Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Wenecja-Marco Polo i porównuj je.

Wenecja, Włochy - Wenecja-Marco Polo (VCE)
7 gru — 14 gru
Wenecja, Włochy - Wenecja-Marco Polo (VCE)
czw. 7.12
Południe
czw. 14.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe cars

89 zł - 586 zł

Wszystkie typy samochodów

157 zł - 629 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Wenecja-Marco Polo to Sierpień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 89 zł. 89 zł za dzień to 67% mniej niż średnia roczna cena (272 zł) za samochód małe car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Wenecja-Marco Polo. Podczas gdy Sierpień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu małe car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Wenecja-Marco Polo, najdroższy miesiąc to Lipiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu małe car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Wenecja-Marco Polo to Grudzień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 286 zł. 286 zł za dzień to 38% mniej niż średnia roczna cena (465 zł) za samochód średnie car z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Wenecja-Marco Polo. Podczas gdy Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średnie car z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Wenecja-Marco Polo, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średnie car z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

8,1
Bardzo dobryNa podstawie 5 zweryfikowanych opinii gości
8,8Czystość
7,2Jakość a cena
8,0Odbiór/Zwrot
8,8Komfort


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni na lotnisku Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Sixt? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Wenecja-Marco Polo, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Wenecja-Marco Polo: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Wenecja-Marco Polo?

Samochód typu Compact to najczęściej wybierane auto w Sixt na lotnisku lotnisko Wenecja-Marco Polo. Jednym z powodów jest jego cena wynajmu, wynosząca średnio 105 zł za dzień. 20% użytkowników momondo decyduje się na tę klasę, warto jednak pamiętać, aby odpowiednio dobrać typ samochodu do naszych potrzeb.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Wenecja-Marco Polo?

Oddział Sixt położony najbliżej lotniska lotnisko Wenecja-Marco Polo jest zlokalizowany pod tym adresem Viale Galileo Galilei 30/1, a jego numer telefonu to +39 02 9475 7979.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Wenecja-Marco Polo (VCE)?

Tak, Sixt oferuje dowóz z lotniska lotnisko Wenecja-Marco Polo (VCE).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Wenecji)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.