Rezerwuj loty z Copa Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.9
śr. 5.10

Fakty o Copa Airlines

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Copa Airlines

Najtańsza trasa

242 zł

Najpopularniejsza trasa

CUN - BOG

Najkrótszy lot

0h 56min

Najdłuższy lot

17h 06min
Najtańsze połączenie Copa Airlines na trasie Meksyk Juarez Intl – Chihuahua Fierro Villalobos kosztuje 242 zł
Trasa Cancun – Bogotá-El Dorado jest obecnie najpopularniejsza w liniach Copa Airlines
Najkrótszy lot liniami Copa Airlines trwa 0h 56min i odbywa się na trasie David (DAV) – Panama (PTY)
Najdłuższy lot liniami Copa Airlines na trasie Fort Lauderdale (FLL) – Gwatemala (GUA) trwa 17h 06min

Copa Airlines – opinie

7,3
DobryNa podstawie 473 zweryfikowanych opinii gości
7,5Wejście na pokład
6,6Jedzenie
7,3Ogólnie
7,2Komfort
6,8Rozrywka
7,8Załoga

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Copa Airlines

Copa Airlines nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Copa Airlines obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Amsterdam-Schiphol. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Air France.

Panama Tocumen Intl, Cancun i Miami to główne porty lotnicze obsługiwane przez Copa Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Copa Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Copa Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Copa Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Copa Airlines pod numerem 180 0359 2672 lub odwiedzając stronę copaair.com.

Aktualnie lot na trasie Panama Tocumen Intl - David Enrique Malek z 0 przesiadkami za 566 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Copa Airlines. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Copa Airlines, podróż na trasie Meksyk Juarez Intl - Chihuahua Fierro Villalobos z 0 przesiadkami za 242 zł jest najtańszą opcją.

Lot San José Juan Santamaria - Gwatemala La Aurora za 842 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Copa Airlines. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Copa Airlines odbywa się na trasie San José Juan Santamaria - Gwatemala La Aurora (1 przesiadka) i kosztuje 402 zł.

W liniach Copa Airlines obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 56x36x26 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 58x35x22 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe Copa Airlines

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Panama? Zarezerwuj lot międzynarodowy Copa Airlines do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Copa Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Copa Airlines
pt. 9/23