Tanie loty Kraków - Kenia od 1 734 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kenia-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Kenia
Znaleziono najlepszą cenę11 747 złNajlepsza cena za lot Kraków – Kenia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 11 747 zł
Najkrótszy czas lotu16h 45minNajszybszy lot Kraków-Kenia zajmuje 16h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Kenia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Mombasa-Moi.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Kenia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Kenia?

KLM

KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Kenia.

Która trasa podróży Kraków – Kenia jest najtańsza?

Kraków Balice - Nairobi Jomo Kenyatta

Wybierz trasę Kraków Balice - Nairobi Jomo Kenyatta, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Kenia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Kenia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Kenia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 sty
KRK13:45Kraków Balice
27h 30min
2 przesiadki
NBO17:15Nairobi Jomo Kenyatta
28 sty
NBO20:25Nairobi Jomo Kenyatta
18h 30min
2 przesiadki
KRK14:55Kraków Balice
2 583 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 sty
KRK01:25Kraków Balice
12h 50min
2 przesiadki
NBO14:15Nairobi Jomo Kenyatta
29 sty
NBO18:00Nairobi Jomo Kenyatta
13h 35min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
2 985 zł
Znajdź podobne
KLM
14 mar
KRK02:00Kraków Balice
16h 45min
2 przesiadki
MBA18:45Mombasa-Moi
21 mar
MBA08:10Mombasa-Moi
25h 00min
2 przesiadki
KRK09:10Kraków Balice
3 022 zł
Znajdź podobne
SWISS
15 mar
KRK10:45Kraków Balice
37h 20min
2 przesiadki
MBA00:05Mombasa-Moi
20 mar
MBA08:05Mombasa-Moi
51h 55min
2 przesiadki
KRK12:00Kraków Balice
4 216 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lut
KRK01:25Kraków Balice
22h 45min
2 przesiadki
NBO00:10Nairobi Jomo Kenyatta
28 lut
NBO12:55Nairobi Jomo Kenyatta
31h 20min
2 przesiadki
KRK20:15Kraków Balice
2 669 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sty
KRK01:20Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
NBO14:15Nairobi Jomo Kenyatta
29 sty
NBO18:00Nairobi Jomo Kenyatta
13h 35min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
2 892 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Kenia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Kenia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Brussels Airlines i KLM.
Kilka linii lotniczych
31 gru
KRK01:30Kraków Balice
19h 00min
2 przesiadki
NBO20:30Nairobi Jomo Kenyatta
1 734 zł
Znajdź podobne
KLM
31 gru
KRK01:00Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
NBO15:00Nairobi Jomo Kenyatta
2 161 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
1 sty
KRK06:15Kraków Balice
32h 00min
1 przesiadka
NBO14:15Nairobi Jomo Kenyatta
2 579 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Kenia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Kenia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 167 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
Lufthansa
CenaOd 2 567 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Kenia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Kenia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to KLM, Lufthansa i Emirates. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak KLM, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Kraków-Kenia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Nairobi
Najkrótszy czas lotu13h 25min
Najniższa cena2 547 zł
Loty Warszawa - Mombasa
Najkrótszy czas lotu16h 40min
Najniższa cena3 014 zł
Loty Gdańsk - Nairobi
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena2 124 zł
Loty Katowice - Mombasa
Najkrótszy czas lotu21h 35min
Najniższa cena3 278 zł
Loty Kraków - Mombasa
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena3 022 zł
Loty Katowice - Nairobi
Najkrótszy czas lotu52h 00min
Najniższa cena3 802 zł
Loty Wrocław - Nairobi
Najkrótszy czas lotu29h 40min
Najniższa cena4 196 zł
Loty Kraków - Nairobi
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena3 388 zł

Podobne loty: Kraków – Kenia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Kenia

Loty do innych miast: Kenia

Kenia to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju