Cheap flights z Libanu do Kraków from 1 208 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
czw. 2.2
czw. 9.2

Informacje o trasie Kraków-Liban

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Liban-Kraków

Najkrótszy czas lotu

7h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Liban-Kraków zajmuje 7h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Liban-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Beirut - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Liban - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Liban – Kraków jest najtańsza?

Beirut - Kraków Balice. Wybierz trasę Beirut - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Liban - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Liban - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Liban - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 kwi
BEY04:20Beirut
11h 45min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
4 kwi
KRK12:40Kraków Balice
8h 10min
1 przesiadka
BEY20:50Beirut
1 450 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 mar
BEY23:35Beirut
10h 10min
2 przesiadki
KRK09:45Kraków Balice
3 kwi
KRK12:35Kraków Balice
9h 15min
2 przesiadki
BEY21:50Beirut
1 692 zł
Znajdź podobne
Air France
28 lut
BEY11:05Beirut
25h 05min
2 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
15 mar
KRK07:40Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
BEY09:15Beirut
2 406 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 mar
BEY23:35Beirut
15h 20min
1 przesiadka
KRK14:55Kraków Balice
3 kwi
KRK05:40Kraków Balice
25h 45min
1 przesiadka
BEY07:25Beirut
1 459 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 lut
BEY12:50Beirut
7h 35min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
3 mar
KRK11:55Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
BEY10:50Beirut
1 467 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 kwi
BEY13:50Beirut
7h 05min
1 przesiadka
KRK20:55Kraków Balice
4 kwi
KRK04:55Kraków Balice
12h 10min
2 przesiadki
BEY17:05Beirut
1 472 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Liban - Kraków w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
26 mar
BEY15:50Beirut
14h 40min
2 przesiadki
KRK06:30Kraków Balice
1 208 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 mar
BEY17:50Beirut
16h 05min
3 przesiadki
KRK09:55Kraków Balice
1 813 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 mar
BEY03:10Beirut
7h 20min
1 przesiadka
KRK10:30Kraków Balice
2 696 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Liban – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Liban – Kraków
Lufthansa
23 mar
BEY23:35Beirut
10h 10min
2 przesiadki
KRK09:45Kraków Balice
3 kwi
KRK12:35Kraków Balice
9h 15min
2 przesiadki
BEY21:50Beirut
1 692 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 lut
BEY22:35Beirut
21h 00min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
3 mar
KRK05:35Kraków Balice
8h 05min
1 przesiadka
BEY13:40Beirut
2 515 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
23 lut
BEY22:35Beirut
7h 20min
1 przesiadka
KRK05:55Kraków Balice
3 mar
KRK01:20Kraków Balice
12h 20min
1 przesiadka
BEY13:40Beirut
2 757 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Liban – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Liban – Kraków
Air France
28 lut
BEY11:05Beirut
25h 05min
2 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
15 mar
KRK07:40Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
BEY09:15Beirut
2 406 zł
Znajdź podobne
Air France
1 kwi
BEY12:05Beirut
26h 05min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
4 kwi
KRK12:50Kraków Balice
20h 25min
2 przesiadki
BEY09:15Beirut
2 454 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Liban – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Liban – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Liban-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bejrut - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena1 307 zł
Loty Bejrut - Kraków
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena1 450 zł

Loty podobne do tych na trasie Liban – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Liban – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Liban – Kraków. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Liban – Kraków z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Liban – Kraków. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Liban – Kraków, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.