Cheap flights z Berlin do Mediolanu from 167 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Mediolan-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Mediolan

Znaleziono najlepszą cenę

167 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

Codziennie

Mediolan — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Berlin - Mediolan w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 167 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Mediolan w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 644 zł.
Najszybszy lot Berlin-Mediolan zajmuje 1h 40min.
Bezpośrednie loty Berlin-Mediolan każdego dnia.
Są 2 lotniska w pobliżu Mediolan: Mediolan-Linate (LIN), Mediolan-Malpensa (MXP)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Mediolan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Mediolan są najtańsze?

Styczeń. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Mediolan to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Mediolan są najtańsze?

środa. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Mediolan są najtańsze?

rano. Loty Berlin - Mediolan są około 30% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Mediolan?

Ryanair. Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Mediolan.

Która trasa podróży Berlin – Mediolan jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Mediolan-Linate. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Mediolan-Linate, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Mediolan.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Mediolan?

60 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Mediolan to 60 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Mediolan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Mediolan, zmieniając zakładki
easyJet
13 sty
BER15:35Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN17:25Mediolan-Linate
15 sty
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg
easyJet
4 maj
BER17:00Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN18:50Mediolan-Linate
8 maj
LIN12:55Mediolan-Linate
1h 50min
BER14:45Berlin Brandenburg
easyJet
30 sty
BER03:05Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN04:55Mediolan-Linate
31 sty
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg
easyJet
18 sty
BER15:35Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN17:25Mediolan-Linate
25 sty
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg
easyJet
29 kwi
BER17:00Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN18:50Mediolan-Linate
30 kwi
LIN03:30Mediolan-Linate
1h 50min
BER05:20Berlin Brandenburg
easyJet
13 sty
BER15:35Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN17:25Mediolan-Linate
15 sty
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Mediolan w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Mediolan w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez easyJet.
easyJet
9 sty
BER15:35Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN17:25Mediolan-Linate
easyJet
12 kwi
BER12:50Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN14:40Mediolan-Linate
Kilka linii lotniczych
30 sty
BER11:30Berlin Brandenburg
5h 20min
1 przesiadka
LIN16:50Mediolan-Linate

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Mediolan

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Mediolan
easyJet
8 gru
BER03:05Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN04:55Mediolan-Linate
13 gru
LIN05:30Mediolan-Linate
1h 50min
BER07:20Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
6 gru
BER14:50Berlin Brandenburg
15h 15min
1 przesiadka
LIN06:05Mediolan-Linate
18 gru
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg
Air France
6 gru
BER15:30Berlin Brandenburg
12h 25min
1 przesiadka
LIN03:55Mediolan-Linate
18 gru
LIN15:30Mediolan-Linate
12h 30min
1 przesiadka
BER04:00Berlin Brandenburg
easyJet
8 gru
BER03:05Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN04:55Mediolan-Linate
11 gru
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg
easyJet
6 gru
BER15:35Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN17:25Mediolan-Linate
10 gru
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg
Lufthansa
9 gru
BER09:30Berlin Brandenburg
3h 30min
1 przesiadka
LIN13:00Mediolan-Linate
13 gru
LIN09:55Mediolan-Linate
4h 00min
1 przesiadka
BER13:55Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Mediolan

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Mediolan z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 76 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Tragedia! Jeszcze przed wylotem było czuć spaliny w samolocie. Podczas lotu klima nie działała. Było bardzo gorąco. Żeby nie być całkowicie złośliwym to można pochwalić pilota za bespieczne lądowanie!

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
easyJetCenaOd 216 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów easyJet

Loty easyJet: Berlin – Mediolan

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Mediolan
easyJet
13 sty
BER15:35Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN17:25Mediolan-Linate
15 sty
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg
easyJet
4 maj
BER17:00Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN18:50Mediolan-Linate
8 maj
LIN12:55Mediolan-Linate
1h 50min
BER14:45Berlin Brandenburg
easyJet
30 sty
BER03:05Berlin Brandenburg
1h 50min
LIN04:55Mediolan-Linate
31 sty
LIN01:50Mediolan-Linate
1h 50min
BER03:40Berlin Brandenburg

Loty Lufthansa: Berlin – Mediolan

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Mediolan
Lufthansa
9 gru
BER09:30Berlin Brandenburg
3h 30min
1 przesiadka
LIN13:00Mediolan-Linate
13 gru
LIN09:55Mediolan-Linate
4h 00min
1 przesiadka
BER13:55Berlin Brandenburg
Lufthansa
6 gru
BER14:45Berlin Brandenburg
3h 15min
1 przesiadka
LIN18:00Mediolan-Linate
11 gru
LIN12:45Mediolan-Linate
3h 10min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
1 063 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 gru
BER01:30Berlin Brandenburg
3h 25min
1 przesiadka
LIN04:55Mediolan-Linate
17 gru
LIN12:45Mediolan-Linate
3h 10min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
1 320 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Mediolan oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Mediolan, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet i Ryanair.

  • Berlin Brandenburg – Mediolan – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Berlin Brandenburg – Mediolan wynosi 842,2 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 50min.


Loty podobne do tych na trasie Berlin – Mediolan

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Mediolan

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.