Tanie loty Norwegia - Poznań od 25 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Poznań-Norwegia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Norwegia-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę367 złNajlepsza cena za lot Norwegia – Poznań znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 367 zł
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Norwegia-Poznań zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Norwegia-Poznań. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp - Lotnisko Poznań Ławica i Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Norwegia - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Norwegia – Poznań?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Norwegia-Poznań.

Która trasa podróży Norwegia – Poznań jest najtańsza?

Oslo-Gardermoen - Poznań Ławica

Wybierz trasę Oslo-Gardermoen - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Norwegia - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Norwegia - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Norwegia - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
10 gru
TRF08:40Oslo Sandefjord-Torp
1h 40min
POZ10:20Poznań Ławica
7 sty
POZ06:35Poznań Ławica
1h 40min
TRF08:15Oslo Sandefjord-Torp
Kilka linii lotniczych
12 gru
TRF07:30Oslo Sandefjord-Torp
1h 40min
POZ09:10Poznań Ławica
12 gru
POZ13:10Poznań Ławica
13h 55min
2 przesiadki
TRF03:05Oslo Sandefjord-Torp
Ryanair
10 gru
TRF04:05Oslo Sandefjord-Torp
27h 40min
2 przesiadki
POZ07:45Poznań Ławica
7 sty
POZ06:35Poznań Ławica
1h 40min
TRF08:15Oslo Sandefjord-Torp
Ryanair
20 gru
TRF09:05Oslo Sandefjord-Torp
1h 40min
POZ10:45Poznań Ławica
3 sty
POZ07:00Poznań Ławica
1h 40min
TRF08:40Oslo Sandefjord-Torp
Kilka linii lotniczych
10 gru
TRF08:40Oslo Sandefjord-Torp
1h 40min
POZ10:20Poznań Ławica
7 sty
POZ13:10Poznań Ławica
20h 50min
1 przesiadka
TRF10:00Oslo Sandefjord-Torp
Wizz Air
20 gru
OSL11:30Oslo-Gardermoen
1h 45min
POZ13:15Poznań Ławica
3 sty
POZ13:50Poznań Ławica
1h 45min
OSL15:35Oslo-Gardermoen

Znajdź najtańsze oferty lotów Norwegia - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Norwegia – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
3 gru
TRF08:40Oslo Sandefjord-Torp
1h 40min
POZ10:20Poznań Ławica
Wizz Air
3 gru
OSL11:40Oslo-Gardermoen
1h 45min
POZ13:25Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
3 gru
OSL17:05Oslo-Gardermoen
25h 25min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Norwegia – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Norwegia – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 94 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

wspaniała obsługa, bardzo przyjazna atmosfera, wygoda. Polecam!

1 / 7

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Norwegia – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Norwegia – Poznań Ławica, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Norwegia-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena46 zł
Loty Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena8 zł
Loty Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena17 zł
Loty Oslo - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena67 zł
Loty Oslo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena88 zł
Loty Stavanger - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena129 zł
Loty Oslo - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena88 zł
Loty Stavanger - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena488 zł
Loty Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena79 zł
Loty Trondheim - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena204 zł
Loty Bergen - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena500 zł
Loty Ålesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena150 zł

Podobne loty: Norwegia – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Norwegia – Poznań