Najnowsze oferty
Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Flights to Lille Lesquin

Tanie loty do Lille od 425 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu do Lille wylatującego 30.07.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 22.6
sob. 29.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Lille Lesquin — oferty lotów znalezione na momondo

Loty Lille Lesquin | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Kilka linii lotniczych
27 sie
WAW05:55Warszawa Chopina
15h 30min
1 przesiadka
LIL21:25Lille Lesquin
2 wrz
LIL21:10Lille Lesquin
14h 15min
1 przesiadka
WAW11:25Warszawa Chopina
1 173 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sie
WAW05:55Warszawa Chopina
15h 30min
1 przesiadka
LIL21:25Lille Lesquin
2 wrz
LIL06:15Lille Lesquin
16h 30min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Chopina
1 181 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 cze
WAW18:15Warszawa Chopina
5h 55min
1 przesiadka
LIL00:10Lille Lesquin
1 lip
LIL21:10Lille Lesquin
14h 05min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
1 296 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 cze
WAW18:15Warszawa Chopina
5h 55min
1 przesiadka
LIL00:10Lille Lesquin
1 lip
LIL17:30Lille Lesquin
22h 40min
3 przesiadki
WAW16:10Warszawa Chopina
1 504 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sie
WAW05:55Warszawa Chopina
15h 30min
1 przesiadka
LIL21:25Lille Lesquin
1 wrz
LIL09:10Lille Lesquin
13h 35min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Chopina
1 582 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sie
WAW05:55Warszawa Chopina
11h 35min
1 przesiadka
LIL17:30Lille Lesquin
1 wrz
LIL09:10Lille Lesquin
30h 50min
3 przesiadki
WAW16:00Warszawa Chopina
1 606 zł
Znajdź podobne

Lille Lesquin – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
30 lip
WAW12:20Warszawa Chopina
23h 10min
1 przesiadka
LIL11:30Lille Lesquin
Kilka linii lotniczych
6 sie
WAW05:55Warszawa Chopina
15h 30min
1 przesiadka
LIL21:25Lille Lesquin
Kilka linii lotniczych
30 lip
WAW19:55Warszawa Chopina
15h 35min
2 przesiadki
LIL11:30Lille Lesquin

Znajdź loty last minute do Lille

Kilka linii lotniczych
30 cze
WAW18:15Warszawa Chopina
5h 55min
1 przesiadka
LIL00:10Lille Lesquin
1 lip
LIL21:10Lille Lesquin
14h 05min
1 przesiadka
WAW11:15Warszawa Chopina
1 296 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 cze
WAW18:15Warszawa Chopina
5h 55min
1 przesiadka
LIL00:10Lille Lesquin
1 lip
LIL17:30Lille Lesquin
22h 40min
3 przesiadki
WAW16:10Warszawa Chopina
1 504 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 cze
WAW06:05Warszawa Chopina
18h 05min
2 przesiadki
LIL00:10Lille Lesquin
1 lip
LIL17:30Lille Lesquin
22h 40min
3 przesiadki
WAW16:10Warszawa Chopina
1 782 zł
Znajdź podobne

Lille – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Lille, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W który dzień tygodnia loty do miasta Lille są najtańsze?

Jak długo trwa lot do miasta Lille?

Czas przelotu na trasie Polska – Lille jest różny, ale jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina i lecisz na Lille Lesquin (jedna z najpopularniejszych tras), wówczas czas trwania lotu wynosi średnio 12h 20min. Inna popularna trasa w przypadku połączenia Polska – Lille obejmuje wylot z portu Kraków Balice na Lille Lesquin, co zajmie około . Pamiętaj, że przesiadki lub opóźnienia mogą wydłużyć czas podróży.

Najtańsze loty do: Lille Lesquin

Znajdź najtańsze loty (do: Lille Lesquin) z najbliższego miasta lub lotniska

Lille – tanie oferty lotów i wskazówki

Informacje o cenach lotów do Lille, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

425 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 173 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 40min
Najlepsza cena za lot Polska – Lille w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 425 zł (Warszawa Chopina – Lille Lesquin).
Najlepsza cena za lot Polska – Lille w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 173 zł (Warszawa Chopina – Lille Lesquin).
Najkrótszy lot Polska – Lille trwa 7h 40min (Warszawa Chopina – Lille Lesquin).

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Lille

Czy w pobliżu miasta Lille znajdują się inne lotniska?

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Lille, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Paryż Beauvais-Tillé (147 km od centrum miasta Lille).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Lille?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 304 zł, Lotnisko Paryż Beauvais-Tillé jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Lille. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Lille?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Poznań – Lille jest 239 zł za osobę. To o 21% taniej od średnich cen lotów do miasta Lille. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

loty do: Lotnisko Lille Lesquin – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Lille Lesquin – ceny są odświeżane codziennie.

loty do: Lotnisko Lille Lesquin – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Lille Lesquin – aktualnie (dane na czerwca 2024) dostępny jest 1 operator..

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Lille Lesquin?

Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Lille Lesquin).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Lille Lesquin?

Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Lille Lesquin) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Co do zasady należy mieć przy sobie kilka dokumentów, w tym dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Lille Lesquin). Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Lille?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Czy znajdę loty do miasta Lille na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Loty do miasta Lille z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Lille?

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Lille dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Lille). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Lille, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Lille Lesquin)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
sob. 22.6
sob. 29.6
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Znajdź lepsze oferty na swoją podróż do Lille

Popularne loty do Lille
Popularne kierunki według wyszukiwań na momondo z poprzedniego dnia.


Najtańsze połączenia lotnicze Lille Lesquin

Loty Lille Lesquin – te trasy oferują najtańsze loty znalezione na momondo (wylot: Polska)
WylotKierunekCzasNajlepsza cena
WarszawaLille12h 20min1 341 zł