Loty Europa Polska Gdańsk Norwegia - Gdańsk

Tanie loty Norwegia - Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Norwegia - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Norwegia - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
29 sty
OSL
14:15
Lotnisko Oslo-Gardermoen
1h 30min
15:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 sty
GDN
12:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
13:40
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
62 PLN
Ryanair
Ryanair
29 sty
TRF
12:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 30min
14:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
31 sty
GDN
16:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
18:20
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
70 PLN
KLM
KLM
16 gru
OSL
07:30
Lotnisko Oslo-Gardermoen
15h 50min
1 przesiadka
23:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
KLM
19 gru
GDN
07:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 25min
1 przesiadka
12:55
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
77 PLN
Ryanair
Ryanair
20 lis
OSL
12:45
Lotnisko Oslo-Gardermoen
1h 30min
14:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 lis
GDN
10:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
12:20
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
85 PLN
Ryanair
Ryanair
20 lis
TRF
12:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 30min
14:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 lis
GDN
10:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
12:20
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
85 PLN
KLM
KLM
16 gru
TRF
07:20
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
16h 00min
1 przesiadka
23:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
KLM
19 gru
GDN
07:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 15min
1 przesiadka
14:45
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
93 PLN
Wizz Air
Wizz Air
29 sty
OSL
14:15
Lotnisko Oslo-Gardermoen
1h 30min
15:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 sty
GDN
12:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
13:40
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
62 PLN
Wizz Air
Wizz Air
27 gru
OSL
18:50
Lotnisko Oslo-Gardermoen
1h 25min
20:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
29 gru
GDN
10:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
12:20
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
151 PLN
Ryanair
Ryanair
29 sty
TRF
12:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 30min
14:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
31 sty
GDN
16:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
18:20
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
70 PLN
Ryanair
Ryanair
20 lis
OSL
12:45
Lotnisko Oslo-Gardermoen
1h 30min
14:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 lis
GDN
10:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
12:20
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
85 PLN
Ryanair
Ryanair
20 lis
TRF
12:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 30min
14:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 lis
GDN
10:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
12:20
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
85 PLN
Wizz Air
Wizz Air
15 sty
HAU
14:20
Lotnisko Haugesund
1h 40min
16:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
17 sty
GDN
11:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
13:50
HAU
Lotnisko Haugesund
139 PLN

Alternatywne trasy Norwegia-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 25min
Najniższa cena
62 PLN
Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
93 PLN
Stavanger - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
364 PLN
Tromso - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 40min
Najniższa cena
387 PLN
Ålesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
480 PLN
Trondheim - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
588 PLN
Haugesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
631 PLN
Zobacz więcej

Norwegia - loty do:

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do: Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Norwegia - Gdańsk