Tanie loty Lotnisko Barcelona - Fort Lauderdale od 875 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Fort Lauderdale-Lotnisko Barcelona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Barcelona-Fort Lauderdale
Najkrótszy czas lotu13h 28minNajszybszy lot Lotnisko Barcelona-Fort Lauderdale zajmuje 13h 28min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Barcelona-Fort Lauderdale. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Barcelona - Lotnisko Fort Lauderdale.
Fort Lauderdale — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Fort Lauderdale: Fort Lauderdale (FLL)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Barcelona - Fort Lauderdale?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Barcelona – Fort Lauderdale są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Barcelona - Fort Lauderdale to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Barcelona – Fort Lauderdale?

53 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Barcelona - Fort Lauderdale to 53 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Barcelona - Fort Lauderdale

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Barcelona - Fort Lauderdale, zmieniając zakładki
Delta
3 lut
BCN01:00Barcelona
17h 54min
2 przesiadki
FLL18:54Fort Lauderdale
22 lut
FLL08:00Fort Lauderdale
16h 25min
2 przesiadki
BCN00:25Barcelona
1 211 zł
Znajdź podobne
KLM
10 gru
BCN01:00Barcelona
18h 23min
2 przesiadki
FLL19:23Fort Lauderdale
19 gru
FLL10:42Fort Lauderdale
12h 18min
1 przesiadka
BCN23:00Barcelona
1 262 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 gru
BCN04:55Barcelona
20h 53min
2 przesiadki
FLL01:48Fort Lauderdale
25 gru
FLL10:42Fort Lauderdale
12h 18min
1 przesiadka
BCN23:00Barcelona
1 302 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
27 lis
BCN10:20Barcelona
36h 45min
2 przesiadki
FLL23:05Fort Lauderdale
8 gru
FLL08:20Fort Lauderdale
25h 05min
2 przesiadki
BCN09:25Barcelona
1 706 zł
Znajdź podobne
British Airways
5 lut
BCN00:55Barcelona
21h 23min
2 przesiadki
FLL22:18Fort Lauderdale
20 lut
FLL08:45Fort Lauderdale
15h 45min
2 przesiadki
BCN00:30Barcelona
1 749 zł
Znajdź podobne
Delta
9 sty
BCN01:00Barcelona
22h 43min
2 przesiadki
FLL23:43Fort Lauderdale
23 sty
FLL02:00Fort Lauderdale
21h 00min
1 przesiadka
BCN23:00Barcelona
1 227 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Barcelona - Fort Lauderdale w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Barcelona – Fort Lauderdale w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, KLM i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
29 paź
BCN07:15Barcelona
19h 17min
2 przesiadki
FLL02:32Fort Lauderdale
KLM
29 paź
BCN06:55Barcelona
18h 40min
1 przesiadka
FLL01:35Fort Lauderdale
Lufthansa
19 paź
BCN07:15Barcelona
13h 45min
1 przesiadka
FLL21:00Fort Lauderdale
1 112 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Lotnisko Barcelona – Fort Lauderdale

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Lotnisko Barcelona – Fort Lauderdale
Delta
19 paź
BCN08:00Barcelona
16h 45min
1 przesiadka
FLL00:45Fort Lauderdale
26 paź
FLL09:40Fort Lauderdale
21h 30min
2 przesiadki
BCN07:10Barcelona
2 240 zł
Znajdź podobne
KLM
19 paź
BCN08:00Barcelona
16h 45min
1 przesiadka
FLL00:45Fort Lauderdale
26 paź
FLL07:55Fort Lauderdale
15h 00min
1 przesiadka
BCN22:55Barcelona
2 260 zł
Znajdź podobne

  • Barcelona – Fort Lauderdale – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Barcelona – Fort Lauderdale – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 7506,3 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 15h 41min.


Alternatywne trasy Lotnisko Barcelona-Fort Lauderdale

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Barcelona - Miami
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena1 678 zł

Podobne loty: Lotnisko Barcelona – Fort Lauderdale

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Barcelona – Fort Lauderdale