Tanie loty Berlin - Zadar od 348 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Zadar-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Berlin-Zadar zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośredniepon i śrBezpośrednie loty Berlin-Zadar – poniedziałek i środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Zadar — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Zadar: Zadar (ZAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Zadar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Zadar są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Zadar to Marzec. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Zadar są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Zadar są najtańsze?

wieczorem

Loty Berlin - Zadar są około 85% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Zadar?

Ryanair

Eurowings, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Zadar.

Która trasa podróży Berlin – Zadar jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Zadar

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Zadar, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Zadar.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Zadar?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Zadar to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Zadar

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Zadar, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
11 lis
BER13:00Berlin Brandenburg
20h 55min
2 przesiadki
ZAD09:55Zadar
14 lis
ZAD11:15Zadar
21h 20min
2 przesiadki
BER08:35Berlin Brandenburg
Croatia Airlines
3 gru
BER01:25Berlin Brandenburg
8h 30min
2 przesiadki
ZAD09:55Zadar
9 gru
ZAD11:15Zadar
6h 40min
2 przesiadki
BER17:55Berlin Brandenburg
1 437 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lis
BER01:30Berlin Brandenburg
32h 25min
3 przesiadki
ZAD09:55Zadar
14 lis
ZAD11:15Zadar
21h 20min
2 przesiadki
BER08:35Berlin Brandenburg
1 141 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
1 gru
BER01:30Berlin Brandenburg
8h 25min
2 przesiadki
ZAD09:55Zadar
9 gru
ZAD11:15Zadar
6h 40min
2 przesiadki
BER17:55Berlin Brandenburg
1 465 zł
Znajdź podobne
Croatia Airlines
6 gru
BER01:30Berlin Brandenburg
8h 25min
2 przesiadki
ZAD09:55Zadar
9 gru
ZAD11:15Zadar
6h 40min
2 przesiadki
BER17:55Berlin Brandenburg
1 540 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 gru
BER01:50Berlin Brandenburg
8h 05min
2 przesiadki
ZAD09:55Zadar
5 gru
ZAD11:15Zadar
6h 10min
2 przesiadki
BER17:25Berlin Brandenburg
1 619 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Berlin – Zadar

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Berlin – Zadar
Croatia Airlines
3 lis
BER02:30Berlin Brandenburg
8h 25min
2 przesiadki
ZAD10:55Zadar
7 lis
ZAD11:15Zadar
30h 10min
2 przesiadki
BER17:25Berlin Brandenburg
1 963 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Zadar

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Zadar z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 150 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
easyJet
CenaOd 203 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,1
Eurowings
CenaOd 290 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
Lufthansa
CenaOd 742 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Zadar oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Zadar, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, easyJet i Eurowings. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Zadar – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Berlin Brandenburg i Zadar dzieli dystans 943,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 7h 55min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Berlin-Zadar

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Split
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena738 zł
Loty Berlin - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena892 zł
Loty Berlin - Pula
Najkrótszy czas lotu29h 00min
Najniższa cena924 zł

Podobne loty: Berlin – Zadar

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Berlin – Zadar

Loty do innych miast: Chorwacja

Zadar to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju