Loty Europa Polska Kraków Wenecja - Kraków

Tanie loty Wenecja - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wenecja - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wenecja - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
19 lut
21:10
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
KRK
22:45
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
22 lut
17:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
TSF
19:25
Lotnisko Wenecja Treviso
89 zł
Ryanair
Ryanair
04 sty
19:50
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
KRK
21:25
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
08 sty
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
TSF
20:45
Lotnisko Wenecja Treviso
301 zł
Ryanair
Ryanair
16 gru
17:35
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
14h 40min
1 przesiadka
KRK
08:15
+1
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
18 gru
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
TSF
20:45
Lotnisko Wenecja Treviso
305 zł
Ryanair
Ryanair
19 lut
21:10
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
KRK
22:45
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
22 lut
17:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
TSF
19:25
Lotnisko Wenecja Treviso
89 zł
Ryanair
Ryanair
04 sty
19:50
TSF
Lotnisko Wenecja Treviso
1h 35min
KRK
21:25
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
08 sty
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
TSF
20:45
Lotnisko Wenecja Treviso
301 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
30 maj
12:45
VCE
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
3h 25min
1 przesiadka
KRK
16:10
Lotnisko Kraków Balice
Austrian Airlines
02 cze
09:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 55min
1 przesiadka
VCE
12:05
Lotnisko Wenecja-Marco Polo
846 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Wenecja-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Wenecja - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to październik.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
po południu
Loty Wenecja - Kraków są około 59% droższe rano niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Kraków najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Lufthansa i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wenecja-Kraków.
Które połączenie jest najtańsze?
Wenecja Treviso - Kraków Balice
Wybierz trasę Wenecja Treviso - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wenecja - Kraków.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Wenecja - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Wenecja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wenecja-Kraków
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 35 min Najszybszy lot Wenecja-Kraków zajmuje 1 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Śr i So Bezpośrednie loty Wenecja-Kraków – środa i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Wenecja-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Mediolan - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
174 zł
Mediolan - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
232 zł
Mediolan - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
7h 50min
Najniższa cena
440 zł
Wenecja - Katowice
Najkrótszy czas lotu
5h 55min
Najniższa cena
467 zł
Zobacz więcej

Wenecja - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Wenecja - Kraków