy Jork – Honolulu

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Nowy Jork – Honolulu
United Airlines
3 lip
EWR05:05Newark-Liberty
10h 43min
HNL15:48Honolulu
6 lip
HNL12:15Honolulu
20h 15min
2 przesiadki
EWR08:30Newark-Liberty
3 412 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
6 lip
EWR17:00Newark-Liberty
22h 20min
1 przesiadka
HNL15:20Honolulu
12 lip
HNL10:25Honolulu
21h 10min
1 przesiadka
EWR07:35Newark-Liberty
4 094 zł
Znajdź podobne
Hawaiian Airlines
5 lip
JFK13:00Nowy Jork-JFK
18h 00min
1 przesiadka
HNL07:00Honolulu
4 sie
HNL11:45Honolulu
9h 40min
JFK21:25Nowy Jork-JFK
4 174 zł
Znajdź podobne
JetBlue
3 lip
JFK16:00Nowy Jork-JFK
15h 00min
1 przesiadka
HNL07:00Honolulu
26 lip
HNL11:45Honolulu
9h 40min
JFK21:25Nowy Jork-JFK
4 360 zł
Znajdź podobne
United Airlines
3 lip
EWR05:05Newark-Liberty
10h 43min
HNL15:48Honolulu
5 lip
HNL12:15Honolulu
20h 15min
2 przesiadki
EWR08:30Newark-Liberty
3 780 zł
Znajdź podobne
United Airlines
8 lip
JFK13:30Nowy Jork-JFK
31h 29min
1 przesiadka
HNL20:59Honolulu
11 lip
HNL12:15Honolulu
30h 45min
1 przesiadka
JFK19:00Nowy Jork-JFK
3 806 zł
Znajdź podobne

Loty Alaska Airlines: Nowy Jork – Honolulu

Nasze najlepsze oferty Alaska Airlines na lot Nowy Jork – Honolulu
Alaska Airlines
29 paź
JFK05:30Nowy Jork-JFK
34h 35min
1 przesiadka
HNL16:05Honolulu
8 lis
HNL06:40Honolulu
29h 57min
1 przesiadka
JFK12:37Nowy Jork-JFK
2 140 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
29 paź
JFK16:10Nowy Jork-JFK
24h 00min
1 przesiadka
HNL16:10Honolulu
8 lis
HNL06:40Honolulu
29h 57min
1 przesiadka
JFK12:37Nowy Jork-JFK
2 145 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
29 paź
JFK05:30Nowy Jork-JFK
34h 35min
1 przesiadka
HNL16:05Honolulu
8 lis
HNL10:05Honolulu
35h 05min
2 przesiadki
JFK21:10Nowy Jork-JFK
2 224 zł
Znajdź podobne

Loty United Airlines: Nowy Jork – Honolulu

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Nowy Jork – Honolulu
United Airlines
3 lip
EWR05:05Newark-Liberty
10h 43min
HNL15:48Honolulu
6 lip
HNL12:15Honolulu
20h 15min
2 przesiadki
EWR08:30Newark-Liberty
3 412 zł
Znajdź podobne
United Airlines
3 lip
EWR05:05Newark-Liberty
10h 43min
HNL15:48Honolulu
5 lip
HNL12:15Honolulu
20h 15min
2 przesiadki
EWR08:30Newark-Liberty
3 780 zł
Znajdź podobne
United Airlines
8 lip
JFK13:30Nowy Jork-JFK
31h 29min
1 przesiadka
HNL20:59Honolulu
11 lip
HNL12:15Honolulu
30h 45min
1 przesiadka
JFK19:00Nowy Jork-JFK
3 806 zł
Znajdź podobne

  • Nowy Jork – Honolulu – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Nowy Jork i Honolulu dzieli dystans 7976,7 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 19h 20min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Loty podobne do tych na trasie Nowy Jork – Honolulu

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Nowy Jork – Honolulu

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Nowy Jork – Honolulu według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Nowy Jork – Honolulu z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Nowy Jork – Honolulu. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Nowy Jork – Honolulu. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.