Loty Europa Polska Gdańsk Dortmund - Gdańsk

Loty Dortmund-Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Dortmund - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Dortmund - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
DTM
10:40
Lotnisko Dortmund
1h 30min
12:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
08:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
09:55
DTM
Lotnisko Dortmund
153 PLN
Wizz Air
Wizz Air
DTM
09:30
Lotnisko Dortmund
1h 30min
11:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
07:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
08:45
DTM
Lotnisko Dortmund
180 PLN
Wizz Air
Wizz Air
DTM
09:30
Lotnisko Dortmund
1h 30min
11:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
08:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
09:55
DTM
Lotnisko Dortmund
187 PLN
Wizz Air
Wizz Air
DTM
10:40
Lotnisko Dortmund
1h 30min
12:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
08:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
09:55
DTM
Lotnisko Dortmund
153 PLN
Wizz Air
Wizz Air
DTM
09:30
Lotnisko Dortmund
1h 30min
11:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
08:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
09:55
DTM
Lotnisko Dortmund
187 PLN
Wizz Air
Wizz Air
DTM
10:40
Lotnisko Dortmund
1h 30min
12:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
GDN
08:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 35min
09:55
DTM
Lotnisko Dortmund
218 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Dortmund-Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
luty
Najtańsza pora roku na lot Dortmund - Gdańsk to luty. Najdroższa pora to maj.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
rano
Loty Dortmund - Gdańsk są około 0% droższe rano niż rano.
NAJTAŃSZA TRASA
Dortmund - Gdańsk Rębiechowo
Wybierz trasę Dortmund - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Dortmund - Gdańsk.
DTM
Dortmund
GDN
Gdańsk Rębiechowo
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
51 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Dortmund - Gdańsk to 51 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Dortmund – Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Dortmund-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 30 min
Najszybszy lot Dortmund-Gdańsk zajmuje 1 godz. 30 min.
Loty bezpośrednie
Pn, Śr, Cz, Pt i Nd
Bezpośrednie loty Dortmund-Gdańsk – poniedziałek, środa, czwartek, piątek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Gdańsk
1 lotnisko
W pobliżu miasta Gdańsk znajduje się 1 lotnisko: Gdańsk Rębiechowo (GDN).

Porównanie cen w miastach Dortmund i Gdańsk

Porównaj koszt codziennych zakupów (Dortmund i Gdańsk)
Jedzenie
Niedroga restauracja
45 PLN
Dortmund
20 PLN
Gdańsk
fast food
Danie w McDonald's
30,17 PLN
Dortmund
18 PLN
Gdańsk
Napój
0,33 l
10,49 PLN
Dortmund
5 PLN
Gdańsk
Kawa
Cappuccino
11,21 PLN
Dortmund
9 PLN
Gdańsk
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
11,64 PLN
Dortmund
3,23 PLN
Gdańsk

Dortmund - loty do:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do miasta Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Dortmund - Gdańsk