Tanie loty na trasie Berlin – Chania (Kreta) od 232 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Chania (Kreta)-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Chania (Kreta)

Znaleziono najlepszą cenę

232 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 10min

Loty bezpośrednie

pt

Chania (Kreta) — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Chania (Kreta) w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 232 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Chania (Kreta) w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 054 zł.
Najszybszy lot Berlin-Chania (Kreta) zajmuje 3h 10min.
Bezpośrednie loty Berlin-Chania (Kreta) – piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to easyJet.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Chania (Kreta): Chania (Kreta) Souda (CHQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Chania (Kreta)?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Chania (Kreta) są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Chania (Kreta) to Sierpień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Chania (Kreta) są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Berlin – Chania (Kreta) są najtańsze?

wieczorem

Loty Berlin - Chania (Kreta) są około 6% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Chania (Kreta)?

Ryanair

Aegean Airlines, Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Chania (Kreta).

Która trasa podróży Berlin – Chania (Kreta) jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Chania (Kreta) Souda

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Chania (Kreta) Souda, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Chania (Kreta).

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Chania (Kreta)?

43 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Chania (Kreta) to 43 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Chania (Kreta)

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Chania (Kreta), zmieniając zakładki
Ryanair
7 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:25Chania (Kreta) Souda
21 cze
CHQ13:50Chania (Kreta) Souda
3h 10min
BER17:00Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
28 cze
BER02:30Berlin Brandenburg
31h 55min
2 przesiadki
CHQ10:25Chania (Kreta) Souda
5 lip
CHQ04:40Chania (Kreta) Souda
24h 50min
2 przesiadki
BER05:30Berlin Brandenburg
easyJet
24 sie
BER03:40Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ06:50Chania (Kreta) Souda
5 wrz
CHQ14:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
BER17:50Berlin Brandenburg
Ryanair
7 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:25Chania (Kreta) Souda
21 cze
CHQ13:50Chania (Kreta) Souda
3h 10min
BER17:00Berlin Brandenburg
Ryanair
7 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:25Chania (Kreta) Souda
21 cze
CHQ13:50Chania (Kreta) Souda
3h 10min
BER17:00Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
28 cze
BER02:30Berlin Brandenburg
15h 35min
1 przesiadka
CHQ18:05Chania (Kreta) Souda
5 lip
CHQ04:40Chania (Kreta) Souda
24h 50min
2 przesiadki
BER05:30Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Chania (Kreta) w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Chania (Kreta) w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
7 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:25Chania (Kreta) Souda
Kilka linii lotniczych
14 cze
BER02:30Berlin Brandenburg
16h 25min
1 przesiadka
CHQ18:55Chania (Kreta) Souda
easyJet
7 wrz
BER03:40Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ06:50Chania (Kreta) Souda

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Chania (Kreta)

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Chania (Kreta)
easyJet
30 maj
BER09:45Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:55Chania (Kreta) Souda
1 cze
CHQ08:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
BER11:50Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
28 maj
BER02:55Berlin Brandenburg
11h 10min
1 przesiadka
CHQ14:05Chania (Kreta) Souda
8 cze
CHQ06:30Chania (Kreta) Souda
4h 35min
1 przesiadka
BER11:05Berlin Brandenburg
Lufthansa
28 maj
BER06:50Berlin Brandenburg
5h 50min
1 przesiadka
CHQ12:40Chania (Kreta) Souda
30 maj
CHQ14:25Chania (Kreta) Souda
14h 10min
1 przesiadka
BER04:35Berlin Brandenburg
easyJet
30 maj
BER09:45Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:55Chania (Kreta) Souda
1 cze
CHQ08:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
BER11:50Berlin Brandenburg
easyJet
29 maj
BER06:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ09:25Chania (Kreta) Souda
1 cze
CHQ08:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
BER11:50Berlin Brandenburg
Lufthansa
1 cze
BER16:45Berlin Brandenburg
11h 10min
1 przesiadka
CHQ03:55Chania (Kreta) Souda
4 cze
CHQ14:05Chania (Kreta) Souda
5h 30min
1 przesiadka
BER19:35Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Chania (Kreta)

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Chania (Kreta) z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 226 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
easyJetCenaOd 462 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów easyJet
Aegean AirlinesCenaOd 704 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines
  • Loty easyJet Berlin – Chania (Kreta)

    easyJet obsługuje około 2 loty na trasie Berlin – Chania (Kreta) w tygodniu. Średnia cena biletu na to połączenie waha się w granicach 185 zł, jednak użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty easyJet Berlin – Chania (Kreta) już za 105 zł w obie strony. Linie easyJet oceniane są na 7,1/10 (na podstawie 157 opinii).


Loty Ryanair: Berlin – Chania (Kreta)

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Berlin – Chania (Kreta)
Ryanair
7 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:25Chania (Kreta) Souda
21 cze
CHQ13:50Chania (Kreta) Souda
3h 10min
BER17:00Berlin Brandenburg
Ryanair
7 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:25Chania (Kreta) Souda
21 cze
CHQ13:50Chania (Kreta) Souda
3h 10min
BER17:00Berlin Brandenburg
Ryanair
7 cze
BER09:15Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ12:25Chania (Kreta) Souda
21 cze
CHQ13:50Chania (Kreta) Souda
3h 10min
BER17:00Berlin Brandenburg

Loty easyJet: Berlin – Chania (Kreta)

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Chania (Kreta)
easyJet
24 sie
BER03:40Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ06:50Chania (Kreta) Souda
5 wrz
CHQ14:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
BER17:50Berlin Brandenburg
easyJet
24 sie
BER03:40Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ06:50Chania (Kreta) Souda
2 wrz
CHQ14:30Chania (Kreta) Souda
3h 15min
BER17:45Berlin Brandenburg
easyJet
22 cze
BER03:40Berlin Brandenburg
3h 10min
CHQ06:50Chania (Kreta) Souda
27 cze
CHQ14:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
BER17:50Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Chania (Kreta) Souda oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Chania (Kreta) Souda, takie jak Ryanair, easyJet i Aegean Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Chania (Kreta) Souda – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Berlin Brandenburg i Chania (Kreta) Souda dzieli dystans 2066,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 3h 10min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Berlin-Chania (Kreta)

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Heraklion
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena605 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Chania (Kreta)

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Chania (Kreta)

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Chania (Kreta) jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Chania (Kreta) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Berlin – Chania (Kreta) z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Berlin – Chania (Kreta).

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Berlin – Chania (Kreta).


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.