Tanie loty Berlin - Sacramento

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Sacramento-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Sacramento
Najkrótszy czas lotu20h 43minNajszybszy lot Berlin-Sacramento zajmuje 20h 43min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Sacramento. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Sacramento Intl.
Sacramento — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Sacramento: Sacramento Intl (SMF)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Sacramento?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Sacramento są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Sacramento to Luty. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Sacramento są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Berlin – Sacramento są najtańsze?

rano

Loty Berlin - Sacramento są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Berlin – Sacramento jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Sacramento Intl

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Sacramento Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Sacramento.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Sacramento

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Sacramento, zmieniając zakładki
Delta
28 sty
BER01:00Berlin Brandenburg
19h 04min
2 przesiadki
SMF20:04Sacramento Intl
11 lut
SMF05:27Sacramento Intl
19h 03min
2 przesiadki
BER00:30Berlin Brandenburg
3 103 zł
Znajdź podobne
British Airways
23 gru
BER01:25Berlin Brandenburg
20h 55min
2 przesiadki
SMF22:20Sacramento Intl
16 sty
SMF07:37Sacramento Intl
21h 13min
2 przesiadki
BER04:50Berlin Brandenburg
3 518 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 gru
BER03:45Berlin Brandenburg
17h 44min
2 przesiadki
SMF21:29Sacramento Intl
7 sty
SMF01:15Sacramento Intl
16h 40min
2 przesiadki
BER17:55Berlin Brandenburg
3 855 zł
Znajdź podobne
Delta
22 sty
BER01:00Berlin Brandenburg
22h 13min
2 przesiadki
SMF23:13Sacramento Intl
19 lut
SMF05:27Sacramento Intl
21h 43min
2 przesiadki
BER03:10Berlin Brandenburg
3 107 zł
Znajdź podobne
British Airways
20 gru
BER02:05Berlin Brandenburg
20h 15min
2 przesiadki
SMF22:20Sacramento Intl
9 sty
SMF03:40Sacramento Intl
19h 25min
2 przesiadki
BER23:05Berlin Brandenburg
3 522 zł
Znajdź podobne
British Airways
20 gru
BER02:05Berlin Brandenburg
20h 15min
2 przesiadki
SMF22:20Sacramento Intl
15 sty
SMF07:37Sacramento Intl
20h 28min
2 przesiadki
BER04:05Berlin Brandenburg
3 526 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Sacramento w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Sacramento w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
23 paź
BER07:45Berlin Brandenburg
19h 05min
2 przesiadki
SMF02:50Sacramento Intl
2 295 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 paź
BER04:45Berlin Brandenburg
18h 40min
2 przesiadki
SMF23:25Sacramento Intl
2 774 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
BER04:45Berlin Brandenburg
22h 48min
2 przesiadki
SMF03:33Sacramento Intl
2 335 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Sacramento Intl oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Sacramento Intl, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Delta. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Delta, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Sacramento Intl – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Sacramento Intl wynosi ok. 8983,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 17h 44min.


Alternatywne trasy Berlin-Sacramento

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - San Diego
Najkrótszy czas lotu28h 16min
Najniższa cena2 723 zł
Loty Berlin - San Francisco
Najkrótszy czas lotu35h 20min
Najniższa cena2 743 zł
Loty Berlin - San Jose
Najkrótszy czas lotu19h 04min
Najniższa cena3 198 zł
Loty Berlin - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu20h 23min
Najniższa cena4 171 zł

Podobne loty: Berlin – Sacramento

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Berlin – Sacramento