Tanie loty na trasie Londyn – San Francisco od 1 689 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie San Francisco-Londyn

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Londyn-San Francisco

Znaleziono najlepszą cenę

1 689 zł

Najkrótszy czas lotu

11h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

San Francisco — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Londyn - San Francisco w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 689 zł. Najlepsza oferta na lot Londyn - San Francisco w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 10 125 zł.
Najszybszy lot Londyn-San Francisco zajmuje 11h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Londyn-San Francisco. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Londyn-Heathrow - Lotnisko San Francisco.
Jest 1 lotnisko w pobliżu San Francisco: San Francisco (SFO)

Jak znaleźć najtańsze loty Londyn - San Francisco?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Londyn – San Francisco są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Londyn - San Francisco to Luty. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Londyn – San Francisco są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Londyn – San Francisco są najtańsze?

rano

Loty Londyn - San Francisco są około 35% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Londyn – San Francisco?

United Airlines

United Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Londyn-San Francisco.

Która trasa podróży Londyn – San Francisco jest najtańsza?

Londyn-Heathrow - San Francisco

Wybierz trasę Londyn-Heathrow - San Francisco, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Londyn - San Francisco.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Londyn – San Francisco?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Londyn - San Francisco to 60 dni przed wylotem.


Znajdź najtańsze oferty lotów Londyn - San Francisco w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Londyn – San Francisco w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez TAP AIR PORTUGAL i WestJet.
TAP AIR PORTUGAL
7 cze
LHR09:45Londyn-Heathrow
32h 45min
1 przesiadka
SFO18:30San Francisco
1 689 zł
Znajdź podobne
WestJet
11 wrz
LHR10:10Londyn-Heathrow
13h 33min
1 przesiadka
SFO23:43San Francisco
2 069 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 paź
LHR03:30Londyn-Heathrow
21h 59min
2 przesiadki
SFO01:29San Francisco
2 626 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Londyn – San Francisco

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Londyn – San Francisco
Scandinavian Airlines
26 maj
LHR17:05Londyn-Heathrow
25h 15min
2 przesiadki
SFO18:20San Francisco
2 mar
SFO15:00San Francisco
15h 30min
1 przesiadka
LHR06:30Londyn-Heathrow
3 436 zł
Znajdź podobne
SWISS
26 maj
LHR04:40Londyn-Heathrow
15h 20min
1 przesiadka
SFO20:00San Francisco
2 mar
SFO06:30San Francisco
20h 45min
2 przesiadki
LHR03:15Londyn-Heathrow
3 484 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 maj
LHR02:30Londyn-Heathrow
14h 10min
1 przesiadka
SFO16:40San Francisco
7 cze
SFO08:55San Francisco
13h 35min
1 przesiadka
LHR22:30Londyn-Heathrow
3 515 zł
Znajdź podobne
Delta
25 maj
LHR04:40Londyn-Heathrow
14h 45min
1 przesiadka
SFO19:25San Francisco
1 cze
SFO18:20San Francisco
10h 10min
LHR04:30Londyn-Heathrow
3 551 zł
Znajdź podobne
Iberia
25 maj
LHR07:10Londyn-Heathrow
11h 05min
SFO18:15San Francisco
6 cze
SFO19:46San Francisco
14h 24min
1 przesiadka
LHR10:10Londyn-Heathrow
3 648 zł
Znajdź podobne
Virgin Atlantic
25 maj
LHR13:30Londyn-Heathrow
11h 00min
SFO00:30San Francisco
1 cze
SFO18:20San Francisco
10h 10min
LHR04:30Londyn-Heathrow
3 701 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – San Francisco

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – San Francisco z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
United AirlinesCenaOd 1 582 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów United Airlines

Loty Delta: Londyn – San Francisco

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Londyn – San Francisco
Delta
25 maj
LHR04:40Londyn-Heathrow
14h 45min
1 przesiadka
SFO19:25San Francisco
1 cze
SFO18:20San Francisco
10h 10min
LHR04:30Londyn-Heathrow
3 551 zł
Znajdź podobne
Delta
25 maj
LHR08:35Londyn-Heathrow
11h 00min
SFO19:35San Francisco
1 cze
SFO18:20San Francisco
10h 10min
LHR04:30Londyn-Heathrow
3 652 zł
Znajdź podobne
Delta
29 maj
LHR13:30Londyn-Heathrow
11h 00min
SFO00:30San Francisco
7 cze
SFO04:15San Francisco
15h 05min
1 przesiadka
LHR19:20Londyn-Heathrow
4 086 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Londyn – San Francisco

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Londyn – San Francisco
Scandinavian Airlines
26 maj
LHR17:05Londyn-Heathrow
25h 15min
2 przesiadki
SFO18:20San Francisco
2 mar
SFO15:00San Francisco
15h 30min
1 przesiadka
LHR06:30Londyn-Heathrow
3 436 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
26 maj
LHR17:05Londyn-Heathrow
25h 15min
2 przesiadki
SFO18:20San Francisco
2 mar
SFO15:00San Francisco
17h 20min
2 przesiadki
LHR08:20Londyn-Heathrow
3 533 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Londyn – San Francisco oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Londyn – San Francisco, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to United Airlines, American Airlines i Delta. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak United Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Londyn – San Francisco – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Londyn – San Francisco zajmuje ok. 8609,4 km.



Alternatywne trasy Londyn-San Francisco

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena4 576 zł
Loty Londyn - San Jose
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena2 949 zł

Loty podobne do tych na trasie Londyn – San Francisco

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Londyn – San Francisco

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.