Tanie loty na trasie Chicago – San Francisco od 405 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie San Francisco-Chicago

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chicago-San Francisco
Najkrótszy czas lotu4h 41minNajszybszy lot Chicago-San Francisco zajmuje 4h 41min.
Loty bezpośredniepon, wt, śr, czw, sob i ndzBezpośrednie loty Chicago-San Francisco – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to American Airlines.
San Francisco — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu San Francisco: San Francisco (SFO)

Jak znaleźć najtańsze loty Chicago - San Francisco?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Chicago – San Francisco są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Chicago - San Francisco to Sierpień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Chicago – San Francisco są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Chicago – San Francisco są najtańsze?

po południu

Loty Chicago - San Francisco są około 8% droższe rano niż po południu.

Która trasa podróży Chicago – San Francisco jest najtańsza?

Chicago-O’Hare - San Francisco

Wybierz trasę Chicago-O’Hare - San Francisco, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chicago - San Francisco.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Chicago – San Francisco?

31 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Chicago - San Francisco to 31 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chicago - San Francisco

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chicago - San Francisco, zmieniając zakładki
Alaska Airlines
15 lut
ORD13:14Chicago-O’Hare
4h 56min
SFO18:10San Francisco
16 lut
SFO06:00San Francisco
4h 19min
ORD10:19Chicago-O’Hare
United Airlines
12 lut
ORD03:55Chicago-O’Hare
6h 09min
1 przesiadka
SFO10:04San Francisco
14 lut
SFO19:16San Francisco
4h 05min
ORD23:21Chicago-O’Hare
Delta
9 lut
ORD05:30Chicago-O’Hare
8h 04min
1 przesiadka
SFO13:34San Francisco
16 lut
SFO02:00San Francisco
12h 34min
1 przesiadka
ORD14:34Chicago-O’Hare
JetBlue
8 lut
ORD08:25Chicago-O’Hare
11h 59min
1 przesiadka
SFO20:24San Francisco
15 lut
SFO17:36San Francisco
12h 14min
1 przesiadka
ORD05:50Chicago-O’Hare
1 124 zł
Znajdź podobne
United Airlines
15 lut
ORD11:05Chicago-O’Hare
8h 04min
1 przesiadka
SFO19:09San Francisco
28 lut
SFO19:45San Francisco
7h 22min
1 przesiadka
ORD03:07Chicago-O’Hare
Alaska Airlines
8 mar
ORD13:12Chicago-O’Hare
5h 02min
SFO18:14San Francisco
14 mar
SFO16:55San Francisco
7h 00min
1 przesiadka
ORD23:55Chicago-O’Hare

Znajdź najtańsze oferty lotów Chicago - San Francisco w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chicago – San Francisco w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Alaska Airlines, Delta i JetBlue.
Alaska Airlines
12 lut
ORD13:14Chicago-O’Hare
4h 56min
SFO18:10San Francisco
JetBlue
9 mar
ORD06:10Chicago-O’Hare
12h 11min
1 przesiadka
SFO18:21San Francisco
Delta
19 lut
ORD09:59Chicago-O’Hare
10h 48min
1 przesiadka
SFO20:47San Francisco

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Chicago – San Francisco

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Chicago – San Francisco
United Airlines
5 lut
ORD15:00Chicago-O’Hare
13h 27min
1 przesiadka
SFO04:27San Francisco
6 lut
SFO05:40San Francisco
4h 25min
ORD10:05Chicago-O’Hare
Alaska Airlines
4 lut
ORD12:21Chicago-O’Hare
16h 09min
2 przesiadki
SFO04:30San Francisco
7 lut
SFO04:55San Francisco
18h 00min
2 przesiadki
ORD22:55Chicago-O’Hare
1 083 zł
Znajdź podobne
JetBlue
7 lut
ORD08:25Chicago-O’Hare
11h 59min
1 przesiadka
SFO20:24San Francisco
15 lut
SFO17:36San Francisco
12h 14min
1 przesiadka
ORD05:50Chicago-O’Hare
1 124 zł
Znajdź podobne
Delta
5 lut
ORD02:08Chicago-O’Hare
7h 26min
1 przesiadka
SFO09:34San Francisco
10 lut
SFO01:20San Francisco
5h 53min
1 przesiadka
ORD07:13Chicago-O’Hare
1 455 zł
Znajdź podobne
United Airlines
5 lut
ORD02:30Chicago-O’Hare
9h 58min
1 przesiadka
SFO12:28San Francisco
11 lut
SFO19:16San Francisco
4h 05min
ORD23:21Chicago-O’Hare
1 006 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
7 lut
ORD02:05Chicago-O’Hare
12h 50min
2 przesiadki
SFO14:55San Francisco
13 lut
SFO01:00San Francisco
11h 25min
2 przesiadki
ORD12:25Chicago-O’Hare
1 104 zł
Znajdź podobne

Loty United Airlines: Chicago – San Francisco

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Chicago – San Francisco
United Airlines
12 lut
ORD03:55Chicago-O’Hare
6h 09min
1 przesiadka
SFO10:04San Francisco
14 lut
SFO19:16San Francisco
4h 05min
ORD23:21Chicago-O’Hare
United Airlines
5 lut
ORD15:00Chicago-O’Hare
13h 27min
1 przesiadka
SFO04:27San Francisco
6 lut
SFO05:40San Francisco
4h 25min
ORD10:05Chicago-O’Hare
United Airlines
15 lut
ORD11:05Chicago-O’Hare
8h 04min
1 przesiadka
SFO19:09San Francisco
28 lut
SFO19:45San Francisco
7h 22min
1 przesiadka
ORD03:07Chicago-O’Hare

Loty Delta: Chicago – San Francisco

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Chicago – San Francisco
Delta
9 lut
ORD05:30Chicago-O’Hare
8h 04min
1 przesiadka
SFO13:34San Francisco
16 lut
SFO02:00San Francisco
12h 34min
1 przesiadka
ORD14:34Chicago-O’Hare
Delta
17 lut
ORD02:30Chicago-O’Hare
8h 03min
1 przesiadka
SFO10:33San Francisco
8 mar
SFO09:43San Francisco
7h 08min
1 przesiadka
ORD16:51Chicago-O’Hare
1 087 zł
Znajdź podobne
Delta
10 lut
ORD02:15Chicago-O’Hare
8h 40min
1 przesiadka
SFO10:55San Francisco
13 lut
SFO00:42San Francisco
8h 55min
1 przesiadka
ORD09:37Chicago-O’Hare
1 128 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chicago – San Francisco oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chicago – San Francisco, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Alaska Airlines.

  • Chicago – San Francisco – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak San Francisco i Chicago są od siebie oddalone o 2981,9 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 41min.


Alternatywne trasy Chicago-San Francisco

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena2 003 zł

Loty podobne do tych na trasie Chicago – San Francisco

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Chicago – San Francisco