Rezerwuj loty z Aeroflot

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Aeroflot – opinie

8,4
ŚwietnyNa podstawie 39 zweryfikowanych opinii gości
8,6Rozrywka
8,7Komfort
8,4Ogólnie
8,6Wejście na pokład
8,9Załoga
8,1Jedzenie

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Aeroflot

Aeroflot nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Aeroflot obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Kaliningrad. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Smartavia.

Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo, Moskwa-Szeremietiewo i Soczi Adler/Sochi to główne porty lotnicze obsługiwane przez Aeroflot. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Aeroflot w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Aeroflot za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Aeroflot włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Aeroflot pod numerem +48 800 400 390 lub odwiedzając stronę aeroflot.com.

W liniach Aeroflot obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x25 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 80 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe Aeroflot

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Rosja? Zarezerwuj lot międzynarodowy Aeroflot do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Aeroflot

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Aeroflot
pt. 10/7