Tanie loty na trasie Filadelfia – Kraków od 1 577 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie Kraków-Filadelfia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Filadelfia-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

1 577 zł

Najkrótszy czas lotu

13h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Filadelfia - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 577 zł. Najlepsza oferta na lot Filadelfia - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 13 608 zł.
Najszybszy lot Filadelfia-Kraków zajmuje 13h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Filadelfia-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Filadelfia Philadelphia Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Filadelfia - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Filadelfia – Kraków są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Filadelfia - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Grudzień.

Która trasa podróży Filadelfia – Kraków jest najtańsza?

Filadelfia Philadelphia Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Filadelfia Philadelphia Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Filadelfia - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Filadelfia - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Filadelfia - Kraków, zmieniając zakładki
Delta
8 lis
PHL04:34Filadelfia Philadelphia Intl
19h 36min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
15 lis
KRK06:40Kraków Balice
18h 46min
2 przesiadki
PHL01:26Filadelfia Philadelphia Intl
2 325 zł
Znajdź podobne
KLM
2 lis
PHL10:25Filadelfia Philadelphia Intl
15h 45min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
8 lis
KRK11:50Kraków Balice
31h 48min
2 przesiadki
PHL19:38Filadelfia Philadelphia Intl
2 471 zł
Znajdź podobne
Air France
3 lis
PHL08:42Filadelfia Philadelphia Intl
17h 28min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
9 lis
KRK11:50Kraków Balice
32h 37min
2 przesiadki
PHL20:27Filadelfia Philadelphia Intl
2 681 zł
Znajdź podobne
United Airlines
1 lis
PHL14:30Filadelfia Philadelphia Intl
37h 15min
2 przesiadki
KRK03:45Kraków Balice
11 lis
KRK01:00Kraków Balice
22h 47min
2 przesiadki
PHL23:47Filadelfia Philadelphia Intl
2 720 zł
Znajdź podobne
Air Canada
5 lis
PHL14:05Filadelfia Philadelphia Intl
36h 50min
2 przesiadki
KRK01:55Kraków Balice
15 lis
KRK08:25Kraków Balice
31h 49min
2 przesiadki
PHL16:14Filadelfia Philadelphia Intl
2 733 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lis
PHL13:30Filadelfia Philadelphia Intl
37h 10min
2 przesiadki
KRK02:40Kraków Balice
27 lis
KRK13:45Kraków Balice
48h 45min
2 przesiadki
PHL14:30Filadelfia Philadelphia Intl
2 823 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Filadelfia - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Filadelfia – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada.
Kilka linii lotniczych
5 lip
PHL15:31Filadelfia Philadelphia Intl
37h 04min
2 przesiadki
KRK04:35Kraków Balice
1 577 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 cze
PHL13:15Filadelfia Philadelphia Intl
47h 30min
3 przesiadki
KRK12:45Kraków Balice
1 654 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 cze
PHL04:51Filadelfia Philadelphia Intl
40h 14min
2 przesiadki
KRK21:05Kraków Balice
1 779 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Filadelfia – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Filadelfia – Kraków
Emirates
1 cze
PHL13:53Filadelfia Philadelphia Intl
40h 07min
2 przesiadki
KRK06:00Kraków Balice
8 cze
KRK13:00Kraków Balice
35h 36min
2 przesiadki
PHL00:36Filadelfia Philadelphia Intl
6 170 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
PHL17:00Filadelfia Philadelphia Intl
31h 00min
2 przesiadki
KRK00:00Kraków Balice
20 cze
KRK02:00Kraków Balice
16h 10min
1 przesiadka
PHL18:10Filadelfia Philadelphia Intl
6 304 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
29 maj
PHL06:50Filadelfia Philadelphia Intl
21h 00min
2 przesiadki
KRK03:50Kraków Balice
20 cze
KRK10:30Kraków Balice
37h 15min
2 przesiadki
PHL23:45Filadelfia Philadelphia Intl
6 798 zł
Znajdź podobne
Delta
1 cze
PHL14:05Filadelfia Philadelphia Intl
35h 30min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
7 cze
KRK02:35Kraków Balice
16h 28min
2 przesiadki
PHL19:03Filadelfia Philadelphia Intl
7 111 zł
Znajdź podobne
United Airlines
31 maj
PHL13:45Filadelfia Philadelphia Intl
13h 45min
1 przesiadka
KRK03:30Kraków Balice
8 cze
KRK02:00Kraków Balice
22h 51min
2 przesiadki
PHL00:51Filadelfia Philadelphia Intl
7 309 zł
Znajdź podobne
American Airlines
29 maj
PHL15:00Filadelfia Philadelphia Intl
16h 20min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
20 cze
KRK05:15Kraków Balice
28h 15min
3 przesiadki
PHL09:30Filadelfia Philadelphia Intl
8 087 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Filadelfia – Kraków

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Filadelfia – Kraków
Delta
8 lis
PHL04:34Filadelfia Philadelphia Intl
19h 36min
2 przesiadki
KRK00:10Kraków Balice
15 lis
KRK06:40Kraków Balice
18h 46min
2 przesiadki
PHL01:26Filadelfia Philadelphia Intl
2 325 zł
Znajdź podobne
Delta
7 lis
PHL15:16Filadelfia Philadelphia Intl
37h 54min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
15 lis
KRK01:00Kraków Balice
17h 28min
2 przesiadki
PHL18:28Filadelfia Philadelphia Intl
2 346 zł
Znajdź podobne
Delta
1 lis
PHL14:31Filadelfia Philadelphia Intl
16h 39min
2 przesiadki
KRK07:10Kraków Balice
7 lis
KRK06:40Kraków Balice
42h 46min
2 przesiadki
PHL01:26Filadelfia Philadelphia Intl
2 428 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Filadelfia – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Filadelfia – Kraków
Air France
3 lis
PHL08:42Filadelfia Philadelphia Intl
17h 28min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
9 lis
KRK11:50Kraków Balice
32h 37min
2 przesiadki
PHL20:27Filadelfia Philadelphia Intl
2 681 zł
Znajdź podobne
Air France
3 sie
PHL06:00Filadelfia Philadelphia Intl
19h 10min
2 przesiadki
KRK01:10Kraków Balice
10 sie
KRK12:45Kraków Balice
30h 32min
2 przesiadki
PHL19:17Filadelfia Philadelphia Intl
3 609 zł
Znajdź podobne

  • Filadelfia Philadelphia Intl – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Filadelfia Philadelphia Intl – Kraków Balice zajmuje ok. 7038,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 10h 25min.



Alternatywne trasy Filadelfia-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Filadelfia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena2 350 zł
Loty Pittsburgh - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 11min
Najniższa cena3 618 zł
Loty Pittsburgh - Kraków
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena4 224 zł
Loty Allentown - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 50min
Najniższa cena3 824 zł
Loty Filadelfia - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu21h 30min
Najniższa cena6 673 zł
Loty Filadelfia - Katowice
Najkrótszy czas lotu37h 45min
Najniższa cena4 456 zł
Loty Pittsburgh - Poznań
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena4 512 zł
Loty Filadelfia - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu36h 50min
Najniższa cena26 366 zł
Loty Filadelfia - Lublin
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena4 495 zł
Loty Filadelfia - Poznań
Najkrótszy czas lotu22h 00min
Najniższa cena3 554 zł
Loty State College - Kraków
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena7 318 zł

Loty podobne do tych na trasie Filadelfia – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Filadelfia – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Filadelfia – Kraków. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Filadelfia – Kraków tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Filadelfia – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Filadelfia – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.