Tanie loty Kraków - Florencja

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Florencja-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Florencja
Znaleziono najlepszą cenę2 758 złNajlepsza cena za lot Kraków – Florencja znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 758 zł
Najkrótszy czas lotu3h 55minNajszybszy lot Kraków-Florencja zajmuje 3h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Florencja. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Florencja Peretola.
Florencja — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Florencja: Florencja Peretola (FLR)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Florencja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Florencja są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Florencja to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Florencja są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Kraków – Florencja są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Florencja są około 19% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Florencja?

Ryanair

Lufthansa, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Florencja.

Która trasa podróży Kraków – Florencja jest najtańsza?

Kraków Balice - Florencja Peretola

Wybierz trasę Kraków Balice - Florencja Peretola, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Florencja.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Florencja?

36 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Florencja to 36 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Florencja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Florencja, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 lis
KRK07:15Kraków Balice
31h 30min
2 przesiadki
FLR14:45Florencja Peretola
21 lis
FLR07:25Florencja Peretola
33h 40min
2 przesiadki
KRK17:05Kraków Balice
Air France
18 lis
KRK06:30Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
FLR14:30Florencja Peretola
21 lis
FLR01:25Florencja Peretola
5h 00min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
Lufthansa
26 lut
KRK01:00Kraków Balice
10h 30min
1 przesiadka
FLR11:30Florencja Peretola
2 mar
FLR01:10Florencja Peretola
6h 35min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
KLM
31 paź
KRK02:00Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
FLR18:55Florencja Peretola
9 lis
FLR01:35Florencja Peretola
9h 35min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
SWISS
26 lut
KRK01:00Kraków Balice
12h 25min
2 przesiadki
FLR13:25Florencja Peretola
2 mar
FLR14:05Florencja Peretola
21h 35min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lis
KRK05:10Kraków Balice
32h 00min
2 przesiadki
FLR13:10Florencja Peretola
7 lis
FLR07:25Florencja Peretola
27h 45min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Florencja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Florencja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, Lufthansa i SWISS.
Kilka linii lotniczych
10 lis
KRK01:45Kraków Balice
35h 50min
3 przesiadki
FLR13:35Florencja Peretola
Lufthansa
30 gru
KRK12:35Kraków Balice
5h 25min
1 przesiadka
FLR18:00Florencja Peretola
SWISS
4 lis
KRK10:45Kraków Balice
3h 55min
1 przesiadka
FLR14:40Florencja Peretola

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Florencja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Florencja
Kilka linii lotniczych
21 paź
KRK05:45Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
FLR04:40Florencja Peretola
26 paź
FLR02:05Florencja Peretola
6h 35min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
1 005 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
KRK05:45Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
FLR04:40Florencja Peretola
26 paź
FLR02:05Florencja Peretola
11h 50min
2 przesiadki
KRK13:55Kraków Balice
1 128 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
KRK15:00Kraków Balice
18h 25min
2 przesiadki
FLR09:25Florencja Peretola
26 paź
FLR11:20Florencja Peretola
32h 05min
2 przesiadki
KRK19:25Kraków Balice
1 350 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
KRK01:40Kraków Balice
11h 40min
3 przesiadki
FLR13:20Florencja Peretola
26 paź
FLR02:05Florencja Peretola
11h 00min
3 przesiadki
KRK13:05Kraków Balice
3 028 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Florencja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Florencja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 232 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
SWISS
CenaOd 436 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Lufthansa
CenaOd 474 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Florencja Peretola oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Florencja Peretola, takie jak Lufthansa, Ryanair i SWISS, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Florencja Peretola – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Florencja Peretola zajmuje ok. 959,6 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 55min.


Alternatywne trasy Kraków-Florencja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Piza
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena103 zł
Loty Kraków - Piza
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena162 zł
Loty Gdańsk - Piza
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena166 zł
Loty Katowice - Piza
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena222 zł
Loty Poznań - Piza
Najkrótszy czas lotu27h 35min
Najniższa cena281 zł
Loty Katowice - Florencja
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena625 zł
Loty Poznań - Florencja
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena629 zł
Loty Wrocław - Florencja
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena637 zł
Loty Gdańsk - Florencja
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena712 zł
Loty Łódź - Florencja
Najkrótszy czas lotu27h 50min
Najniższa cena1 061 zł
Loty Bydgoszcz - Florencja
Najkrótszy czas lotu32h 25min
Najniższa cena1 369 zł
Loty Lublin - Florencja
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena1 536 zł

Podobne loty: Kraków – Florencja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Florencja