Tanie loty na trasie Mediolan – Los Angeles od 1 628 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Los Angeles-Mediolan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mediolan-Los Angeles

Najkrótszy czas lotu

16h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Los Angeles — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Mediolan-Los Angeles zajmuje 16h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Mediolan-Los Angeles. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Mediolan-Malpensa - Lotnisko Los Angeles.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Los Angeles: Los Angeles (LAX)

Jak znaleźć najtańsze loty Mediolan - Los Angeles?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Mediolan – Los Angeles są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Mediolan - Los Angeles to Listopad. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Mediolan – Los Angeles są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Mediolan – Los Angeles są najtańsze?

rano

Loty Mediolan - Los Angeles są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Mediolan – Los Angeles jest najtańsza?

Mediolan-Malpensa - Los Angeles

Wybierz trasę Mediolan-Malpensa - Los Angeles, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mediolan - Los Angeles.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Mediolan – Los Angeles?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Mediolan - Los Angeles to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Mediolan - Los Angeles

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mediolan - Los Angeles, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 lis
MXP05:20Mediolan-Malpensa
23h 05min
1 przesiadka
LAX04:25Los Angeles
20 lis
LAX15:50Los Angeles
13h 55min
1 przesiadka
MXP05:45Mediolan-Malpensa
1 908 zł
Znajdź podobne
Delta
10 lis
MXP01:25Mediolan-Malpensa
20h 28min
2 przesiadki
LAX21:53Los Angeles
17 lis
LAX04:35Los Angeles
16h 55min
2 przesiadki
MXP21:30Mediolan-Malpensa
2 205 zł
Znajdź podobne
British Airways
27 paź
MXP04:05Mediolan-Malpensa
15h 50min
1 przesiadka
LAX19:55Los Angeles
8 lis
LAX15:50Los Angeles
13h 55min
1 przesiadka
MXP05:45Mediolan-Malpensa
2 269 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 lis
MXP04:45Mediolan-Malpensa
14h 40min
1 przesiadka
LAX19:25Los Angeles
25 lis
LAX12:15Los Angeles
14h 05min
1 przesiadka
MXP02:20Mediolan-Malpensa
2 377 zł
Znajdź podobne
KLM
23 sie
MXP02:40Mediolan-Malpensa
17h 20min
1 przesiadka
LAX20:00Los Angeles
6 wrz
LAX12:55Los Angeles
16h 45min
1 przesiadka
MXP05:40Mediolan-Malpensa
2 454 zł
Znajdź podobne
SWISS
21 wrz
MXP06:40Mediolan-Malpensa
14h 50min
1 przesiadka
LAX21:30Los Angeles
3 paź
LAX15:25Los Angeles
19h 10min
1 przesiadka
MXP10:35Mediolan-Malpensa
2 588 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Mediolan - Los Angeles w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Mediolan – Los Angeles w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
13 wrz
MXP11:00Mediolan-Malpensa
36h 10min
1 przesiadka
LAX23:10Los Angeles
1 628 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
25 wrz
MXP06:45Mediolan-Malpensa
34h 05min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
2 101 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
12 lis
MXP06:35Mediolan-Malpensa
31h 53min
2 przesiadki
LAX14:28Los Angeles
2 338 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Mediolan – Los Angeles

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Mediolan – Los Angeles
Finnair
3 cze
MXP07:05Mediolan-Malpensa
15h 05min
1 przesiadka
LAX22:10Los Angeles
24 cze
LAX14:50Los Angeles
14h 20min
1 przesiadka
MXP05:10Mediolan-Malpensa
2 653 zł
Znajdź podobne
British Airways
31 maj
MXP09:25Mediolan-Malpensa
14h 55min
1 przesiadka
LAX00:20Los Angeles
12 cze
LAX09:00Los Angeles
35h 05min
1 przesiadka
MXP20:05Mediolan-Malpensa
3 479 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
MXP07:10Mediolan-Malpensa
16h 26min
1 przesiadka
LAX23:36Los Angeles
5 cze
LAX05:00Los Angeles
15h 05min
1 przesiadka
MXP20:05Mediolan-Malpensa
3 630 zł
Znajdź podobne
KLM
30 maj
MXP15:30Mediolan-Malpensa
28h 30min
1 przesiadka
LAX20:00Los Angeles
7 cze
LAX09:55Los Angeles
24h 00min
1 przesiadka
MXP09:55Mediolan-Malpensa
5 318 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
2 cze
MXP07:20Mediolan-Malpensa
20h 25min
2 przesiadki
LAX03:45Los Angeles
5 cze
LAX09:50Los Angeles
20h 25min
1 przesiadka
MXP06:15Mediolan-Malpensa
6 235 zł
Znajdź podobne
Finnair
2 cze
MXP07:05Mediolan-Malpensa
15h 05min
1 przesiadka
LAX22:10Los Angeles
5 cze
LAX05:00Los Angeles
15h 05min
1 przesiadka
MXP20:05Mediolan-Malpensa
3 277 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Mediolan – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Mediolan – Los Angeles
KLM
23 sie
MXP02:40Mediolan-Malpensa
17h 20min
1 przesiadka
LAX20:00Los Angeles
6 wrz
LAX12:55Los Angeles
16h 45min
1 przesiadka
MXP05:40Mediolan-Malpensa
2 454 zł
Znajdź podobne
KLM
27 sie
MXP07:30Mediolan-Malpensa
21h 50min
1 przesiadka
LAX05:20Los Angeles
6 wrz
LAX12:55Los Angeles
20h 45min
1 przesiadka
MXP09:40Mediolan-Malpensa
2 476 zł
Znajdź podobne
KLM
28 sie
MXP08:50Mediolan-Malpensa
35h 10min
1 przesiadka
LAX20:00Los Angeles
11 wrz
LAX09:55Los Angeles
19h 45min
1 przesiadka
MXP05:40Mediolan-Malpensa
2 571 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Mediolan – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Mediolan – Los Angeles
British Airways
6 lis
MXP01:20Mediolan-Malpensa
15h 50min
1 przesiadka
LAX16:10Los Angeles
21 lis
LAX15:50Los Angeles
13h 55min
1 przesiadka
MXP05:45Mediolan-Malpensa
1 951 zł
Znajdź podobne
British Airways
27 paź
MXP04:05Mediolan-Malpensa
15h 50min
1 przesiadka
LAX19:55Los Angeles
8 lis
LAX15:50Los Angeles
13h 55min
1 przesiadka
MXP05:45Mediolan-Malpensa
2 269 zł
Znajdź podobne
British Airways
10 paź
MXP08:20Mediolan-Malpensa
16h 00min
1 przesiadka
LAX00:20Los Angeles
6 lis
LAX15:50Los Angeles
13h 55min
1 przesiadka
MXP05:45Mediolan-Malpensa
2 287 zł
Znajdź podobne

  • Mediolan – Los Angeles – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Mediolan – Los Angeles wynosi 9711,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 14h 35min.



Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Mediolan – Los Angeles według Twoich preferencji.

Loty na trasie Mediolan – Los Angeles z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Mediolan – Los Angeles.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Mediolan – Los Angeles, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.