Tanie loty na trasie Linz – Kraków od 683 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Linz

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Linz-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę2 713 złNajlepsza oferta na podróż Linz – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 713 zł. Najlepsza cena lotu Linz – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 045 zł.
Najkrótszy czas lotu12h 35minNajszybszy lot Linz-Kraków zajmuje 12h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Linz-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Linz Hoersching - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Linz - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Linz – Kraków jest najtańsza?

Linz Hoersching - Kraków Balice

Wybierz trasę Linz Hoersching - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Linz - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Linz - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Linz - Kraków, zmieniając zakładki
Lufthansa
28 sty
LNZ05:35Linz Hoersching
12h 35min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
30 sty
KRK06:15Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
LNZ13:05Linz Hoersching
Lufthansa
28 sty
LNZ05:35Linz Hoersching
12h 35min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
30 sty
KRK01:25Kraków Balice
11h 40min
2 przesiadki
LNZ13:05Linz Hoersching
Lufthansa
28 sty
LNZ05:35Linz Hoersching
12h 40min
2 przesiadki
KRK18:15Kraków Balice
30 sty
KRK01:25Kraków Balice
11h 40min
2 przesiadki
LNZ13:05Linz Hoersching
Kilka linii lotniczych
28 sty
LNZ05:35Linz Hoersching
36h 50min
3 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
30 sty
KRK15:30Kraków Balice
37h 30min
3 przesiadki
LNZ05:00Linz Hoersching
2 197 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Linz - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Linz – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Eurowings i SAS.
Eurowings
4 kwi
LNZ05:10Linz Hoersching
4h 00min
1 przesiadka
KRK09:10Kraków Balice
1 045 zł
Znajdź podobne
SAS
4 kwi
LNZ10:35Linz Hoersching
45h 55min
2 przesiadki
KRK08:30Kraków Balice
5 427 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Linz – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Linz – Kraków
Lufthansa
28 sty
LNZ05:35Linz Hoersching
12h 35min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
30 sty
KRK06:15Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
LNZ13:05Linz Hoersching
Lufthansa
28 sty
LNZ05:35Linz Hoersching
12h 35min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
30 sty
KRK01:25Kraków Balice
11h 40min
2 przesiadki
LNZ13:05Linz Hoersching
Lufthansa
28 sty
LNZ05:35Linz Hoersching
12h 40min
2 przesiadki
KRK18:15Kraków Balice
30 sty
KRK01:25Kraków Balice
11h 40min
2 przesiadki
LNZ13:05Linz Hoersching

  • Linz Hoersching – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Linz Hoersching i Kraków Balice dzieli dystans 454,2 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 12h 35min.


Alternatywne trasy Linz-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena56 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena103 zł
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena115 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena183 zł
Loty Salzburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena274 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena207 zł
Loty Linz - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena1 184 zł
Loty Graz - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena1 236 zł
Loty Klagenfurt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena989 zł
Loty Wiedeń - Szczecin
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena358 zł
Loty Graz - Wrocław
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena1 124 zł
Loty Salzburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena429 zł

Loty podobne do tych na trasie Linz – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Linz – Kraków