Tanie loty Gdańsk - Werona

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Werona

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Werona, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
15 sty
14:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
VRN
21:20
Lotnisko Verona
Lufthansa
18 sty
07:05
VRN
Lotnisko Verona
7h 25min
1 przesiadka
GDN
14:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
468 zł
Lufthansa
Lufthansa
13 sty
14:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
VRN
21:20
Lotnisko Verona
Lufthansa
16 sty
07:45
VRN
Lotnisko Verona
6h 00min
1 przesiadka
GDN
13:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
488 zł
Lufthansa
Lufthansa
02 kwi
19:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 40min
1 przesiadka
VRN
00:40
+1
Lotnisko Verona
Lufthansa
04 kwi
12:05
VRN
Lotnisko Verona
7h 35min
1 przesiadka
GDN
19:40
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
511 zł
Lufthansa
Lufthansa
13 sty
14:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
VRN
21:20
Lotnisko Verona
Lufthansa
16 sty
07:45
VRN
Lotnisko Verona
6h 00min
1 przesiadka
GDN
13:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
488 zł
Lufthansa
Lufthansa
02 kwi
19:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 40min
1 przesiadka
VRN
00:40
+1
Lotnisko Verona
Lufthansa
04 kwi
12:05
VRN
Lotnisko Verona
7h 35min
1 przesiadka
GDN
19:40
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
511 zł
Lufthansa
Lufthansa
15 sty
14:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 00min
1 przesiadka
VRN
21:20
Lotnisko Verona
Lufthansa
18 sty
07:05
VRN
Lotnisko Verona
7h 25min
1 przesiadka
GDN
14:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
468 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Werona?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
październik
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Werona to październik. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Werona?
po południu
Loty Gdańsk - Werona są około 10% droższe rano niż po południu.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Verona
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Verona, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Werona.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
VRN
Verona
Kiedy najtaniej polecę do miasta Werona?
53 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Werona to 53 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Werona-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Werona
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 40 min Najszybszy lot Gdańsk-Werona zajmuje 5 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Werona. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Verona.
Lotniska - Werona 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Werona: Verona (VRN)

Alternatywne trasy Gdańsk-Werona

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
135 zł
Gdańsk - Bolonia
Najkrótszy czas lotu
6h 10min
Najniższa cena
341 zł
Bydgoszcz - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
360 zł
Bydgoszcz - Bolonia
Najkrótszy czas lotu
7h 35min
Najniższa cena
402 zł
Gdańsk - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
453 zł
Zobacz więcej

Gdańsk - loty do:

Werona - loty z:

*Ceny lotów do: Werona to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.