Tanie loty Lotnisko Bruksela Bruxelles-National - Warszawa Lotnisko Chopina

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Bruksela Bruxelles-National-Warszawa Lotnisko Chopina
Znaleziono najlepszą cenę312 złNajlepsza cena za lot Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 312 zł
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Lotnisko Bruksela Bruxelles-National-Warszawa Lotnisko Chopina zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośredniewt, śr, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Lotnisko Bruksela Bruxelles-National-Warszawa Lotnisko Chopina – wtorek, środa, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Bruksela Bruxelles-National - Warszawa Lotnisko Chopina?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Bruksela Bruxelles-National - Warszawa Lotnisko Chopina to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina?

Ryanair

Brussels Airlines, LOT i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lotnisko Bruksela Bruxelles-National-Warszawa Lotnisko Chopina.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Bruksela Bruxelles-National - Warszawa Lotnisko Chopina to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Bruksela Bruxelles-National - Warszawa Lotnisko Chopina

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Bruksela Bruxelles-National - Warszawa Lotnisko Chopina, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 lis
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
25h 50min
2 przesiadki
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
23 lis
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
2 przesiadki
BRU04:00Bruksela Bruxelles-National
Lufthansa
8 lis
BRU13:45Bruksela Bruxelles-National
3h 55min
1 przesiadka
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
22 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 05min
1 przesiadka
BRU11:05Bruksela Bruxelles-National
LOT
18 lut
BRU05:25Bruksela Bruxelles-National
2h 05min
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
20 lut
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
BRU04:35Bruksela Bruxelles-National
KLM
12 lis
BRU03:05Bruksela Bruxelles-National
3h 55min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
14 lis
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
14h 45min
1 przesiadka
BRU02:35Bruksela Bruxelles-National
Kilka linii lotniczych
2 lut
BRU16:40Bruksela Bruxelles-National
19h 30min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
5 lut
WAW11:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 10min
BRU13:40Bruksela Bruxelles-National
Lufthansa
26 lis
BRU11:45Bruksela Bruxelles-National
5h 50min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
28 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 20min
1 przesiadka
BRU07:20Bruksela Bruxelles-National

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Bruksela Bruxelles-National - Warszawa Lotnisko Chopina w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i SWISS.
Kilka linii lotniczych
18 lis
BRU12:20Bruksela Bruxelles-National
18h 25min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
10 gru
BRU01:25Bruksela Bruxelles-National
6h 10min
1 przesiadka
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
SWISS
15 lis
BRU15:15Bruksela Bruxelles-National
23h 20min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina
SWISS
30 paź
BRU16:10Bruksela Bruxelles-National
24h 10min
1 przesiadka
WAW16:20Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
BRU04:45Bruksela Bruxelles-National
Lufthansa
26 paź
BRU09:25Bruksela Bruxelles-National
8h 40min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 20min
1 przesiadka
BRU08:20Bruksela Bruxelles-National
KLM
26 paź
BRU06:45Bruksela Bruxelles-National
11h 25min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
31 paź
WAW08:45Warszawa Lotnisko Chopina
9h 45min
1 przesiadka
BRU18:30Bruksela Bruxelles-National
Kilka linii lotniczych
31 paź
BRU17:50Bruksela Bruxelles-National
16h 40min
2 przesiadki
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
4 lis
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
37h 55min
2 przesiadki
BRU17:00Bruksela Bruxelles-National
SWISS
30 paź
BRU16:10Bruksela Bruxelles-National
24h 10min
1 przesiadka
WAW16:20Warszawa Lotnisko Chopina
7 lis
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
BRU03:45Bruksela Bruxelles-National
Lufthansa
26 paź
BRU06:00Bruksela Bruxelles-National
12h 05min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 lis
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 20min
1 przesiadka
BRU08:20Bruksela Bruxelles-National

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 116 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Wizz Air
CenaOd 157 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 270 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Brussels Airlines
CenaOd 359 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina, takie jak Ryanair, Brussels Airlines i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina zajmuje ok. 1145,4 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 05min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lotnisko Bruksela Bruxelles-National-Warszawa Lotnisko Chopina

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bruksela - Warszawa Lotnisko Chopina
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena83 zł
Loty Bruksela - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena83 zł

Podobne loty: Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Bruksela Bruxelles-National – Warszawa Lotnisko Chopina

Polska - loty na inne lotniska

Polska - sprawdź loty na inne lotniska