Loty Europa Polska Gdańsk Bergen - Gdańsk

Tanie loty Bergen - Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Bergen - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bergen - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
04 gru
BGO
14:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
16:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
06 gru
GDN
07:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
09:15
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
169 PLN
Wizz Air
Wizz Air
15 paź
BGO
10:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
12:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
18 paź
GDN
12:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
14:05
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
220 PLN
Wizz Air
Wizz Air
06 gru
BGO
09:45
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
11:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
08 gru
GDN
07:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
09:45
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
287 PLN
Wizz Air
Wizz Air
15 paź
BGO
10:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
12:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
18 paź
GDN
12:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
14:05
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
220 PLN
Wizz Air
Wizz Air
19 wrz
BGO
10:50
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
12:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
26 wrz
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
10:20
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
514 PLN
Wizz Air
Wizz Air
17 paź
BGO
10:50
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
12:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
21 paź
GDN
12:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
14:05
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
514 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Bergen-Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Bergen - Gdańsk to styczeń. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Gdańsk?
w południe
Loty Bergen - Gdańsk są około 54% droższe po południu niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Gdańsk najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, SAS i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Bergen-Gdańsk.
Które połączenie jest najtańsze?
Bergen Flesland - Gdańsk Rębiechowo
Wybierz trasę Bergen Flesland - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bergen - Gdańsk.
BGO
Bergen Flesland
GDN
Gdańsk Rębiechowo
Kiedy najtaniej polecę do miasta Gdańsk?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Bergen - Gdańsk to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Gdańsk-Bergen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bergen-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 45 min Najszybszy lot Bergen-Gdańsk zajmuje 1 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Bergen-Gdańsk każdego dnia.
Lotniska - Gdańsk 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Bergen - loty do:

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do miasta Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Bergen - Gdańsk