Tanie loty na trasie Kraków – Baku od 557 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 24.1
pon 31.1

Informacje o trasie Baku-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Baku
Najkrótszy czas lotu25h 05minNajszybszy lot Kraków-Baku zajmuje 25h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Baku. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Baku Heydar Aliyev.
Baku — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Baku: Baku Heydar Aliyev (GYD)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Baku?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Baku są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Baku to Czerwiec. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Baku są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Baku są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Baku są około 11% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Baku?

Ukraine International Airlines

Ukraine International Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Baku.

Która trasa podróży Kraków – Baku jest najtańsza?

Kraków Balice - Baku Heydar Aliyev

Wybierz trasę Kraków Balice - Baku Heydar Aliyev, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Baku.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Baku

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Baku, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK07:20Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
14 lut
GYD00:55Baku Heydar Aliyev
20h 35min
1 przesiadka
KRK21:30Kraków Balice
Lufthansa
6 lut
KRK01:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
13 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
15h 55min
1 przesiadka
KRK15:40Kraków Balice
1 302 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK07:20Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
14 lut
GYD00:55Baku Heydar Aliyev
37h 15min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
1 019 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK14:50Kraków Balice
26h 45min
1 przesiadka
GYD17:35Baku Heydar Aliyev
14 lut
GYD00:55Baku Heydar Aliyev
20h 35min
1 przesiadka
KRK21:30Kraków Balice
1 162 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 lut
KRK01:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
13 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
19h 00min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
1 397 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK07:20Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
20 lut
GYD02:55Baku Heydar Aliyev
18h 50min
2 przesiadki
KRK21:45Kraków Balice
1 182 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Baku w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Baku w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
15 mar
KRK17:45Kraków Balice
29h 25min
2 przesiadki
GYD23:10Baku Heydar Aliyev
Lufthansa
15 mar
KRK02:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD14:30Baku Heydar Aliyev
Kilka linii lotniczych
6 lut
KRK15:00Kraków Balice
17h 50min
1 przesiadka
GYD08:50Baku Heydar Aliyev

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Baku

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Baku
Lufthansa
25 sty
KRK01:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
1 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
21h 25min
1 przesiadka
KRK21:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 sty
KRK12:25Kraków Balice
25h 05min
2 przesiadki
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
1 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
21h 30min
2 przesiadki
KRK21:15Kraków Balice
1 119 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 sty
KRK01:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
1 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
11h 00min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 sty
KRK12:25Kraków Balice
25h 05min
2 przesiadki
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
2 lut
GYD07:05Baku Heydar Aliyev
14h 00min
2 przesiadki
KRK21:05Kraków Balice
1 127 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 sty
KRK12:25Kraków Balice
25h 05min
2 przesiadki
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
1 lut
GYD02:45Baku Heydar Aliyev
28h 40min
2 przesiadki
KRK07:25Kraków Balice
1 338 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 sty
KRK12:25Kraków Balice
25h 05min
2 przesiadki
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
2 lut
GYD12:20Baku Heydar Aliyev
45h 35min
3 przesiadki
KRK09:55Kraków Balice
1 437 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Baku

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Baku z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ukraine International Airlines
CenaOd 1 029 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3

Loty Lufthansa: Kraków – Baku

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Baku
Lufthansa
25 sty
KRK01:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
1 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
21h 25min
1 przesiadka
KRK21:10Kraków Balice
Lufthansa
25 sty
KRK01:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
1 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
11h 00min
2 przesiadki
KRK10:45Kraków Balice
Lufthansa
6 lut
KRK01:20Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
GYD13:30Baku Heydar Aliyev
13 lut
GYD23:45Baku Heydar Aliyev
15h 55min
1 przesiadka
KRK15:40Kraków Balice
1 302 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Baku oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Baku, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ukraine International Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ukraine International Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Baku – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Baku zajmuje ok. 2554,0 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 12h 10min.


Alternatywne trasy Kraków-Baku

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Baku
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena816 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Baku

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Baku