Tanie loty na trasie Haugesund – Gdańsk od 58 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 21.5
sob 28.5

Informacje o trasie Gdańsk-Haugesund

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Haugesund-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

58 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

śr

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Haugesund - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 58 zł. Najlepsza oferta na lot Haugesund - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 688 zł.
Najszybszy lot Haugesund-Gdańsk zajmuje 1h 40min.
Bezpośrednie loty Haugesund-Gdańsk – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Haugesund - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Haugesund – Gdańsk są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Haugesund - Gdańsk to Marzec. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Haugesund – Gdańsk są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Haugesund – Gdańsk są najtańsze?

w południe

Loty Haugesund - Gdańsk są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która trasa podróży Haugesund – Gdańsk jest najtańsza?

Haugesund - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Haugesund - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Haugesund - Gdańsk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Haugesund – Gdańsk?

42 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Haugesund - Gdańsk to 42 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Haugesund - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Haugesund - Gdańsk, zmieniając zakładki
Wizz Air
2 cze
HAU09:00Haugesund
1h 40min
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:25Haugesund
Kilka linii lotniczych
2 cze
HAU03:00Haugesund
5h 15min
1 przesiadka
GDN08:15Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:25Haugesund
Wizz Air
15 lip
HAU10:20Haugesund
1h 40min
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:40Haugesund
Kilka linii lotniczych
2 cze
HAU14:30Haugesund
28h 00min
2 przesiadki
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:25Haugesund
Norwegian
15 lip
HAU02:30Haugesund
5h 55min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
13h 25min
2 przesiadki
HAU18:55Haugesund
Wizz Air
15 lip
HAU10:20Haugesund
1h 40min
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:40Haugesund

Znajdź najtańsze oferty lotów Haugesund - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Haugesund – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Wizz Air.
Wizz Air
11 cze
HAU14:40Haugesund
1h 40min
GDN16:20Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
27 maj
HAU09:25Haugesund
1h 40min
GDN11:05Gdańsk Rębiechowo
Norwegian
27 maj
HAU03:00Haugesund
25h 25min
1 przesiadka
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo

Loty Wizz Air: Haugesund – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Haugesund – Gdańsk
Wizz Air
2 cze
HAU09:00Haugesund
1h 40min
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
9 cze
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:25Haugesund
Wizz Air
15 lip
HAU10:20Haugesund
1h 40min
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:40Haugesund
Wizz Air
15 lip
HAU10:20Haugesund
1h 40min
GDN12:00Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU08:40Haugesund

Loty Norwegian: Haugesund – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Haugesund – Gdańsk
Norwegian
15 lip
HAU02:30Haugesund
5h 55min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
13h 25min
2 przesiadki
HAU18:55Haugesund
Norwegian
15 lip
HAU02:30Haugesund
5h 55min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
13h 25min
2 przesiadki
HAU18:55Haugesund
Norwegian
15 lip
HAU02:30Haugesund
14h 45min
2 przesiadki
GDN17:15Gdańsk Rębiechowo
29 lip
GDN05:30Gdańsk Rębiechowo
13h 25min
2 przesiadki
HAU18:55Haugesund
1 173 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Haugesund – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Haugesund – Gdańsk Rębiechowo, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Wizz Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Haugesund – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Haugesund – Gdańsk Rębiechowo wynosi ok. 985,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 40min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Haugesund-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena49 zł
Loty Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena27 zł
Loty Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 59min
Najniższa cena72 zł
Loty Stavanger - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena216 zł
Loty Oslo - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena108 zł
Loty Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena225 zł
Loty Ålesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena130 zł
Loty Trondheim - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena454 zł
Loty Stavanger - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena292 zł
Loty Trondheim - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena112 zł
Loty Oslo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena207 zł
Loty Trondheim - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena315 zł

Loty podobne do tych na trasie Haugesund – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Haugesund – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Haugesund – Gdańsk według Twoich preferencji.

Loty na trasie Haugesund – Gdańsk z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Haugesund – Gdańsk.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Haugesund – Gdańsk, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.