Loty Europa Włochy Toskania Florencja Katowice - Florencja

Tanie loty Katowice - Florencja

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Florencja-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Florencja
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 20 min Najszybszy lot Katowice-Florencja zajmuje 3 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Florencja. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Florencja Peretola.
Lotniska - Florencja 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Florencja: Florencja Peretola (FLR)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Florencja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Florencja to listopad. Najdroższa pora to luty.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Florencja?
wieczorem
Loty Katowice - Florencja są około 40% droższe rano niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Florencja najtaniej?
Lauda
Lauda, Wizz Air i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Florencja.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Florencja Peretola
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Florencja Peretola, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Florencja.
KTW
Katowice-Pyrzowice
FLR
Florencja Peretola
Kiedy najtaniej polecę do miasta Florencja?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Florencja to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Florencja

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Florencja, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
10 mar
14:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 20min
1 przesiadka
FLR
17:30
Lotnisko Florencja Peretola
Lufthansa
17 mar
07:10
FLR
Lotnisko Florencja Peretola
6h 20min
1 przesiadka
KTW
13:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
447 zł
Lufthansa
Lufthansa
20 mar
15:20
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 35min
1 przesiadka
FLR
23:55
Lotnisko Florencja Peretola
Lufthansa
25 mar
19:40
FLR
Lotnisko Florencja Peretola
4h 50min
1 przesiadka
KTW
00:30
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
498 zł
Lufthansa
Lufthansa
07 lut
19:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
14h 45min
1 przesiadka
FLR
10:30
+1
Lotnisko Florencja Peretola
Lufthansa
09 lut
07:40
FLR
Lotnisko Florencja Peretola
6h 55min
1 przesiadka
KTW
14:35
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
563 zł
Lufthansa
Lufthansa
20 lip
20:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 10min
1 przesiadka
FLR
00:40
+1
Lotnisko Florencja Peretola
Lufthansa
23 lip
15:30
FLR
Lotnisko Florencja Peretola
4h 20min
1 przesiadka
KTW
19:50
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
586 zł
Lufthansa
Lufthansa
04 lip
18:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 10min
1 przesiadka
FLR
22:40
Lotnisko Florencja Peretola
Lufthansa
07 lip
20:10
FLR
Lotnisko Florencja Peretola
5h 00min
1 przesiadka
KTW
01:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
752 zł
Lufthansa
Lufthansa
26 cze
20:25
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 15min
1 przesiadka
FLR
00:40
+1
Lotnisko Florencja Peretola
Lufthansa
30 cze
20:10
FLR
Lotnisko Florencja Peretola
5h 00min
1 przesiadka
KTW
01:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
775 zł

Alternatywne trasy Katowice-Florencja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
96 zł
Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
139 zł
Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
177 zł
Kraków - Piza
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
243 zł
Katowice - Piza
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
374 zł
Kraków - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
3h 00min
Najniższa cena
417 zł
Wrocław - Piza
Najkrótszy czas lotu
3h 15min
Najniższa cena
432 zł
Katowice - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
3h 15min
Najniższa cena
432 zł
Wrocław - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
3h 25min
Najniższa cena
440 zł
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Florencja - loty z:

*Ceny lotów do: Florencja to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Toskania Florencja Katowice - Florencja