Wynajem samochodów z Centauro na lotnisku Lotnisko Olbia Costa Smeralda

Szukaj ofert wypożyczalni Centauro na lotnisku Lotnisko Olbia Costa Smeralda i porównuj je.

Olbia, Włochy - Costa Smeralda (OLB)
28 wrz — 5 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Olbia, Włochy - Costa Smeralda (OLB)
czw. 28.9
Południe
czw. 5.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Centauro na lotnisku Lotnisko Olbia Costa Smeralda

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Samochody Małe

82 zł - 475 zł

Wszystkie typy samochodów

89 zł - 475 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Centauro na lotnisku lotnisko Olbia Costa Smeralda to Wrzesień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 82 zł. 82 zł za dzień to 60% mniej niż średnia roczna cena (208 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Centauro na lotnisku lotnisko Olbia Costa Smeralda. Podczas gdy Wrzesień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Centauro w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Olbia Costa Smeralda, najdroższy miesiąc to Kwiecień. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Centauro w zależności od dnia rezerwacji.


Wypożyczalnie Centauro w pobliżu Lotnisko Olbia Costa Smeralda

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Centauro w pobliżu lotniska Lotnisko Olbia Costa Smeralda, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Centauro w pobliżu Lotnisko Olbia Costa Smeralda
Olbia airport
+39 068 366 2959

Wynajem samochodu w Centauro na Lotnisko Olbia Costa Smeralda: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Centauro na lotnisku lotnisko Olbia Costa Smeralda?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Centauro na lotnisku lotnisko Olbia Costa Smeralda to samochód typu Economy. Takie samochody kosztują średnio 97 zł za dzień. 67% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Economy od Centauro na lotnisku lotnisko Olbia Costa Smeralda ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Centauro na lotnisku lotnisko Olbia Costa Smeralda?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Olbia Costa Smeralda, to najbliższy oddział Centauro znajdziesz pod tym adresem: Olbia airport. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +39 068 366 2959.

Czy Centauro oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Olbia Costa Smeralda (OLB)?

Nie, Centauro aktualnie nie oferuje odbioru z lotniska lotnisko Olbia Costa Smeralda (OLB). Jednak ich najbliższy oddział znajduje się tutaj: Olbia airport, czyli ok. 0,154 mi od lotniska lotnisko Olbia Costa Smeralda. Możesz tam dojechać komunikacją miejską.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Olbii)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.