Tanie loty na trasie Kraków – Bośnia i Hercegowina od 289 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 27.5
pt 3.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bośnia i Hercegowina-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bośnia i Hercegowina

Znaleziono najlepszą cenę

289 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 10min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kraków - Bośnia i Hercegowina w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 289 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Bośnia i Hercegowina w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 4 434 zł.
Najszybszy lot Kraków-Bośnia i Hercegowina zajmuje 6h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Bośnia i Hercegowina. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Tuzla Intl i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Sarajewo Butmir.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Bośnia i Hercegowina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Bośnia i Hercegowina?

Austrian Airlines

Austrian Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Bośnia i Hercegowina.

Która trasa podróży Kraków – Bośnia i Hercegowina jest najtańsza?

Kraków Balice - Sarajewo Butmir

Wybierz trasę Kraków Balice - Sarajewo Butmir, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bośnia i Hercegowina.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Bośnia i Hercegowina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bośnia i Hercegowina, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 cze
KRK06:40Kraków Balice
35h 55min
2 przesiadki
SJJ18:35Sarajewo Butmir
18 cze
SJJ02:10Sarajewo Butmir
15h 50min
1 przesiadka
KRK18:00Kraków Balice
LOT
14 lip
KRK11:05Kraków Balice
21h 20min
1 przesiadka
SJJ08:25Sarajewo Butmir
23 lip
SJJ09:05Sarajewo Butmir
10h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
Austrian Airlines
3 cze
KRK10:30Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
6 cze
SJJ10:40Sarajewo Butmir
8h 40min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
1 012 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 cze
KRK06:40Kraków Balice
35h 55min
2 przesiadki
SJJ18:35Sarajewo Butmir
18 cze
SJJ02:10Sarajewo Butmir
33h 30min
2 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 cze
KRK02:20Kraków Balice
29h 35min
2 przesiadki
SJJ07:55Sarajewo Butmir
9 cze
SJJ13:35Sarajewo Butmir
30h 50min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 cze
KRK03:05Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
SJJ09:10Sarajewo Butmir
9 cze
SJJ02:35Sarajewo Butmir
11h 10min
2 przesiadki
KRK13:45Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Bośnia i Hercegowina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Bośnia i Hercegowina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
13 cze
KRK01:30Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
SJJ07:40Sarajewo Butmir
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK04:05Kraków Balice
38h 30min
2 przesiadki
SJJ18:35Sarajewo Butmir
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK18:45Kraków Balice
13h 20min
1 przesiadka
SJJ08:05Sarajewo Butmir

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Bośnia i Hercegowina

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Bośnia i Hercegowina
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK04:05Kraków Balice
38h 30min
2 przesiadki
SJJ18:35Sarajewo Butmir
12 cze
SJJ12:00Sarajewo Butmir
19h 10min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK04:05Kraków Balice
38h 30min
2 przesiadki
SJJ18:35Sarajewo Butmir
12 cze
SJJ02:10Sarajewo Butmir
38h 25min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice
Austrian Airlines
27 maj
KRK10:30Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
3 cze
SJJ10:40Sarajewo Butmir
23h 10min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
1 135 zł
Znajdź podobne
SWISS
27 maj
KRK11:05Kraków Balice
17h 40min
1 przesiadka
SJJ04:45Sarajewo Butmir
3 cze
SJJ10:40Sarajewo Butmir
42h 05min
2 przesiadki
KRK04:45Kraków Balice
1 257 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK08:50Kraków Balice
23h 15min
1 przesiadka
SJJ08:05Sarajewo Butmir
12 cze
SJJ12:00Sarajewo Butmir
19h 10min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 maj
KRK06:30Kraków Balice
36h 05min
3 przesiadki
SJJ18:35Sarajewo Butmir
12 cze
SJJ02:10Sarajewo Butmir
38h 25min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bośnia i Hercegowina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bośnia i Hercegowina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Austrian AirlinesCenaOd 739 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty LOT: Kraków – Bośnia i Hercegowina

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Bośnia i Hercegowina
LOT
14 lip
KRK11:05Kraków Balice
21h 20min
1 przesiadka
SJJ08:25Sarajewo Butmir
23 lip
SJJ09:05Sarajewo Butmir
10h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
LOT
6 sie
KRK01:35Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
SJJ08:25Sarajewo Butmir
13 sie
SJJ09:05Sarajewo Butmir
19h 05min
1 przesiadka
KRK04:10Kraków Balice
LOT
24 cze
KRK17:25Kraków Balice
15h 00min
1 przesiadka
SJJ08:25Sarajewo Butmir
1 lip
SJJ09:05Sarajewo Butmir
7h 45min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice

Loty Austrian Airlines: Kraków – Bośnia i Hercegowina

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Kraków – Bośnia i Hercegowina
Austrian Airlines
3 cze
KRK10:30Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
6 cze
SJJ10:40Sarajewo Butmir
8h 40min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
1 012 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
15 cze
KRK10:30Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
18 cze
SJJ02:10Sarajewo Butmir
7h 40min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
1 016 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
27 maj
KRK10:30Kraków Balice
8h 40min
1 przesiadka
SJJ19:10Sarajewo Butmir
3 cze
SJJ10:40Sarajewo Butmir
23h 10min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
1 135 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Bośnia i Hercegowina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Bośnia i Hercegowina, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Austrian Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Austrian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Kraków-Bośnia i Hercegowina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena298 zł
Loty Kraków - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena508 zł
Loty Katowice - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena539 zł
Loty Gdańsk - Sarajewo
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena626 zł
Loty Warszawa - Tuzla
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena561 zł
Loty Kraków - Tuzla
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena876 zł
Loty Gdańsk - Tuzla
Najkrótszy czas lotu28h 00min
Najniższa cena482 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Bośnia i Hercegowina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Bośnia i Hercegowina

Loty do innych miast: Bośnia i Hercegowina

Bośnia i Hercegowina to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Kraków – Bośnia i Hercegowina według Twoich preferencji.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Bośnia i Hercegowina, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kraków – Bośnia i Hercegowina, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kraków – Bośnia i Hercegowina.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.